MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
29 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
30 üye
Görüntülenme (?)
790 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
2 hafta
UNCHARTED PS5 ANA KONU

 Uncharted'ın Yeni Oyunu Geliştirme AşamasındaBend Studio'nun ikinci ekibi ise Naughty Dog'un yeni Uncharted oyunu üzerinde çalışıyormuş ancak stüdyo tamamen Naughty Dog'un bir alt ekibi olmaktan korktuğu için kendi projelerini geliştirmekte ısrar etmiş ve Uncharted projesinden ayrılmışlar. Uncharted'ın akıbetiyle ilgili bir bilgi bulunmuyor ancak geliştirilmeye büyük bir ihtimale devam edilecektir.Kendi projesini yapmak isteyen ekipise yeni bir oyun için çalışmalara başlamış. Ne yazık ki oyun ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.
Kaynak:https://www.ign.com/articles/the-last-of-us-remake-reportedly-in-development-and-days-gone-2-pitch-rejected

Kaynak:https://www.pushsquare.com/news/2021/04/days_gone_2_not_given_the_greenlight_sony_bend_working_on_something_new

Kaynak:https://www.pushsquare.com/news/2021/04/the_last_of_us_is_getting_a_ps5_remake_eight_years_after_release_claims_report

Kaynak: https://www.donanimhaber.com/yeni-bir-uncharted-oyunu-geliyor-days-gone-2-iptal-edildi-ilk-the-last-of-us-ps5-icin-yeniden-yapiliyor--132119

2 hafta
The Last Of Us Remake PS5 ANA KONU

İlk The Last of Us oyunu yenilenerek geri dönüyor.

 

Bloomberg'ten Jason Schreier'ın haberine göre Naughty Dog PlayStation 5 için The Last of Us remake üzerinde çalışıyor.

 

Proje ilk başta henüz duyurulmamış yeni bir stüdyoya emanet edilmiş fakat daha sonra Sony projeyi Naughty Dog'a verme kararı almış.

 

Ayrıca Days Gone 2 planlanmıyor.

 

İlk oyun kâr getirmiş olmasına rağmen yapım sürecinin uzun sürmesi ve oyunun çok iyi eleştiriler almaması sebebiyle Days Gone'ın devam oyunu yapılmayacak.

 

Days Gone geliştiricisi Bend Studio'da iki ekip var. Biri Naughty Dog'un multiplayer oyununa yardım ediyor.

 

İkinci ekip ise yine Naughty Dog'a yeni Uncharted oyununda yardımcı oluyormuş ancak Days Gone geliştiricileri tamamıyla Naughty Dog bünyesi altına girmekten korktukları için yeni Uncharted oyununun yapımından çekilmek istediğini belirtmiş ve şu anda kendi başlarına yepyeni bir oyun hazırlıyorlar. 

 

Son olarak, Sony'nin ana odağını büyük bütçeli yapımlara çevireceği ifade edildi.Kaynak: https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Last_of_Us_Remake_PS5_icin_Gelistiriliyor_Days_Gone_2_Planlanmiyor-108507.htm

2 hafta
Mining olayları bitince ikinci el kart almayı düşünen var mı?-

Merak ediyorum onca kartı ne yapacaklar   tabii ki çeşitli yalanlarla satmaya çalışan olacaktır. Bilinçli birinin mining olayları çöküşe geçince ikinci el ekran ekran kartlarının yüzüne bakmayacağını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

12 ay
Şuan Ps4 Satmak için Koyulması Gereken Doğru Fiyat Nedir?
Ps4'ü satmayı düşünüyorum ama fiyatlar o kadar değişken ki, kimi insanlar da ilanlara yorum yapıyor bu ne fiyat diye. Satanlar da da piyasa böyle diyerek savunuyor kendini.

Şimdi piyasanın altına satsak alan birinin kâr koyup piyasa fiyatından satmayacağından nasıl emin olabiliriz?
12 ay
%65 den CS GO ITEMLERINIZ ALINIR
%65 den CS GO ITEMLERINIZ ALINIR

PM atabilirsiniz

Ödeme: Enpara
geçen yıl
MARVEL'S SPIDER-MAN 2 GELİŞTİRİLİYOR MU? [PS5 ANA KONU]

Sony’nin gerçekleştirdiği, PlayStation 5’in teknik özelliklerinin paylaşıldığı sunumun ardından ilk sızıntı geldi. Reddit’te UtopianThrowaway90 adlı kullanıcının paylaştığı bilgilere göre Marvel Spiderman 2, PS5 için geliştiriliyor!

