MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
14 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme (?)
138 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 hafta
İkinci Meryem Ana Olayı Hk
2 ay
Resim Sanatından Anlayan Gelsin.
Merhaba arkadaşlar. Benim yıllar sonra ama çok çok sonra 25 sene falan olmuştur. Belki daha fazla. Nereden aklıma geldi bilmiyorum. Çocukken bir dergide kapak resmi görmüştüm. Resim oldukça meşhur bildiğim kadarıyla. Resim şöyle tarif edeyim size. Bir adam var bir elini kaldırmış hani daire çizecek gibi düşünün yukarıdan aşağıya doğru. Ama o kolu peş peşe hareket eder gibi çoklu olarak çizmişler. Umarım anlatabilmişimdir. Yardımcı olursanız sevinirim.
5 ay
Hükümetin inadı ve ideolojisi yüzünden insanlar ölüyor!

İnsanlar ölüyor!!! vergisine gelince helal kendisine gelince haram ee ne yapalım yüksek vergi koyalım vergisini yiyelim. Bu kadar da çelişkili bir yönetim söz konusu. Halbuki bir zamanlar burası laik bir devletti her ne kadar hükmü kalmasa da anayasa da halen yazıyor sadece anlamını yitirmiş olarak... Aşırı vergiler yüzünden artık saçma sapan bir hal alan alkol fiyatları yüzünden millet gidip tekelden alamaz hale geldi mecburen de ne olduğu belirsiz merdiven altı dediğimiz işlere yöneldiler çünkü tekel fiyatlarına göre bedava kendi içinde de ucuza gelmiş oluyor vatandaş ta riske girip alıp içiyorlar sonuç bu toplu ölümler... Son 5 yılda kim bilir sırf bu yüzden kaç kişi hayatını kaybetti yazık ne yazık...


https://www.mynet.com/kirikkale-de-sahte-icki-7-kisinin-canini-aldi-110106613972

5 ay
Bu cihaz iş görür mü?
Elimize böyle bir cihaz geçti yaklaşık 10 adet var hepsi de sıfır durumda kutusunda iş görür mü? Apple 4 tarama cihazı sanırsam.
6 ay
İçmek deriz biz
Ağzına içmek kararında içmek gibisi yoktur... Maç izlerken film izlerken müzik dinlerken güzel insanlar ile ortam yaparken yorucu bir iş sonrası... Şerefe dostlar
7 ay
30 Ağustos Zafer Bayramı-Covid
O güzel günde kutlamalara izin verilecek mi? Ayasofya da virüs problemi göz ardı edilmiş büyük bir kalabalık olmuştu. 30 Ağustos da ne olacak?
8 ay
SEG KLİMA ALDIK TAKTIRMADAN PİŞMAN OLDUK
Yaklaşık 2-3 ay önce klima tavsileri bölümünün tavsiyesi üzerine seg 24 btu luk klima aldım. Evim 5. katta şu ana kadar taktıramam da ki sebep binaya mantolama olacaktı ekipman zarar görmesin diye takdırmadım. Şimdi 1 hafta içinde iskele kurulacak işe başlanacak bende artık bu gün servis ile bir görüşeyim durumu izah edeyim de eş zamanlı güzel bir iş çıksın peşindeyim çünkü motor ağır ve büyük sağlam bir işçilik olması gerekiyor. Dedim böyle böyle bana diyor ki ayağı sen alacaksın bizde yok biz satıcı değiliz. Ya kardeşim ayağı ben niye alıyorum gerekirse siz temin edin ben sizden parasıyla alayım ok diyorum yok diyor biz satıcı değiliz sanki domates istedik!!! Git diyor bul al takdır biz gelir geri işi hallederiz sağolun ya dedim zahmet vereceğiz!!!! Ben hayatımda böyle saçma sapan bir iş görmedim ilgili ve en önemli parça bunlarda nasıl olmaz! tamam kabul malı satın alırken yanında gelmemesi normal durum bunu anlayışla karşılıyorum ben zaten işin bu kısmında değilim ki. Ben diyorum ki bu parça serviste nasıl olmaz parasıyla alcağız yok git diyor kendin al olacak şey mi bu. Müşteriye böyle bir iş sorumluluk nasıl verilir! serviste her türlü malzemenin olması gerekir haa ekstra ücretlidir ok tama kabul.

