MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
05 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme (?)
93 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
4 ay
İşte yeni türkiyenin gıda tesisleriMillet iş bulamıyor şu insan görünümlü yaratıklardaki rahatlığa bakın burdan atılır gider başka bi gıda tesislerinde çalışır orayıda zehirler

geçen yıl
Torku No on
4 yıl süren çalışmalar sonucu doğal kola yapmışlar. aroması, asit oranı ve içeriği çok iyi denemeyen kalmasın
2 yıl
Marketlerdeki Gıdalara Dikkat Edin!
Özellikle a101 bim şok gibi marketlerdeki soğuk bölmelerde saklanması gereken ürünlerin son kullanma tarihi geçmemiş olmasına rağmen sıcaklıklardan dolayı bozuk olarak çıkma durumuyla karşılaşıyoruz. Bunun en önemli nedeni marketlerde yada büfelerde gıda hakkında bilgisiz ve önem göstermeden çalışan personellerdir. Güneşte veya sıcakta bekleyen soğuk ürünler sonradan dolaba bile koyulsa bir faydası olmuyor ve buna dikkat edilmiyor. Bu tür ürünler alırken dikkatli olun sorun olursa iade etmekten çekinmeyin çünkü bu dikkatsizlik zehirlenmeye kadar gidebilir.
2 yıl
Gittigidiyor ve sahibinden cayma hakkı
günümüzde dolandırıcılık ve sahtekarlık vakaları baya artmış durumda bu sitelerden ürün satsam alan kişi cayma hakkını kullanıp bana iade olarak bir parçasını çalıp yada boş kutu olarak geri gönderebilirmi? çünkü koşulsuz olarak iade alma durumu var
2 yıl
i5 3470 hız düşürmesi
biostan c3/c6 state açık olduğu için yük olmayınca clock düşürüyormuş
2 yıl
Kurtlar Vadisi 1-97 Restorasyon
Diziyi buradaki resim kalitesinde restorasyon yaparak neden sunamıyorlar? Eski yeşilçam filmlerinin çoğu hd kalitesinde çıkarılabiliyor kv ninde bu kalitede çıkarılıp gösterilmesi son derece rağbet görür.

3 yıl
resmine güvenen gelsin beyler
3 yıl
Resmine güvenen gelsin
3 yıl
Kulak üstündeki saçların dökülmesi
Arkadaşlar saçlarım uzun zamandır dökülüyor araştırıp en kaliteli şampuanları kullanmaya çalışıyorum 3-4 aydırda xpecia tablet kullanmaktayım ama resimde gördüğünüz gibi favorilerin üstündeki saçlar garip şekilde baya inceldi ileride saç ektirmeyi düşünsem bile buradaki seyrelmelerden dolayı bir anlamı olmayacak gibi. bana ne tavsiye edersiniz?
3 yıl
Barış Özcan mı Mesut Çevik mi?
Barış Özcan

Mesut ÇevikDH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.