Şimdi Ara

T10 HOŞGELDİNİZ EKRANI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: assassin34

quote:

Orijinalden alıntı: umidigo

quote:

Orijinalden alıntı: assassin34

Arkadaşlar sorunumu telefona custom rom yükleyerek çözmüş bulunmaktayım şimdilik bir problem gözükmüyor umarım bir daha olmazda. Benzer bir problem yaşayan arkadaş olursa yardımcı olmaya çalışırım cevap veren arkadaşlara da teşekkür ederim.

hocam aradığınız kan bulundu buyurun linkihttp://uploaded.net/file/yl5wkvbo/from/mhnmag

Eyvallah hocam çok teşekkür ederim her ihtimale karşı bulundurayım bunu

Birşey değil hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• t20 recovery mode sd karttan yükleme yapmıyor, telefona daha önce rom atım daha sonra açılış ekranında kalıyor recovery mode giriyom yeni yazılım yüklemeye çalışıyorum fakat yükleme yapmıyor LÜTFEN YARDIM EDİN...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihat.tokcesi

t20 recovery mode sd karttan yükleme yapmıyor, telefona daha önce rom atım daha sonra açılış ekranında kalıyor recovery mode giriyom yeni yazılım yüklemeye çalışıyorum fakat yükleme yapmıyor LÜTFEN YARDIM EDİN...

Açıkçası ben t10 a root attıktan sonra bir daha rom veya root işine girmedim. Çözüm benim yaptığım gibi custom rom yüklemek olabilir. Ancak şuan pek bir bilgim yok. Yardımcı olması açısından, konu up

• quote:

t20 recovery mode sd karttan yükleme yapmıyor, telefona daha önce rom atım daha sonra açılış ekranında kalıyor recovery mode giriyom yeni yazılım yüklemeye çalışıyorum fakat yükleme yapmıyor LÜTFEN YARDIM EDİN...

telefonda cwm kurulumu ? 1.5 yıldır kullanmıyorum bu telefonu. Cwm recovery kuruluysa kurtarırsın telefonu sıkıntı olmaz

• aykut.. kullanıcısına yanıt
    Hiçbir kurmuyor fakat cwm recovery var zaten.
  • quote:

Hiçbir kurmuyor fakat cwm recovery var zaten.

kurulumu nasıl yapıyorsun ? Pm den yazda burda kalabalık yapmayalım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.