MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
30 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
81 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
11 yıl
DK Rüya Kadro. Çeyrek Finaller öncesi için.
Çeyrek finaller öncesi rüya takımımızı paylaşalım. Sisteme bağlı olmaksızın en başarılı oyuncuları seçmeye çalıştım. Takımın orta sahası yok ama idare edin.Kadroyu kurmak için:www.footballuser.com
Create A Formation-Ordan Dream Team seç.İsimleri yaz ve sahaya sürükle.
by Something
11 yıl
Bu hangi marka? HIMYM'dan...


Marshall'ın giydiği üstün markası nedir? Kırmızı içine aldım. Tanıdık geliyor ama hatırlayamadım bu markayı.
12 yıl
Seether - Needles tarzı şarkı bilen var mı?
Bu şarkının hastası oldum. Buna benzer şarkılar önerir misiniz?
12 yıl
İstifa etmek???
Bir şirkette trainee(yönetici adayı) olarak çalışıyorum. ilk olarak 2 aylık ve sınavı geçersem de 1 yıllık sözleşme imzaladım. Ama tazminat falan yazmıyordu. 2 haftadır çalışıyorum ve bırakmak istiyorum. Tazminat öder miyim?
12 yıl
Favori G.I. Joe karakteriniz hangisi oldu?
Scarlett ve Snake Eyes arasında gidip geldim ama Scarlett dişiliğini kullanıp bir adım öne çıktı. Sizin filmde en çok beğendiğiniz karakter hangisi oldu? İkinci filmi büyük merakla beklemeye başladım şimdiden.

Scarlett:
Snake Eyes:
Ana / Baroness:
Ripcord:


12 yıl
İş görüşmesine illa kravatla mı gitmek gerek_?
Pazartesi günü mcdonalds'a yönetici adaylığı konusunda iş görüşmesine gideceğim. Kravat takmıyım diyorum ne dersiniz, kafadan elenir miyiz?
12 yıl
Hapşırınca ortaya çıkan pis koku???
Son bir hafta içinde iki farklı günde iki kez hapşırdım ve ikisinde de ortamı iğrenç bir koku kapladı. Allah'tan yalnızdım. Daha önce bu kokuya başkaları tarafından maruz kalmıştım ama kendi başıma ilk kez geliyor. Bozuk diş falan mı var acaba ağzımda ya da nedir bunun nedeni bilen var mı? Kendim bile iğrendim bu olaydan, varsa çözümü önüne geçmek isterim.
13 yıl
KIZLARIN ASLA KARŞI koyamayacağı SAÇ TİPİ xD
selam millet, saçımı nasıl bu hale sokabilirim yardım etseniz ne hoş olur. geçen dün tv'de gördüm bu arkadaşı. hangi ürünleri kullanmamız gerekirkine boyle bir sac sekli için? hiçbi kızın karşı koyamayacağını düşünüyorum. sac tipim benziyor ama şekil nasıl veririm bilemiyorum.13 yıl
Bu ara nereye gidilebilir (Ege denizinde-İzmir)
Eylül ayına girdik artık ama günübirlik denize gideceğiz akrabalarla. İzmir'e tatile geldim, bilmiyorum hangi denizin iyi oldugunu. Kuzenim Seferihisar diyor ama sizce nereye gidilir yazın bu son günlerinde.
13 yıl
tek gül kac para?
başlıktaki sorunun cevabını merak ediyorum. çiçekçiden bir tane kırmızı gül almam lazım, kaç para acaba fiyatı? cevap verenlere teşekkürler şimdiden.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.