Arkadaşlar bir gezi organizasyonu yapmayı düşünüyorum , daha önce 3 defa taylandda bulundum genelde 10 günlük süreler için. Forumda tek kişi veya 2 kişi olup gitmeye çekinen arkadaşlar görüyorum. bazende bu arkadaşlar çok para verip tur ile sadece pattaya ya gidiyorlar.

Bu konuyla alakalı olarak bir program yaptım , gelmek isteyen 25 - 40 yaş arası kafamızın uyuşacağı arkadaşlar olursa bize katılabilirler. ( max 5 kişi ) Böyle bir düşünceyide açıkçası aklıma sokan yine forumdan @serkanertekin arkadaşımızdır :)) .

program şu şekilde :

19 kasım 00.55 uçağı İSTANBUL - BANGKOK aynı gün 14.00 bangoka varıyoruz 8 buçuk saatlik direk uçuşla.
27 kasım 23.45 uçağı BANGKOK - İSTANBUL. THY ile aktarmasız şekilde gidip gelicez . Program dahilinde sırayla 3 gece pattaya , 3 gece phuket ve 2 gece bangkok ta konaklama yapılıcaktır . İşin maliyet kısmına geldiğimiZde ; thy uçak ile gidiş dönüş fiyatı 2130 tl dir . bu uçuşu millerle ve kredi kartı puanlarıyla indirimli alıcaz. 1630 gibi bir rakama. şu an için rezervasyonlar yapıldı. yeni gelicek arkadaslar fiyat değişimleri olursa etkilenebilirler.

Otel ücretleri gunluk ortalama 60 tl den hesapladık temiz fakat lüx olmayan otellerde 8 gece 500 tl . Otelleri berabercede seçebiliriz , otel ücretlerini herkes otele varınca kendisi ödeyecektir . Bangkok -phuket gidiş dönüş ücreti 200 tl . Ayrıca kişisel harcamalar ... Bu maliyet konusundaki en buyuk avantajımız uçak biletiyle alakalı olacak , ben uçak biletini puanlarla ve millerle indirimli alabiliyorum . Böyle oluncada bizim uçak - otel - ara uçuşlar masrafımız 8 gece için toplam 2300 tl gibi bir rakam olucak . Gelmek isteyen arkadaşlar pm den ulaşabilirler.