MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
06 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
13 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Eksper için makina tavsiyesi
Genellikle masa üzerinde proje çekimleri için kullanacağım net ve buyuttugumde proje Üzerindeki rakamları okuyabileceğim Taşınabilir boyutta 500 tl yi geçmeyen bir fotograf makinasi arıyorum. Birde bazı projeler büyük oluyor bu Yüzden geniş Acılı olması daha iyi olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum
9 yıl
Nilfisk Extreme X-300 & Miele S 5260 Cat Dog
Evde hayvan beslemiyoruz, baharda polen alerjisi haricinde toza toprağa alerjimizde yok ama evde küçük bir çocuğumuz var ve sık sık burnu tıkanıyor. Evdeki toz, kıl, tüy ne varsa temizlesin içimizde rahat olsun evimizde diyerekten bu iki model arasında kaldık, kullananların yada bilgi sahimi arkadaşların yorumlarını rica ediyorum..
11 yıl
Outlook Express gelen mailleri silemiyorum
Dün Outlook Expressten maillerimi silerken barkaç maili sildikten sonra diğerlerini silmemeye başladı. Sonra bayağı dolu olan silinmiş öğeler klasörümü boşaltayım dedim( Sanki kısa sürdü silinmesi) şuan silinmiş öğeler boş görünmesine rağmen gelen kutusundan sil dediğimde silmiyor. Arşiv klasöründende denedim ordanda silmiyor. Ancak shift+delete yaptığımda silebiliyorum, birde gelen klasörünün altına bir klasöt açtım silmek istediklerimi ona taşıyorum ve o klasörü kaldır dediğimde silinmiş öğeler klasörüne gidiyor, ordanda boşalt diyorum temizlenmiş oluyor. Ama gelen kutusundakileri sil komutuyla silemiyorum. Varmı bir önerisi olan?
11 yıl
Ağ adresi çakışması
Şirkette kullandığımız ağa yeni bir apple bilgisayar ekledik. Şimdi şöyle bir sorun oluyor;
x kodlu pc eğer appledan önce açılmazsa ağ adresi çakışması oluyor ve internete bağlanamıyor. x bilgisayarda yazıcı bağlı olduğundan ip numarası sabit. ancak apple önce açılırsa o ipyi alıyor. appleda ipyi başka bir numara ile sabitleyebilirmiyiz? kullanmayı pek bilmediğimizden nerden sabitleyebileceğimizi bilmiyorum. yardımcı olabilirmisiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.