MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Onbaşı
01 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
78 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 ay
morhipo

Merhaba ölücü arkadaşlarım :) 6 Kasımda morhipo dan fiyat hatası olmayan sadece indirim kuponuyla uyguna getirdiğim skechers marka spor ayakkabı ve sweat aldım. Morhipo benim onayımı almadan 1 hafta önce spor ayakkabıyı iptal edip sweat i kargo yapmış. THHH ye başvuru yapmak istiyorum fakat sipariş ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi gereksiz e-postaya düştüğü için silinmiş. Tekrar istiyorum morhipo inatla yollamıyor. Ne yapmam gerekir. Deneyimli ölücü abilerimden yardım bekliyorum. Teşekkürler..

2 yıl
Nusret Gökçe'den 23 Nisan sürprizi
8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde jest yaparak restoranlarında kadınları özel menü ile ağırlayan Nusret Gökçe bu kez 23 Nisan'da çocuklara özel ücretsiz menü verecek.
3 yıl
HEPSİBURADA KURNAZLIĞI
23 KASIMDA PARAF GÜNÜMDE HEPSİBURADADAN 2,5 SARI CİVCİV SİPARİŞ ETTİM. HALEN KARGOYA VERİLMEDİ VE DE STOKTA DA YOK GÖRÜNÜYOR. Bİ KETENPERE OLUR DİYE KORKUYOM ZİRA FİYATLAR MALUM FIRLADI
4 yıl
Vodafone ölücülere ölü internet.
1 ay önce Turkcell'den Vodafone geçtim. Tarife 19 liraya 750 dk. 1000sms 2 gb internet ölücü tarifesi. Ama interneti de ölü geldi. İzmir' de H+ bile gördüğüm yerler bile sayılı sürekli E de. Kullanan arkadaşlar da deneyimlerini yazabilir mi? Teşekkürler. Bu arada telefonum 4,5 uyumlu deil bunun etkisi olabilir mi acaba?
4 yıl
MAXİMUM PO 4*100 40TL
ÖDE GEÇ SİSTEMİ %3 İLE BİRLEŞİYORSA KOMBO ÖTESİ.

Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından 16 Kasım – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinize, yine Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında yapacağınız akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinizde kullanmak üzere 40 TL MaxiPuan!

Kampanya Detayları:

1. Kampanyamızdan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonlarından ve Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 4 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
2. Kampanyamız kapsamında alışverişler İş Bankası Maximum POS cihazlarından yapılmalıdır. Diğer banka pos cihazlarından yapılan alışverişler kampanyamıza dahil edilmeyecektir.
3. Kampanyamız süresince, kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerin "PO" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
4. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
5. SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası banka sisteminde alışverişin gerçekleştirildiği kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
6. Kampanyamıza Ziraat Maximum Kartlar da dahildir, Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “PO” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757'ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
7. İlave MaxiPuanlar kampanyamız bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kampanyamız kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 22 Ocak 2017 olup kullanılmayan MaxiPuanlar 23 Ocak 2017 tarihinde geri alınacaktır.
8. Kampanyamız kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan en fazla bir defa yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
9. Kampanyamız kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.
10.Aynı gün yapılacak alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyamıza dahildir.
11.Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Şirket Kredi Kartı ile yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir. MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ve taksitli alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
12.Kampanyamızdan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir.
13.Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
14.Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
15.Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
16.Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.
17.Kampanyamıza dahil işyerlerine buradan ulaşabilirsiniz.
6 yıl
TURKCELL TÜKETİCİ MAHKEMESİ KARARINI UYGULAMIYOR.
Yasemin hanım. Biriminize kararın ulaşmaması kararın olmadığı veya kararın yok hükmünde olduğu sonucunu mu doğuruyor. İzmirde oturuyorum. Kararı size türkcele "ıslak imzalı" bir şekilde ulaştırabilirim. Postalayabilir veya elde ulaştırabilirim nasıl isterseniz BİRİMİNİZE ulaştırabilirim. Kararı uygulamamak için başka bahaneniz varsa lütfen e-mail adresime yollayın tarafımca mantıklı bir şekilde cevaplanacaktır. saygılar..--------------------------------------------------------------------------------

From: musterihizmetleri@turkcell.com.tr

To:

Date: Tue, 21 Oct 2014 14:32:14 +0300

Subject: TurkcellMerhaba Sayın Kılıç,Turkcell Müşteri Hizmetleri olarak iyi günler dilerim. İsmim Yasemin. İlettiğiniz konu ile ilgili size ben destek olacağım.Talebiniz ile ilgili olarak yapmış olduğumuz inceleme sonucunda adına birimimize ulaşan bir hakem heyeti kararı bulunmamaktadır.Güzel günler geçirmeniz dileğiyle.

