Şimdi Ara

t1 nanotech?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar t1 nanotech benzin katkısı kullanan varmı? yakıt tasarrufu varmı?

kulananlar deneyimlerini paylaşabilir mi?

• BEN KULLNANIYORUM . AMA HALA BİR SONUC YOK. GERCİ YENİ BASLADIM DAHA SONRA TEKRAR YAZARIM
  • Bende 1.5 dci 2009 Kangoo var,2 şişe bitirdim yakıt tasarrufu sağlamıyor kesinlikle birde benim araçta chiptuning uygulaması var,performansı arttırır dedikleri T1 nanotech benim aracın performansını düşürdü,kısaca memnun kalmadım...
  • bencede arkadasım hıç bır katkısı yok katksı olmadığı yerde zararı var
  • Merhaba
    önceki aracım opel corsa 17dti ile kullandım
    şehir içinde anlama fırsatım olmadı ama şehir dışında izmir istanbul 3-4 kez gittim geldim kesinlikle faydasını gördüm
    tahminim %15 gibi
    2003 2000crdi santa fe ile istanbul gaziantep gittim geldim en az %15-20 faydası var
    şehir içinde test edemedim, kullandım ama ölçme yapamadım
    ticari şöförlere sormanızda fayda var
  • *USTA kullanıcısına yanıt
    Merhabalar öncelikle belirtmeliyimki ürünümüzü eksik kullanmışsınız.ürün kataloğundada yazar.binek araclarda 3 yada5 depo aralığında verim alabilirsiniz.ortalaması budur.çünkü bütün aracların sistem kirliliği farklı farklıdır.umarım tekrar kullanırsınız.saygılarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeahman Y kullanıcısına yanıt
    Hangi veriye dayanarak msj atmışsınız bilemiyorum.sadece şunu belirtmem lazımki.t1nanotech şuan piyasada memnuniyet (para iade taahhütlü)garantili ve sigortalı tek ürün.ürünün en basit testini su şekilde yapabilirsiniz.aracınızın egzos emisyon degerlerini ölçtürün.sonra t1 nanotech depoya kullanın aracı beş dakika rolantide çalıştırıp tekrar emisyan testine sokun ve farkı görün.sürekli kullanımda %98 emisyon düşürür.umarım tekrar kullanırsınız.saygılarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.