MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
08 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Sokakta yaşayanlar peki?
Sokak da yaşayan biriyim korona sebebi ile bizi düşünen yokYardım kampanyaları şartlarına uymuyoruz nedir şart ikametgah belirteceksin inceleyerek yardım edecekler.Sosyal yardıma gittim bakın halim bu zaten üst baş rezillik içindeyim yok illa ikametgahSığınma evi bu ayın sonuna kadar açık uzatırlar mı bilmem ama dolu olduğu için zaten alım yapmıyorlarGece dışarda yatıyoruz hali ile ama polis gelip kaldırıyor bizi hastane dışında yatıyorduk oda yasaklandı bırakılmıyorŞimdi oturmamız da yasak parklar valilik kararı ile yasakOturma yatma biz ne olacazİnsanlar dışarı çıkar park bahçe yol kenarı yemeklerinin arttığını atar onla günü geçirirdim artık oda yokÇevrede açık olan dükkanlar var onlarsan bişey iste bizim insanımız şöyle böyle iyi demeyin en son bi simit istedim sadece simit yemediğim laf kalmadıDevlet yok bakmıyor suriyelilere anca yatırım yapıyor peki biz ne olacaz hem daha tehlikeliyiz hijyen kuralları yok biz de pislik içinde yatıp kalkıyoruz
3 yıl
Vodafone bedava net
Vodafone için ücretsiz kampanya vs dahilin de bedava interneti var mı? TL yüklemediğim için bana ne var kampanyasına katılamıyorum
3 yıl
sony E4g sim kart hasarı 450 tl tutar mı?
Garantisi bitti telpa verdim 10 lira bakım ücreti verildi sonrasın da tamiri için 450 fiyat çıktı tek soru sim kart okumuyor bu kadar tutması normal mi?
3 yıl
İnterneti yüksek faturasız tarife
Başlıkda dediğim gibi paket tavsiyeleriniz var mı?
4 yıl
Üsküdar Burhaniye
Buraya Kadıköyden nasıl gidebilirim Kadıköy ve Burhaniyeyi vs hiç bilmiyorum en hızlı yoldan nasıl giderim aşırı uzak mı ?
4 yıl
A7 2017 geliştirici seçenekleri
6.0.1 bu ayar nerwse uyanık kalı aktif etmem lazım
4 yıl
Osman Gökçek Rezza Zarrap ilişkisi


Akp liler açıklasın görüşlerini ?
4 yıl
1000 liraya kadar buzdolabı
iki kişi için olacak zaten markalar konusunda kafam karışık baş ağrıtmayacak ne alabilirim ? ve multi flow ile nofrost arasında ki fark nedir ?
5 yıl
Burdur
Millet burdurlu var mi aramızda bi kaç günlüğüne orada olacam nasıl bi yer vs bilgi lazım
5 yıl
galaxy trend alınır mı?
2.el trend var alınırmı sizce?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.