Şimdi ben bu ayağı bulunduğum yerde ki hırdavatçılara gezdim yok. Dediğim gibi motor büyük ve ağır bu ayak nerede bulunur? amacım mantolama olmadan monte edilsin ki sağlam olsun peşindeyim. Lütfen bir yol gösterin yardımcı olun bunlar beni sinir etti bir de atarlı konuşuyor ki sormayın gitsin. Teşekkürler.
8 ay
Ülkede Gücü Gücü Yetene
10 ay
ÜLKEMİN ÖZET DURUMU ÜZÜNTÜ İÇERİR
Lütfen troller konuya gelmesin! Eğer biraz insanı yönünüz kaldıysa buraya uğramayın lütfen. Şimdiden teşekkürler size.

Türkiye gücü elinde tutanların kendilerini TANRI yerine koydukları klasik bir ORTADOĞU ÜLKESİDİR! Düşünün iktidarın haksız yere yapmış olduğu baskı ve caydırma politikalarından bir çıkar yolu bulup yeni oluşumlar ile devam ediyorsunuz ancak SİZİ KİMSE ELEŞTİRMEYECEK KİMSE EN UFAK BİR LAF SÖYLEMEYECEK! Böyle bir şey olduğunda direk DIŞLANIYOR ATILIYOR VE YASAKLANIYORSUNUZ! Ee O ZAMAN NEREDE KALDI SİZİN MUHALİF OLMANIZ HAK ADALET DUYGUNUZ NEREDE KALDI ÖZGÜRLÜK DAYANIŞMA!!!???? ELEŞTİRİYE GELİŞİME AÇIK OLMA??? SORUYORUM SİZE NE FARKINIZ KALDI Kİ?

Şimdi arkaşlar bizim ülkede dindar kesim olduğu gibi diğer meşreplerden de bir çok kesimin olduğu halen hazırsa zorda olsa islam dinini yaşamayan insanların günlük aktivetilerini yapabildiği bir ülkeyiz bu konu kendi içinde sayısız sorun ve soru barndırdığı için konunun temelinde ASLA DİN OLMADIĞINI BELİRTMEK İSTERİM.

Yazmış olduğum sitem dolu yazının özeti ve konusu şudur. Malum biliyorsunuz ülkemizde alkol fiyatları hükümetin ideolik görüşünden dolayı hayli fazla olup artık satın alınamaz hale bilinçli şekilde getirlmiştir. Ve artı son 4-5 yılda durum böyle olunca alkol hatta sigara içmek isteyen insanlar bir çıkar yolu bulmaya çalışmış ve evde içkilerini üretmeye başlamışlarıdır. Sigara içenlerde zaten tüttüncülerden temin ediyorlar vs. Şimdi işin alkol kısmında evde içkini yapmaya olanak sağlayan tamamen yasal koşullarda konunların izin verdiği ölçüde bunu yapmana sağlayan vergili algılı bazı tedarikçi firmalar çıktı bu işleri takip edenler az çok hangi firmalar olduğunu bilirler. Aslında tek firma idi pazarda liderdi bazı müşlerileri ile yaşanan sorunlardan sonra işleri eskisi gibi olmasa da halen güzelece hizmetini veriyor. Ve sonra pazarda oluşan boşluk ile bir çok yerli tedarikçi firmalar da çıktı.


Bu yerli firmalardan birisi de yeni çıktı siparişi vedik ama aksilik olmuş olabilir bunu söylemiyor cevap verincede sanki dövecek gibi cevap veriyor tersliyor vs kardeşim biz sizden bedava almıoruz aradan geçmiş 10 gün ister istemez soruyoruz gördüğümüz mameleye bak! sonra bir forum sitesi var orada bu firmanın iş ortaklar arkadaşları da var. Ben bunları forum ve facede hakaret vs olmadan eleştirdim sonra beni forumdan atmışlar hesabımı devir etmişler vs... yazık kardeşim yazık biz de böyle olacaksak zaten bize her şey müstehak derim...
11 ay
Tam Üç Aydır İnternet Yok!
Ankara Etimesgut ilçenin bazı bölgelerinde tam 3 aydır internet erişimi sorunu var. İptal oldu yani mümkün değil kullanılmıyor. Aklınıza gelecek her yerden yazdım burada alakalı bölüme konu bile açtım ama nafile dönüş yapan olmadı... Arıza tarihi belli 22 Şubat. Ben faturalarımı ödemeye devam ettim. Ancak bu kadar büyük arızadan sonra tarafıma ve benim gibi bir çok kullanıcı var sonuçta bazı mahallerin sokak ve caddeleri de arıza var. Yasal hakkım (Z) nedir acaba? Ben kaç ay sürecek ise bu sorun düzelince bir o kadar fatura gelmemesi lazım diye düşünüyorum. Yada tek taraflı üyelik iptali olması lazım ceza bedeli olmadan. Nedir yani ne yapmak gerekir? Nasıl bir hak doğmuş olabilir bu süreçte? Az uz bir zaman değil çünkü. Bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum. Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.