MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Onbaşı
16 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
53 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
8 ay
Ankastre Ocak Ölçüsü Yardım
Öncelikle iyi akşamlar yeni eve taşındım benden önceki oturanlar tezgahı kestirip o şekilde hazır olarak bırakmış genişlik 56 cm derinlik ise 49 cm şimdi ben ocak alırken bu ölçülere sahip bir ocak mı almalıyım. Hiç anlamıyorum bu işlerden ilk defa başıma geldi yardımcı olabilirseniz sevinirim.
geçen yıl
Axen Led tv ses sistemi sorunu..
Öncelikle iyi akşamlar Axen marka led televizyonum var buna 2+1 ses sistemi aldım ama tvdeki giriş coax ama girişine gelen ses sisteminin kablosu 3.5 mm kulaklık çıkışı Tv ye olmuyor haliyle şimdi sorun şu bu konularda bilgim yok sayılır bu 3.5 mm çıkışı coax girişine nasıl bağlayabilirim.Herhangi bir çevirici veya aparat var mı biraz araştırdım ama karışık geldiği için anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.3 yıl
Diz Üstü Gaming Laptop Tavsiyesi Lazım..
Arkadaşlar öncelikle merhaba kendim için bir oyun bilgisayarı almak istiyorum en az 3 -4 sene içinde çıkacak bütün oyunları açacak bir sistem toplamayı düşünüyorum. İlk önce limitim üst sınır 4000 tl.Monster olsun msi olsun diğer diz üstü markaları az çok araştırdım.Ama işin içinden çıkamadım.Pekte anladığım söylenemez.Tavsiyelerinizi bekliyorum.Şimdiden çok teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.