MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
C

Çavuş
15 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
71 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
6 yıl
HTC Desire 300 Hk.
Arkadaşlar öncelikle selamlar, Bir konuda çok önemli yardımınızı rica ediyorum. Htc desire 300 cihazımda sorun çıktığından dolayı yazılım atmak istiyorum. fakat, bootloader kilit kaldırmanın son aşamasında "yes" ve "no" olarak çıkan ekranda, ses tuşuyla "yes"i seçiyorum fakat onaylayamıyorum. bu nedenle kilit kalkmıyor. fakat "no" yu seçtiğimde direkt kabul ediyor. Bunun çözümü hiçbir yerde bulunmuyor. şimdiden teşekkür ederim.
C
9 yıl
Mac Os x outlook 2011
Merhaba ,Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var..Machintosh işletim sisteminde outlook 2010'da maillerde okundu bilgisi almak istiyorum.bunu nasıl yapabilirim acil yardım lütfen :((
C
9 yıl
Kore alışveriş siteleri hakkında..
selam arkadaşlar,bir konu hakkında bilgi almak istiyorum..yakın bir arkadaşım koreye gitti.kendisinden bişiler getirtmek istiyorum.bildiğiniz kore alışveriş siteleri (elektronik) bulunuyor mu acaba ? internetten aldığım veriler pek işime yaramadı.kore parasının-Türk parasıyla eşdeğerliğinide açıklayabilirseniz çok sevinirim :)Teşekkürler.
C
9 yıl
iphone 4 mms sorunu
iyi günler,iphone 4 kullanıcısıyım.2 adet yaşadığım problem bulunuyor ve bununla alakalı hiç bir yerde gerekli bilgiyi alamadım.1 - mms olarak gelen ses kaydını hiç bir şekilde bilgisayarıma veya cihaz içerisinde hiç bir yere taşıyamıyorum.2 - mms olarak gelen mpeg formatlı videoyu da aynı şekilde bilgisayarıma alamıyorum.Formatı farklı olduğu için de telefonumda dahi izleyemiyorum.umarım açıklayıcı olmuşumdur.Bu sorunları aşabilmem için yardıma ihtiyacım varvlc player bilgisayardan itunes üzerinden film atmayı sağlıyor diye biliyorum.Ama benim sorunum mms olarak gelen ses ve videoyu kaydetmek :(Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.