MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
22 Aralık 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
491 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
3 hafta
Hamza Yerlikaya Vakıfbank yönetim kurulundan çıkarıldı

Sebebi neydi ki!

geçen ay
Çiğköfteci Saldırısında 2. Olay, Bu seferde Kardeşi

Olaya bak, kendi yetmedi kardeşi şimdi.


Afyonkarahisar'da, sipariş ettiği çiğ köftenin "acılı" olduğunu ileri sürerek iş yeri çalışanını darp eden şüphelinin yakını olduğu öne sürülen bir kişi de çiğ köfteci dükkanına saldırdı.


Alınan bilgiye göre, İstiklal Mahallesi'nde, gece saatlerinde çiğ köfteci dükkanının önüne otomobille arkadaşlarıyla gelen ve G.Ş.'nin yakını olduğu öğrenilen bir saldırgan da iş yerinin güvenlik kamerasına ardından kapıya içki şişesi fırlattı.


İş yeri çalışanına küfürler eden saldırgan, dükkanın camı kırılmayınca bu sefer de cama sehpa attı. İş yerinin camını kıran şüpheli, daha sonra iş yeri önündeki motosikleti tekmeleyerek zarar verdi.


Çiğ köftecideki çalışan ise saldırgana "abi ben ne yaptım, benim suçum ne?" şeklinde karşılık verdi. Personeli dışarı çağıran saldırganı, daha sonra arkadaşları dükkanın önünden zorla uzaklaştırdı.


https://www.ntv.com.tr/turkiye/ayni-cig-kofteciye-ikinci-saldiri,aeHBpGRlqkG1aH5yOPIReQ

2 ay
Diyanet Vakıf-Sen Bşk Nuri Ünal: Ezan sesini fiili olarak, uzaydan Dünya'ya dinletelim. Tarihe not d

Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, Türkiye'nin 2023'te uzaya yollamayı planladığı Türk vatandaşının uzayda ezan okunmasını talep etti. Ünal, "Türkiye’mizde tarihinde ilk defa böyle bir çalışma yapılıyor, ezan sesini fiili olarak, uzaydan dünyaya dinletelim. Tarihe not düşelim" dedi.


Kaynak: Çok

Yorum : Yok

3 ay
Yatak Odası İçin Dahili Uydulu TV Tavsiyesi

Yatak odası için, dahili uydu alıcılı fiyat performans ürünü bir TV önerirmisiniz.

3 ay
Yandaş Trollerin Maaşı Genelev Gelirlerinden Mi Karşılanıyor.

Yandaş gazetelerden birinin eski yazarı Uygur Kayahan'nın ilginç paylaşımı.


3 ay
Doğru Ölçüm Yapan BASKÜL Tavsiyesi

Xiaomi şu aralar meşhur olsa da doğru ölçümle ilgili sıkıntılar olduğunu okudum. Dijital analog farketmez, yağ analizi vs. ihtiyaç duymuyorum. Kilomu doğru ölçsün yeter.

4 ay
En Sevdiğiniz 3 Nota

En sevdiğiniz parfüm notalarından ilk 3'ü nedir?

4 ay
Acer Teknik Servis, Müşteri Hizmetlerimi, İnternet Sitesimi Yalan Söylüyor.

Arkadaşlar, laptopta fanlardan biri düşük devirdeyken tıkırtı yapıyor. Önce internet sitesine baktım, İzmir'de var mı diye, sadece İstanbul'da varmış. İstanbul dışı olunca sitelerinde aşağıdaki gibi yapılıyormuş. Ancak müşteri hizmetlerini aradığımda böyle bir hizmetin olmadığını, kendim göndermem gerektiğini ve kargo ücretinin kendim karşılamam gerektiğini söyledi. Mesele kargoya vermek yada kargo ücreti değil. Maalesef ki kargo firmalarına güvenmiyorum, tüm sürecin acer tarafından yönetilmesini istiyorum. Daha önce servise veren olduysa süreç hakkında bilgi verirse sevinirim.https://www.acer.com/ac/tr/TR/content/service-contact


İSTANBUL DIŞI

Onarım hizmetlerinden yararlanmak için bizi 0850 222 22 37 numaralı telefondan arayın. Telefonda çözülemeyen arızalar için ürünü yerinizden ücretsiz olarak alıyor, onarıyor ve teslim ediyoruz.Diğer bir saçma durum ise ram yükseltme ile ilgiliydi. 8gb daha ram eklemek istiyorum, boş slot var, ancak laptopta uyumlu çalışması için aynı marka-model ram'i Türkiye'de bulamıyorum. Arayıp sizin aracılığınızla tedarik edebilirmiyim diye sordum. Laptopun SNID numarasını istediler, bakıp sizin ram şu, şu kadar yükseltebilirsiniz vs. tüm bilgileri saydılar ve yükseltebiliriz dediler. Peki dedim fiyat verebilir misiniz deyince, laptop göndermem gerektiğini söylediler. Dedim göndermesine göndereyim ama fiyat yüksek çıkarsa almayacağım, önce fiyat verseniz, ben kabul edince ödemeyi yapıp size sonra göndersem, yok illa önce laptop onlara gidecek, ondan sonra fiyat vereceklermiş. Çok saçma geldi. Bu durumu fan arızasından bağımsız bir şekilde sordum ve böyle yanıt aldım. Cidden aşırı mantıksız geldi.

4 ay
Para Biriktiren Adam

Toplam sigortalı çalışanların içerisinde, asgari ücret alanların oranı %50'lere doğru gittiği bir ülkede elbette tasarruftan söz edilemez. Belki geri kalan kesim içinse azda olsa tasarruf yapabilenler için izlenmesi gereken bir video. Aynı zamanda ülke paramızın ne duruma geldiğini gösteren ibretlik bir tablo.


5 ay
Soru sormayın

Ya siz ne çekiyorsunuz, ne sorusu soruyorsunuz, neyin sorusunu soruyorsunuz.   155 i de arasaydı tam olacaktı  


DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.