Marvel Spiderman 2, PS5 için geliştiriliyor

Sony’nin GDC’de gerçekleştirmeyi planladığı fakat Coronavirüs nedeniyle kapalı şekilde gerçekleştirilen PlayStation 5 sunumunda, konsolun teknik özellikleri dışında bir duyuru alamamıştık. Oyuncuların genel itibari ile pek memnun kalmadıkları sunumun ardından ise heyecanlandırıcı bir haber internet ortamında hızla yayılmaya başladı. Reddit’te yapılan bir paylaşıma göre Marvel Spiderman 2, PS5 için geliştirme aşamasında. Paylaşılan bilgilerin bir miktar spoiler içerdiğini belirtelim. Söz konusu paylaşımı yapan kullanıcının oyunla ilgili paylaştığı detaylar ise şu şekilde:

UYARI! Lütfen ilk oyunu bitirmeyenler detayları okumasın, spoiler içeriyor olabilir.

quote:

-Marvel Spiderman 2, PS5 için 2021 tatil döneminde ve muhtemelen ilk Spiderman oyunu gibi Eylül ayı içinde piyasada olacak.


-Oyun bu yaz resmi olarak duyurulacak

-Spiderman 2, online co-op gibi bir moda sahip olmayacak. Yalnızca tek kişilik oyun modu içerecek.

-Queens ve Brooklyn oyuna dahil olacak. Alçak binalar arasında seyahati kolaylaştırmak adına yeni mekanikler eklenecek.

-Hikayemiz, ilk oyunun bitişinin 5-6 ay sonrasında, kış mevsiminde geçecek. Peter, hâlâ May halanın yasını tutuyor ve olan bitinle ilgili sürekli kendini sorguluyor olacak. MJ ve Peter birlikte yaşıyor olacaklar ama hikâyenin birinci kısmında MJ’i göremeyeceğiz.

-Oscorp, süper asker üretimi için DNA araştırmalarına girişecek ve tabi ki işler ters gidecek. Gelişen olaylar, yeni düşmanların ortaya çıkmasına vesile olacak.

-Harry Osborn Venom’a dönüşecek! Oyundaki Venom’u, nevi şahsına münhasır bir Venom olarak göreceğiz.

-Carnage ve Mysterio, oyunda yer alacak.

-Eddie Brock’u da oyunda göreceğiz, hikayede önemli bir yer teşkil edecek.

-Miles Morales, yer yer bizim kontrolümüzde olacak. Miles’la serbestçe dolaşabilecek miyiz belli değil, ancak stüdyo bu karakteri yabana atmamış. Mutlaka oynanabilir olacak.

-Aynı Arkham Knight’ta olduğu gibi belirli sekanslarda, farklı karakterler arasında geçiş yapabileceğiz. Orijinal bir fikir olmasa da fena sayılmayan bir mekanik.

-“Web-Chain” adlı yeni bir mekanik oyuna eklenmiş. Bu sayede çok hızlı şekilde seyahat edebileceğiz.

-Ağ atma mekanikleri elden geçirilmiş. Artık şehirde oradan oraya savrulurken daha organik animasyonlar göreceğiz. Paylaşılan bilgilere göre Insomniac bu konuda oldukça yoğun çalışmış. İlk oyundakinden çok çok daha fazla animasyon bizleri bekliyormuş. Görmek için sabırsızlanıyoruz!

-Oyunda ağ atarak gezinmek üzere seçebileceğimiz üç farklı mod bulunacak. Bunlar sırayla Realistic, Arcade ve Hybrid. Bu modların isimleri sonradan değişebilir ancak üç modun mantığı kabaca bu şekilde olacak.


Kaynak:https://www.merlininkazani.com/soylenti-marvels-spider-man-2-ps5-icin-gelistiriliyor-haber-110274https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/fl7t9q/insomniac_marvel_spiderman_2_ps5/
geçen yıl
-CS:GO TÜM ITEMLERINIZ ALINIR- EN YÜKSEK FİYATTAN ALIM YAPILIR-
Merhaba,

CS:GO skinlerinizi,keylerinizi,bıçaklarınızı vb. CS:GO ile alakalı tüm itemlerin alımını yapabilirim.

Steamanalyst ve steam market ortalama fiyatı baz alarak fiyat teklifi yapıyorum.

İletişim ve fiyat bilgisi almak için PM atabilirsiniz.


Foruma 9 yıldır üyeyim,referanslarımı ve alışverişlerimi profilimden kontrol edebilirsiniz.
geçen yıl
Intel 8086 Assembly bilen var mı?
8086 Assembly bilen yardımcı olabilir mi? Elimde yazılmış kod var ancak eklemem gereken ufak bir kısım kaldı.Ücretli veya ücretsiz yardımcı olabilecekler yazarsa sevinirim.
geçen yıl
Rockstar Games Yeni Bir Duyuruya Mı Hazırlanıyor? [ANA KONU]
Son birkaç aydır Rockstar tarafında hareketlenme var. Bu gelişmeler yeni bir oyun duyurusuna işaret ediyor olabilir.


**Rockstar Games vergi indirimi için başvuruda bulunmuş.

Şuanda geliştirme sürecinde sonlara yaklaşılan bir oyuna harcanan paradan sonra bu başvuru yapılmış olabilir. Mesela Gta 5 içi $265 milyon dolar para harcanmıştı, geliştirme ve pazarlanması için.
Özellike yeni bir Gta oyununda harcanan bu paranın çok daha fazla olacağını hepimiz tahmin edebiliriz.