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.Talep No:'45415265'

--------------------------------------------------------------------------------Kimden:

Kime: musterihizmetleri@turkcell.com.tr

Tarih: 20.10.2014 21:47:41

Konu: RE: TurkcellBeni neden sürekli arama gereği duyuyorsunuz. Dilekçemi ayrıntısıyla yazdım, istediğiniz ekleri de ekledim. Kararı yerine getirip getirmemek türkcelin büyüklüğüne kalmış.--------------------------------------------------------------------------------

From: musterihizmetleri@turkcell.com.tr

To:

Date: Fri, 17 Oct 2014 09:22:40 +0300

Subject: TurkcellMerhaba Sayın Kılıç,Turkcell Müşteri Hizmetleri olarak öncelikle iyi günler dilerim. İsmim Ferda.

Talebinizle ilgili olarak sizi saat 09.22' de aradığımı ancak ulaşamadığımı bilmenizi isterim. Konu ile ilgili olarak görüşme sağlayabilmek için uygun olduğunuz zaman aralığınızı iletebilir misiniz?Turkcell ailesi adına siz değerli müşterimize yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.Talep No:'45415265'

--------------------------------------------------------------------------------Kimden:

Kime: musterihizmetleri@turkcell.com.tr

Tarih: 16.10.2014 23:04:52

Konu: RE: Turkcellıslak imzalı karar elimde ve karar tarihi ve numarasını açık olarak yazdım. kararın hukuk bölümünüze ulaşmaması kararın olmadığı uygulanmayacağı anlamına gelmez. Büyük şirketler küçük çıkarlar peşinden koşmaz.

--------------------------------------------------------------------------------

From: musterihizmetleri@turkcell.com.tr

To:

Date: Thu, 16 Oct 2014 16:02:41 +0300

Subject: TurkcellTekrar Merhaba,Mailde ilettiğiniz konu hakkında bilgi vermek için saat 15:59'da sizi aradım yalnız size ulaşamadım.

Ben size mesai saatlerimiz hakkında bilgi verebilirim, bu saat aralıklarında müsait olduğunuz saati belirtirseniz sizi arayarak memnuniyetle yardımcı olabilirim.Hafta içi ve cumartesi günleri 09:00 - 21:00, pazar 09:00-18:00 saatlerinde çalışmaktayız. Bu saatler arasında uygun olduğunuz bir zaman dilimi belirtebilir misiniz?İletişimde Turkcell’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tuğba,

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Talep No:'45415265'

--------------------------------------------------------------------------------Kimden:

Kime: musterihizmetleri@turkcell.com.tr

Tarih: 15.10.2014 12:07:02

Konu: RE: TurkcellMerhaba. İstemiş olduğunuz belge ekte sunulmuştur. İyi çalışmalar.--------------------------------------------------------------------------------

From: musterihizmetleri@turkcell.com.tr

To:

Date: Tue, 14 Oct 2014 16:45:43 +0300

Subject: TurkcellMerhaba Sayın Kılıç,

Turkcell Müşteri Hizmetleri olarak iyi günler dilerim. İsmim Tuğba.Öncelikle mail kanalından bize ulaştığınız için teşekkür ederim.Mailde ilettiğiniz konu hakkında inceleme yapabilmem için ilgili kararı ekli dosya olarak musterihizmetleri@turkcell.com.tr adresimize iletebilir misiniz?

Turkcell ailesi adına size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım.Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Talep No:'45415265'

--------------------------------------------------------------------------------Kimden:

Kime: musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr

Tarih: 13.10.2014 22:21

Konu:Merhaba.

0530 852 11 92 no'lu Turkcell data hattımla ilgili Yozgat tüketici il hakem heyetine yapmış olduğum şikayet lehime sonuçlandırılmıştır.

İl hakem heyeti ödemiş olduğum 29,00 TL 'nin yasal faizi ile tarafıma iadesine karar vermiştir.

29,00 TL 'nin yasal faizi ile birlikte nolu hattıma TL olarak yüklenmesini istiyorum.

Gereğini arz ederim.

KARAR NUMARASI: 618856 KARAR TARİHİ: 30.06.2014
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.