MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
D

Çavuş
15 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
18 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
5 yıl
Gömülü video indirme yardım...
D
12 yıl
Sony Ericsson G700 Yardım
Merhabalar.
Ben gittigidiyor üzerinden G700 telefon aldım. Telefonun kullanımı gayet güzel.
Ancak 3,5 sene W800 kullandım(Ama malesef telefonumun tuşları artık basmamaya başladı yani telefonum bozuldu.). Yeni aldığım G700 ün kamerası 3,2 MP olmasına rağmen 2MP lik W800 den daha kötü fotoğraf çekiyor.
Ben nerede yanlış yapıyorum acaba. Yardımlarınızı bekliyorum. Acaba g700 kamerası gerçekten kötümü fotoğraf çekiyor.
Ayrıca bu telefonla ilgili program vs. nerede bulabilirim.

Şimdiden teşekkürler.
D
14 yıl
Next 8000 XCAM Plus işlemci soğutucusu değiştirmek yardım
merhaba arkadaşalar benim 8000 xcamın işlemcisinin üstündeki soğutucu işlemcinin üstünden düştü herhalde çok sıcaktan altındaki yapıştırıcı özelliğinin yitirdi. bende işlemcinin üzerine termal macun sürerek soğutucuyu tekrar yerine koydum ancak tam olarak yapışmadı soğutucunun üzerinden itince soğutucu sağa sola hareket ediyor. acaba yaptığım işlem doğrumu yoksa soğutucu için özel bir yapıştırıcı bant mı var. bir tamirciye sorduğumda bana 1 damla Japon Yapıştır bizde öyle yapıyoruz dedi. Acaba tam olarak ne yapmam gerekiyor.
yardımlarınız için teşekkür ederim.
D
14 yıl
DVD Filme türkçe dil eklemek
Merhaba arkadaşlar elimde Er Ryanı Kurtarmak DVDsi ingilizce olarak mevcut ve ben bu filmin türkçe dil dosyasını mp3 olarak buldum. bunu Filme ekleyebilirmiyim. yani bir nevi dublaj mümkünmü acaba yoksa Divx e çevirerekmi yapılıyor.
D
14 yıl
Sony Ericson Ve Çift Hatlı Telefon Yokmu..
Merhabalar acaba sony ericsonun çift hattın aynı anda çalıştıran telefon üretme düşüncesi varmıdır. bilgisi olan arkadaşımız varmı acaba. yoksa çift hatlı telefon piyasasını General Mobile mı brakacaklar.
D
14 yıl
sony ericsson update problem..
arkadaşlar daha önceleri sorunsuzca w800 telefonumu update ediyordum. ancak dün update edeyim dedim yeni sürüm update programını yükledim ancak bir türlü update programı başlamadı. EMAIII gibi bir şey şifresi girmemmi gerekiyor...ne yapmam lazım
D
14 yıl
Ankarada W800 Kapakları Nereden alınır.
arkadaşlar pazar günü ankaraya gideceğim ankarada nereden w800 kapağı temin edebilirim. benimkinin ön kapak camı çatladı. illaki servisemi gitmeliyim. servisde ne kadar fiyat isterler acaba.
D
14 yıl
W800 kapaklarını nereden temin edebilirim.
arkadaşlar w800 telefonumu elimden düşürdüm ve ön kapak camı çatladı. acaba nereden w800 kasa veya kapağı teminedebilirim. ben Kdz.Ereğli de yaşıyorum. istanduldan temin et derseniz benim için şu anda bu zor olur. aslında bu vesile ile kasayı komple w700 kasası ile değiştirmek istiyorum. acaba yan tuşları ve tuş takımınıda bulabilirmiyim..
D
15 yıl
compaq armada 1700 yardım
arkadaşım ikinci el compaq armada 1700 (6300/T/5000/D/0/3) (PII 300 160 MB Ram) bir dizüstü almış. dizüstü bilgisayarda C ve D olarak iki harddisk görünüyordu. C 5 GB , D ise 15 GB olarak görünüyordu. Formatlayım dedik ve Win 2000 cd sini taktık. formatlama aşamasında her iki bölümüde sildik. ne olduysa bunda sonra oldu 15 GB lık ikinci bölüm artık hiç görünmez oldu. ancak biz 5 gb lık bölümü yeniden biçimlendirerek win2000 ni kurduk. dizüstü bilgisayarın altından kapağını sökünce içinde 5,4 GB lık bir harddisk var. acaba bu 15 gb harddisk sanal bellek miydi ayrıca bilgisayar açılırken bir parola (Power on password) var bu parola formatlanıncada sıfırlanmadı parolayı biliyoruz ancak parolayı kaldırmak istiyorum. bios ayarlarınada giremiyorum her türlü kombinasyonu denedim. yardımlarınızı bekliyorum..
D
15 yıl
awar bios update yardım
arkadaşlar makinem PIII 800
Phoenix Bios Version 4.06 (Awar bios)
İntel 810e Chipsetli
Bu makineye 256 SD Ram takamadım bu yüzden biosunu update etmek istiyorum. Bios Driverini nereden bulabilirim ve nasıl bios update yapabilirim. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.