MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Er
01 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
36 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 ay
TV Kararsızlığı ve son listem

Arkadaşlar birkaç gündür TV arayışındayım ancak bir türlü son kararı veremiyorum. Bazen ödeme sayfasına kadar geliyorum ve bir süre daha araştırma yapayım diye vazgeciyorum.


13 Yıldır kullandığım Philhips 42" LCD TV'yi arka odaya alıp, yeni bir TV almak istiyorum ve listem şu anda şu şekilde;Philips 55PUS7805/62 55'' (139 cm) 4K UHD LED Smart TV


https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08CL7YRK4/Philips 58PUS8505/62 The One Performans Serisi 4K UHD LED Android 58'' (146 cm) TV


https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08DP35T4J/LG 55NANO796 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı Nano Cell Smart 4K Ultra HD LED TV Siyah


https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08LHC89BVLG 55UN81006LB Serisi 4K UHD Smart TV


https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08CVL8J7M/


LG 55UN71006LB Serisi 4K UHD Smart TV


https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08CRG5PKQİsterseniz Amazon'daki TV listemi direkt inceleyebilirsiniz:


https://www.amazon.com.tr/hz/wishlist/ls/3OPPEQXYZQEDF


Sizce hangi TV'yi tercih etmeliyim?

4 ay
Xiaomi Mi Box 4k Seslendirme

Merhaba,


Xiaomi TV cihazi ile Netflix'de oynatılan medyanın seslendirmesini Türkçe yapamıyorum. Bilgisayar ya da telefonda Türkçe seslendirme görünmesine rağmen, TV'de sadece orijinal dilinde seslendirme görünmektedir.


Amazin Prime Video'da ise seslendirmeyi Türkçe yapabiliyor iken Netflix'de neden Türkçe seslendirme olmuyor? Bu durum sizde de aynı mı acaba?

2 yıl
Silinsin.
Silindi.
10 yıl
Kendi İçinde Çalişmayan Fakat localhost'tan link gelince gösteren script!
Arkadaşlar bir site analiz script kullaniyorum 3 hafta boyunca herşey yerinde calişiyordu fakat bir gün analizler anlık olarak güncelleme yapmayi durdurdu ve 3 gündür herşey 0 olarak gösteriyor.. Google Analysis günlük girişleri filan gösteriyor ama script birşey göstermeyi kesti.. Fakat bugun şans eseri C'de kurulu easyPhp kullanarak kendi siteme link verdim ve 127.0.0.1 üzerinden siteye girdigimde analysis çalişti fakat sadece c'den gelince calişiyor.. Site kendi içinde analysis etmiyor..

Script sildim yeniden kurdum. En son versiyonu kurdum olmadi sonra DB onardim.. Herşeyi yaptim fakat sonuc değişmiyor.. Nasil düzeltebilirim arkadaşlar ?

10 yıl
AÖF ile ilgili bir soru ?
arkadaşlar 2009 yılının bu zamanlarindaki taksit ödemesini yapamamiştim.. Banka sırasi gelene kadar mesait bitti çünkü.. O yüzden kayit yenileme yapamadim.. Bu yıl kayitimi hangi tarihler arasinda yenilemem gerekiyor.. Yenilemek derken en başından okumak demiyorum..

Bilen arkadaşimiz var mi acaba
11 yıl
Sabiha Gökçen Havalimanindan..
Sorunumu çözdüm.. Sağolsun modlar mesajimi onaylayana kadar sorun çözüldü..

11 yıl
Godday Reseller
Arkadaşlar godday reseller satın almak istiyorum yani içinde 2-3 tane siteyi aynı anda yayimlamak istiyorum acaba hangi paketi satın almami öneririsiz.

Aylık 7-9 USD'lik paket mümkün mü acaba Godday hostinde ?
11 yıl
Bir WP'nin içine başka bir CMS'nin kodunu çaliştirmak ?
Arkadaşlar

Şuanda kullanmiş oldugum CMS sitesi var ve ayrıca wordpress kurdum.. Şimdi wp'nin tema dosyasinda bazi değişikler yaptim ana site için.. Herşey tamam buraya kadar ama wp içine CMS nin kodlarini nasil yerleştrirebilirim?

Mesela wp'nin temasinin içine <?php get_menu ?> kodonu yerleştirmek istiyorum.. Temanin içine CMS nin index dosyasini mi include etmem gerekiyor ?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.