MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
31 Mayıs 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
31 üye
Görüntülenme (?)
49 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
HP P1005 iki farklı uygulama
Arkadaşlar elimde P1005 LaserJet cihaz var, bu ürün not defteri wordpad gibi bilgisayar ortamından yazılan yazı ve içeriğini çok net çıkartıyor ancak tarayıcıdan attığım resimleri çok silik çıkartıyor, sorunu bir türlü çözemedim bunun bir ayarı var mıdır ?
Sürekli yazıcıyla işim olacak artık, yeni bir ürün mü alsam acaba diyorum siz ne dersiniz?
7 yıl
Us Psn Gow Ascension
Arkadaşlar Us Psnde 20 dolara inmiş ascension, ama Türkçe dil seçeneği yoksa almayacağım, siz ne diyorsunuz bir çaresi var mı Türkçe yapabilir miyiz aldıktan sonra acaba.
7 yıl
Servise vermeden önce PSN kardeşlik hesabı hakkında
Arkadaşlar arkadaşımla yılbaşı indiriminden birçok oyun aldık ancak bugün super slim 500 GB aleti kapandı ve açılmıyor daha doğrusu yeşil ışık yanıyor ama herhangi bir görüntü yok, servise vermeden önce kardeşlik hesabına zarar gelmemesi için ne yapmak lazım bilemedik, sizce ne yapmalıyız.
8 yıl
VPCF115FM için hangi fan?
Arkadaşlar ilgili serinin malumunuz fanında kronik ses çıkarma ve soğutma konusunda sorunları var. İstanbulbilisimden aldığımdan garantiye girmedi bu sorun ancak artık fanı yenilemek istiyorum ama hangi fan bu modele uyar bilemiyorum. 3 ayda bir laptopu açıp temizliyorum fani ama artık tamamen değiştirmek niyetindeyim sizlerin yardımıyla.
8 yıl
Xperia İON Anakart Değişimi Sonrası Google Play Kayboldu.
Media Mark'tan almış olduğum Xperia İon'un bir sabah kendiliğinden ekranı gitti, el alışkanlığım olduğundan gelen çağrılara cevap verebildim yani telefon aslında çalışıyor ama ekran yok görüntü yok, Sony Eurasia garantili telefonumu Media Mark'a bıraktım 20. günde aradılar Anakart değiştirilmiş ancak dikkatimi çeken Teleservice telefonu onarmış, Sony Eurasia'nın kendi servisi yok mu bu konuda bilgisi olan var mı, esas sorum ise gelen telefonumda ne Google Play var ne de Market programı bu yüzden de hiçbir şey yükleyemiyorum, ne yapmam gerektiği hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi, teşekkür ederim.
9 yıl
GSSTORE
Sipariş verdim pazartesi, hala elime geçmedi formalar, metin oktay t-shirti için özellikle internetten verdim, semtteki store'da yoktu diye, istanbul'un merkezinde oturuyoruz hala sipariş hazırlanıyor diyor, madem yoğunluk var ona göre eleman alın kardeşim, devamlı bu şekildemi işliyor internet mağazası bizim takımın yoksa yoğunluktan mı bilmiyorum ama hiç şık olmadı.
9 yıl
3D Universal gözlüklerden hangisi alınmalı ( xpand,ezcool,activa)
Arkadaşlar C750 42''de 3D deneyimi yaşayan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum, ayrıca PS3'e de sahibim.
9 yıl
Sahibinden ilanı hatalı açtık.
Sahibinden psn hesabı aldım forumdan arkadaştan yalnız bu işlem şifre paylaşımı yani kargo gerekmiyor ancak acemiliğinden dolayı kargo gönderimli işaretlemiş bu durumda ben onaylayamıyorum paranın aktarılmasını,ne yapmamız lazım yardımcı olursanız sevinirim.
9 yıl
İphone 4 Genpa Home tuşu
Arkadaşlar telefonu 8 ay önce ereyon sitesi üzerinden genpa garantili olarak aldığımda da home tuşunda basmama sorunu vardı ancak artık neredeyse hiç basmıyor,ayrıca kap kullanmadığım zaman çekme sorunu da yaşıyorum bir dereceye kadar düşüyor kapsama alanı. Servislerden çok çektiğim için göndermek istemiyordum ancak artık göndermek durumundayım, aynı sorundan muzdarip olan arkadaşlar bana fikir verirlerse memnun olacağım.
9 yıl
PS3 3. kez aynı arıza.
Gold'dan aldığım Ps3 ilk günden itibaren sorunluydu,3 kere servise verdim ikisinde alete işlem yapıldı(birinde black optic değişmiş diğerinde hdd değişmiş dendi diğerinde ise sorun yok dendi oysa ki alet bozuktu halen). Geçtiğimiz pazar ürünü tekrar verdim golda ve 3.kez aynı arızadan geliyor,bedel iadesi talep ediyorum diye yazdırttım çalışan arkadaşa ( toplamda 4. kez gidiyor aslında ama 2 kere arıza kabul edildi). Bana muhtemelen önümüzdeki hafta dönecekler,üründe hata yok derlerse ne yapabilirim,bu konu hakkında bilginiz var mı,bu ürün paralel ithalat garantili yani sony garantili değil bu arada.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.