MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
21 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
491 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 ay
Nissan Juke nasıldır?

Halihazırda 2012 fiesta 1.4 tdci var nisan gibi arac değiştirme planım var. Dizel veya benzinli juke düşünüyorum 2012-2013 model. Kullanan bilen var mı nasıldır tavsiye edermisiniz? Kronik sorunları vs ?

3 ay
Motorinde BÜYÜK indirim!
3 ay
Böyle salgın biter mi?

Dayımın testi 8 gün önce pozitif çıktı. Baş agrısı oluyomuş arada. Bu arada ilaçlarıda bitmişti. İl sağlık müdürlüğünü aramış ilacının bittiğini vs söylemiş şikayetiniz var mı demişler başım ağrıyo demiş geliyoruz sizi hastaneye yatıracaz demişler ambulans gelip götürmüş acildeki doktor amca sen zaten koronasın yatırmaya veya teste gerek yok demiş. Buraya kadar herşey normal gibi. Evet şimdi asıl bombayı söylüyorum. Eve geri getirmemişler ambulansla hadi bunada tamam ambulans başka birileri için lazımdır acil durumlarda. bu hastanelerin pozitifler için bi servis aracı vs olması gerekmez mi? Neyse Bi yakınımızı aradı o götürdü evine. O yakınımızda tedirgin olmuştur tabiki pozitif biriyle aynı arabaya binmekten. Götürmek istemese otobüsle gelecekti. Bu nasıl iş pozitif birini ambulansla götürüp işi bitince ne halin varsa gör demek? Otobüse binmek zorunda kalsaydı ve bulaştırsaydı birilerine ne olacaktı. Eminim türkiyede otobüsle eve giden bu durumda çok insan vardır. Sonra salgın niye bitmiyo! Bitmez!

5 ay
Ucuz yollu yağmur kaydırıcı + Hızlı cila (highgenic)

İlk piyasaya sürüldüğünden beri hem arabaya hızlı cila amaçlı hemde camlara bunu sıkıp kurulayıp yağmur kaydırıcı olarak kullanırım. Bardaktan boşanırcasına yağan yağmurda diğer arabaların silecekleri en son kademe çalışırken ben 1. Kademede ilerliyorum. Hafif yağmurlarda silecek çalıştırmaya gerek bile duymuyorum. Arabayı yıkayıp kurulama aşamasında bunu sıkıp kurulayınca bi tabaka oluşturuyo cila etkisiyle geç kirleniyo hemde gayet parlıyo. Silecek suyunada eklebilirsiniz. Arac içi temizliğindede etkili mucizevi bir ürün. Denemenizi tavsiye ederim. Bim'de 5.90a satılıyo. A101lerde de farklı bi marka var ondada aynı etki var.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e6/43/8b/e6438bc44c7ca89a0121d0aeb8b6f566.jpeg&t=0&width=480&text=1
7 ay
Rusça bilenler bi bakabilirmi
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/bf/e2/8b/bfe28bcb4e4e586e7ce66921da362449.jpeg&t=0&width=480&text=1

Burda ne yazıyo

8 ay
Xanax ilaç satan?

Varsa ulaşsın

9 ay
Dj auto / Dj parts amortisör nasıldır?
Kullanan bilen varmı kalitesi nasıl.
9 ay
Rusça bilenler bakabilir mi
Ne yazıyo burda


geçen yıl
.
,
geçen yıl
Beylikdüzünden İstanbul havalimanına ulaşım?
Havaist servisleri varmış marmarapark önünden geçiyomuş doğrumu? Veya alternatif olarak nasıl gidilir
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.