MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
19 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Deep Fake Video Kemal Sunal
Arkadaşlar youtubeda böyle bir kanal gördüm kemal sunal vs gibi sanatçıları deep fake video yöntemi ile yabancı filmlere aktarmış garibime gitti :D

Not:Kanal benim değil.

geçen yıl
Tl yüklenmediğinde kapanan hat
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır hattıma tl vs atmıyorum hattım faturasız bugün sanırım arandığında öyle bir numara yok deniyor.Hatta hiç tl atmadığım için aylık 2 liralık kesintiler birikmiş açtırdığımda bunları ödemek zorunda mıyım yada tamamen kapandığında bunları ödemek zorunda mıyım bilgilendirebilecek var mı?
2 yıl
Aedes Sivrisineği (Zika vb virüsleri yayan sivrsinek türü)
Arkadaşlar uzun zamandır siyah sivrisinekler görüyordum çevrede bugün bir tanesini öldürdüm yakından baktığımda siyah beyaz çizgileri vardı.Merak sonucu araştırma yaptım farkettim ki aedes sivrisineği yani zika, sarı humma vb hastalıkları yayan bir sivrisinek türü ben hayatımda ilk defa görüyorum.

Sadece dikkat etmeniz için açtığım bir konu ve nasıl bir yol izlememiz gerekiyor bilen gören arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim.

2 yıl
Archer VR400 AC1200 Modem ışıkları
Merhaba arkadaşlar başlıktaki modeme sahibim fakat modem ışıkları yanıyor sadece yanıyor yanıp sönmüyor normal mi bu durum bu ürün için bilen var mı?
2 yıl
Altyapı yok problemi
Merhaba arkadaşlar uzun zaman önce dsmart internet kullanıyorduk belli sorunlar nedeniyle kapattırdık ve başka sağlayıcılardan internet almak istedik fakat başvurduğumuzda altyapı yok sorunuyla karşılaştık 1 2 ay bekledikten sonra ttnete başvurduk internet bağlattık fakat Türknet vs gibi sitelerde sorgulama yapınca hala altyapı yok sorunuyla karşılaşıyorum bunun çözümü nedir bilen var mı acaba
3 yıl
Olympus kulaklık
Merhaba arkadaşlar konunun yeri bura mı bilmiyorum fakat elimde bir olympus kulaklık var bu kulaklık çok hoşuma gidiyor kabloları burgu burgu oldu kulaklığın üzerinde sadece olympus yazıyor sanırım bir ses kayıt cihazının kulaklığı acaba bu kulaklıktan bulmam mümkün mü?


Fotoğraf isteyen olursa atabilirim.
3 yıl
Silinsin
Konu varmış silinsin
3 yıl
Savaş kapıda sanırım
Arkadaşlar Halk TVde gördüm kuzey ırağa amerikan tankları gidiyor yardım için ben diyim 100 siz diyin 150 tank ucu bucağı yok tanker onların meşhur jipleri ne olucak bu işin sonu

edit video:https://www.youtube.com/watch?v=0BQfXBcBjNE
3 yıl
Korku filmi izlemeyi düşünen var mı şuan
Soru başlıktaki gibi korku filmi izlemeyi düşünen var mı şuan
3 yıl
Beyler gelin bi
KADIKÖY MODA SAHİLİNDE OLAY GÖRÜNTÜLER... şunu youtube yazıp izleyin ne düşünüyorsunuz :D
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.