MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
T

Yüzbaşı
11 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
9 yıl
BÜYÜKSÜN TURKCELL
Arkadaslar Turkcel gerçekten çok kaliteli bir operatör. Nerden mi anladım, 1 sene boyunca vodafon ile kullandığım telefonla max 3 gün görmüştüm bekleme süresini. Turkcellde ise durum aşağıdaki gibi. Aynı bölge, aynı kullanım alışkanlıkları ve sonuç ortada. Vodafon'da şarjın az gitme olayı kesinlikle efsane değilmiş.Teşekkürler Turkcell.

T
9 yıl
VODAFON'da neden Numara Değişikliği Yok
evet numara değişikliği ile gelenlere neden bu hizmet verilmiyor merak ediyorum.
T
9 yıl
Tüketici Şikayetlerinde Devrim Gibi Uygulama
BTK'nın yeni hizmeti sayesindehttp://tuketici.btk.gov.tr/ adresinden işletmecilerle ilgili şikayetlerimizi gönderebiliyoruz. BTK şikayeti inceliyor ve 1 gün içinde ilgili işletmeciye gönderiyor. Sözkonusu merkezi sistem sayesinde en büyük sorunumuz olan şikayetlerimizin işletmeciler tarafından değerlendirilmemesi sorunu ortaya kalkıyor. BTK şikayetlerimize dayanarak gerekli gördüğü konularda işletmeciler hakkında soruşturma açabilecek.

http://tuketici.btk.gov.tr/
T
9 yıl
Cok Onemli Bİr Gİzlilik Sorunu
Vodafone hattim rehbere kayitli degil ancak 11818 benzeri servislerde numaradan sorgulama yaptigimda sak diye kimlik bilgilerimi verdiler. Konuyla ilgili ne yapilabilr?
T
10 yıl
TURKCELL MENU mesajları
Turkcell menuden sürekli ekranda mesajlar çıkıyor bunu nasıl kapatabiliriz?
T
10 yıl
İPHONE 4 Şarj Adaptörü Patladı
Gece yatarken telefonu şarja taktım. Ciddi bir patlama sesi geldi. Sigorta falan atmıştı neyse resimlerde de göreceğiniz gibi şarj aleti ve usb kabloda yanık izleri gördüm. Şu anda adaptörü kullanmıyorum PC'den kabloyla şarj ediyorum sizce ne yapmalıyım cihaza herhangi bir zarar gelmiş midir muhtemelen bu olay olduğunsa iphone tamamen şarj olmuştu.

T
10 yıl
Operatörlerin Forumda Faaliyet Gösteren Elemanları
Son zamanlarda dikkatimi çekiyor, sadece bir operatörün fanboyluğuna soyunup da deli gibi onu savunan elemanlar giderek çoğaldı forumda. Bunlar birilerinin "elemanları" mıdır? Günde milyonlarca kişinin okuduğu bu forum operatörlerin imaj ve itibarları sözkonusu olduğunda önemli bir tehdit aracı haline gelebiliyor. Forum yöneticileri/yazarlar/operatörler üçgeninde ne tür dolambaçlar dönüyor?
T
10 yıl
VODAFONE Giderek Artan Sorunlar-Ana Başlık
Özellikle son 6 aydır internetteki yavaşlıklar, konuşmalarda kesintiler gibi sık sık şebeke problemleri yaşıyoruz. Herkes bence bu başlık altında paylaşım yapsın ve sorun yaşadığı bölgeleri de belirtsin. Örneğin ben de son 3 aydır çok sık konuşma kesilmesi yaşıyorum, mesajlar geç ulaşıyor ve internet hızı çok yavaş, 3g kapsaması yok denecek kadar az. Yer: Ankara/Çayyolu
T
10 yıl
VODAFONE yine GÖÇTÜ!!!
Yer: Ankara/Çayyolu

vodafone ile sms gönderilemiyor ve mh ye ulaşılamıyor.

su baskını sonucu serverların güme gittiği olayı daha hafızalarda. acaba bu sefer ne oldu?
T
10 yıl
Ankara'da Beyaz Iphone 4
Vodafon'dan kontratlı beyaz Iphone 4 almak istiyorum. Hangi shoplarda var acaba?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.