MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
02 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
145 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
TTNET Rezilliği
Arkadaşlar kota aşımı yaşadığım için sağolsunlar hızımı zaten düşürmüşlerdi. Lakin 5 Mb' e düşmesi gereken hızım ekte belirtmiş olduğum fotoğrafta ki hıza kadar indirilmiş. Artık ben söyleyecek bir şey bulamıyorum. Bıktım, tiksindim, iğrendim, sıkıldım bunlarla uğraşmaktan. Yapabileceklerim konusunda fikir almak istedim sizlerden. Cevaplarınızı bekliyorum, iyi günler dilerim.
Edit: Yarım saattir fotoğrafı biraz daha alta almak için mesajımı editlemeye çalışıyorum. Onu bile yapamıyorum, kendi attığım fotoğrafı görüntüleyemiyorum. İnternet o derece kötü arkadaşlar.


4 yıl
Acil Sistem Tavsiyeleriniz Lazım Dostlar
Arkadaşlar çok yakın bir dostum laptopunu satmış ve biriktirdiği parasıyla masaüstü oyun bilgisayarı toplamak istiyor. Bilgisayar işlerine uyanıyorum, ama bu tarz sistem tavsiyelerine uzağım. Benden yardım istedi. Ben de sizlere sormak istiyorum.

Arkadaşlar;
Bütçe : 3000 TL ve ürünler Vatandan alınacak. Güzel bir oyun bilgisayarı sistemi yapar mısınız? Teşekkür ederim
4 yıl
Forum dostlarından Sistem Tavsiyesi istiyorum.
Arkadaşlar çok yakın bir dostum laptopunu satmış ve biriktirdiği parasıyla masaüstü oyun bilgisayarı toplamak istiyor. Bilgisayar işlerine uyanıyorum, ama bu tarz sistem tavsiyelerine uzağım. Benden yardım istedi. Ben de sizlere sormak istiyorum.

Arkadaşlar;
Bütçe : 3000 TL ve ürünler Vatandan alınacak. Güzel bir oyun bilgisayarı sistemi yapar mısınız? Teşekkür ederim.
7 yıl
Asus K53SV Sorunu( Her turlu yoruma ihtiyacim var.)
Arkadaşlar gecen günlerde yasadigim fan sorunu nedeni ile laptopumu bir firmaya verdim. Adamlar fan problemini cozup , format atmislar. Lakin önceden Lol' de ornegin 150 200 arazi FPS alırken simdi 60 tflerde 30 FPS zor aliyorum. Ayrıca ekranda dalgalanmalar var ve klasorleri asaği alirken takilmalar oluyor. Bunun sebebi ne olabilir ? Ayrıca tüm sürücülerim gunceldir.

PC Özellikleri: 8 GB RAM
Nvidia GT 540m 1 GB ekran karti
2.40 ghz islemci
7 yıl
League Of Legends Fps Sorunu
Arkadaşlar 8 gb ram,2.4 ghz işlemcim ve Nvidia Gt540m 1 gb ekran kartına sahibim. Geçen günlerde fan sorunu yüzünden laptopu bakıma bıraktım ve format attırdım. Bu olaydan önce 60 fps, sınırsız 200 fpsye kadar görebiliyordum. Şimdi ise 90-30 fps aralığında sürekli değişen fps değerlerine sahibim. Bu ani fps düşmeleri çok rahatsız ediyor. Neden olabilir ? Şimdiden teşekkür ederim.
7 yıl
Yardıma ihtiyacım var.
Arkadaşlar benim Seg marka bir plazmam var. Playstation 3' ü hdmi ile bağladım zaman, konsol ekranı gelmiyor ve mavi ekranda aralık dışında diye bir hata ile karşılaşıyorum. Bunun çözümü var mıdır ?

Not: Ayrıca evde ki dört adet laptopu da iki farklı hdmi kablosu ile bağladım ve yine aralık dışında hatası aldım.

Şimdiden tüm yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi forumlar, iyi sabahlar.
8 yıl
The Big Bang Theory T-Shirt(Yardım lazım beyler. )
Arkadaşlar ben internetten Big Bang dizisinin tshirtünü almak istiyorum, biraz araştırma yaptım ama bulamadım. Bildiği bir site olan bana yardım edebilirse çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.
8 yıl
Yeni başlıyorum yardım
Oyuna sıfırdan başlıyorum.Mist Of Pandaria alsam diğer ek paketleri almam gerekir mi yoksa illa tüm paketleri almam lazım mı?
8 yıl
Ps3 oyun yardımı!
Arkadaşlar biz ev arkadaşımla ps3 aldık fakat en güvenilir ve uygun fiyatlı oyun bulma konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Bize internetten ucuz ve güvenilir alışveriş yapabileceğimiz bir site söyler misiniz? Gerçekten ihtiyacımız var, şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.