Kaynak:https://www.gamesradar.com/gta-6-development-seemingly-confirmed-by-rockstars-latest-tax-return/**Rockstar Games 60 saniye uzunluğunda içerik için video editor arıyor.(Trailer?)

Aranan kişide beklenenlere bakılınca: "Create game trailers, TV commercials, and other marketing and production-based materials.Edit high-end marketing materials in both a supervised and unsupervised capacity." yazdığını görüyoruz.
Yani, oyun traileri yapabilecek, TV reklamları ve diğer pazarlama kısmında çalışacak biri aranıyor.

Bir diğer dikkat çekici nokta ise: "Experience working under tight deadlines and maintaining a positive attitude under pressure is required."
Anlaşılacağı üzere, çıkış tarihine yakın zamanlarda sıkı çalışacak,zorunlu mesai yapacak ve onca iş yüküyle birlikte olumlu tutum sergilenmesi isteniyor. Yani yeni projeleri bitmeye çok yakın olabilir.

Tabi burada aklınıza hemen Red Dead Redemption 2 nin çıkış tarihine çok yakın zamanda, Rockstar Games çalışanlarının zorunlu mesai yapıp çok çalışmasından şikayet etmesi geldi değil mi? Benim aklıma geldi açıkçası


Kaynak:https://twitter.com/TheNathanNS/status/1215621426159419397?s=20

.** Rockstar Games Youtube kanalında 260 video ekli gözüküyor

Youtube gizli ve listelenmemiş videoları da sayarak kanal bilgisine ekliyor. 260 video gözükmesine gözüküyor ancak, 257 adetine şuan biz erişebiliyoruz. Diğer 3 ü gizli durumda.

Videolardan biri yaklaşık 5 gün önce yüklenmiş.Bir diğeri ise birkaç gün önce yüklenmiş. Yani bu gizemli üç video ardı ardına eklenmiş gibi gözüküyor.
RDR Online veya Gta Online içeriği olamaz mı bu videolar? Olabilir ancak zaten 6 gün önce GTAOnline için bir içerik paylaşıldı. Bir diğeri de RDR Online için olsa yine gizemli 2 video kalıyor.

Kaynak:https://www.youtube.com/user/RockstarGames/videos**Rockstar Games sitelerini güncelleyip yeni artworkler yayınladı

Kaynak:https://www.vg247.com/2020/02/28/rockstar-games-site-update-new-art-images-possible-teaser/SWEGTA adlı youtuber bu dört haberin hepsini bir videosunda derlemiş. Oradan esinlenerek konu açmak istedim. Belli ki Rockstar da bir duyuru hazırlığı var.


**

10 Mart tarihine kadar grandtheftauto6.net' e girince sizi "gonnaenodaethat" üyenin profiline yönlendiriyordu. Kendisi daha önceden RDR2 ve RDR2 PC sürümünün sızıntılarını yapmış.
Şuan "gonnaenodaethat" nickl üye Gta VI başlığında şifreli/gizemli mesajlar atıyor. Gtaforums.net yöneticileri sahte haber ve trollemelere karşı çok sert tutum sergilemeleriyle biliniyor. Ancak bu üyenin şifreli mesajlarına müdahelede bulunmuyorlar.
https://www.reddit.com/r/GTA6/comments/ffghtq/gtaforums_user_gonnaenodaethat_knows_something/
**


Bu haberi daha az ciddiye alabiliriz, gözüktüğü üzere 4chanda kimliği belirsiz birisi Gta VI nın 25 Mart tarihinde duyurulucağını söylemiş başka bir bilgi yer almıyor.
https://boards.4channel.org/v//thread/498285560/march-25th-gta-vi#p498285560**
Hatırlarsanız Project Americas adında bir sızıntı dolaşıyordu, yeni Gta nın kod adı olduğu ve birden fazla eyalette geçeceği söyleniyordu.
gta online dlc si gta 6 için ufak bir easter egg içeriyor olabilir. Gtaforums da sızıntılar yapan kişi DLC yayınlandıktan sonra ilginç bir mesaj atmış, ekteki resimde gözüküyor.
Attığı mesaj doğrutlusunda mapi kurcalayanlar yeni gta nın 3 farklı yerde geçeceğini söylüyor.

**
An itibartiyle grandtheftauto6.net' e girince sizi şu linke yönlendiriyor.
https://www.youtube.com/watch?v=5Wx7B5VrXW0

Video başlığını aratınca karşımıza 1970-1980 lerde Miami de olan uyuşturucu savaşına dair bilgiler görüyoruz.
https://en.wikipedia.org/wiki/Miami_Drug_War


Gerçekten ilginç bir easter egg mi yoksa sızıntı mı ne desem bilemedim ama geçtiğimiz aylarda Project Americas adı altında verilen bilgilere çok uyuyor bu durum.
Project Americas (Gta VI) da uyuşturucu işi yapan bir karakteri yöneteceğimiz ve oyunun Vice City'de, hem de Rio de Janerio'dan esinlenen bir kurgu şehirde geçeceği söyleniyordu.
geçen yıl
SATILIK Specialist Gloves | Fade FTFiyat 2000TL

İletişim: PM
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.