MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
16 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 ay
Askerde alerjik rinit

Arkadaşlar merhaba, bu sene nasip olursa askere gideceğim fakat benim göz ve burunla ilgili problemlerim var. İlaç kullanmadığım zaman gözler fena şekilde kaşıntı, kızarıklık, yanma ve batma yapıyor ve gözümü açamaz hale geliyorum. Burunda aynı şekilde çok kötü tıkanıklık oluyor ve nefes almada zorlanıyorum. Askerde sorun olmaması için nasıl bir yol izlemeliyim ?

2 yıl
ANKARA'DA YERLERE ATILAN 100 LİRALIK BANKNOTLAR


Bu nasıl bir siyaset akıl alır gibi değil.İnsanların duygularını kullanıp propaganda yapmada üstlerine yok.

Ekşisözlük'ten alıntıdır.
4 yıl
Bu hat ile 50mbit alamaz mıyım ?
http://www.speedtest.net/result/6206294410.png
Merhaba arkadaşlar, bugün itibariyle vdsl'e geçişim tamamlandı fakat gördüğünüz gibi speedtestte pek iç açıcı değerlere ulaşamadım.Ping değerlerim olmasını istediğim gibi fakat 32 mbit hızda 15 mbit maximum alabildim.Modemden baktığımda ise 52 mbit ulaşılabilir hız gösteriyor.Bu yavaşlığı nasıl çözerim ? 50 Mbit hızı alabilir miyim ?
4 yıl
Adsl'den Vdsl'e Geçemeyiş
Arkadaşlar merhaba, 23 gün önce Adsl'den Vdsl'e geçiş için başvuruda bulundum. Pazar gününden beri de (6 gündür) adsl bağlantım tamamen kesildi.

Bu süre zarfında sayısız kez temsilciyle görüştüm. Yok efendim talebinize öncelik ekliyorum diyerek geçiştrilip durdum.

Artık cidden ne yapacağımı şaşırdım. Sorunun kaynağı telekom biliyorum ama telekomu arasam bir muhatap bulacağımı zannetmiyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
4 yıl
Superonline Ping sorunu (Fast Path)
Merhaba arkadaşlar benim sorunum başlıkta da belirttiğim gibi hattımın interleaved modunda olması.Bu yüzden online oyunlarda avrupa serverlarına 100 ün altında ping alamıyorum ve bu çok can sıkıcı benim için.Müşteri temsilcisiyle görüştüm fakat anladığım kadarıyla konuyla ilgili bir bilgisi olmadığı için dns değiştirmek gibi ilginç fikirlerle geldi.Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim? Müşteri temsilcileriyle çok uğraşacağa benziyorum.Acaba türk telekom santraline gitsem bir muhatap bulabilir miyim sizce ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.