MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
28 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Dikkat dolandırıcı ! Sahibinden uyanık satıcı . Dacia duster 4x4
4 yıl
Civic hb & Auris


Civic 1.6 i-DTEC Sport dizel 120bg 300nm tork 4,1 lt / 3,5 ltAuris 1.4 D-4D Advance Skypack 90bg 205nm tork 5 lt / 3,7 lt

Fiyatları 60.000tl civarında her ikisininde . Toyota 2. el değeri ve parçası bol olması sebebiyle mantıklı görünüyor. Honda ise görünüşü itibariyle cezbediyor . Ne dersiniz ?
8 yıl
..
.
8 yıl
Nihat genç halk tv de !
9 yıl
Osman PAMUKOĞLU Habertürk'te
İlgilenenlere duyurulur
9 yıl
Google Translate de müzik keyfi :D
pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk pv zk

bunu google ceviriye almancadan filipinceye ceviri olarak yaz ve almanca kısmında okut :)
9 yıl
Kazaya şahit oldum.
Arkadaşlar dün öğlen saatlerinde taşköprü-hanönü yolunda önümde seyreden araç bir anlık dikkatsizlik sonucu kontrolünü kaybedip taklalar attı. Emniyet kemeri takılı olan öndeki yolcular da fazla birşey yoktu. Arkadaki iki yolcu ise araç takla atarken aracın içinde savruldu. Birisinin durumu daha ağır. İlk defa bu kadar yakından şahit oldum böylesi büyük bir kazaya. Bunlara lütfen dikkat edelim:

1- Emniyet kemerlerini mutlaka takın , arka koltuklar da dahil. ( Araçtakilerin biris ters dönen aracın içinde emniyet kemerine asılı kalıp çok az yarayla kurtuldu. )
2- Araç alırken güvenlik ilk önceliğiniz olsun.
3- Esp siz araç almayın. ( Renault clio kamyonla karşı karşıya geldi ve manevra yaparak kamyona çarpmaktan kurtuldu, sonra aracı toplayamadı ve yol kenarındaki tümseğe çarpıp taklalar attı. )

Not: Kazadan birkaç saat önce başka bir kazada da renault symbol takla atmıştı. Bu tip altı yüksek, hafif ve dar arabalarda aşırı hız yapmayın. Yapılan ufak bir hatanın telafisi olmayabilir.
9 yıl
Operasyonlar sona ermiş .
Bize söylenen 24 şehidimizden sonra yapılan gaz alma operasyonu 1 hafta sonra sona ermiştir.
9 yıl
Güneş harekatı dönüşü


İzlerken çok duygulandım , paylaşmak istedim .
10 yıl
İski yüzünden okula gidemiyorum !
Yeni işten geldim bir baktım suları kesmişler. Tuvalete gidip yola çıkmam lazım , bu yükle gidemem okula . Bir gencin bağrındaki eğitim aşkını kestiğin suyla söndürdün !
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.