MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
S

Çavuş
31 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
12 yıl
TF2 non-steam güncel server versiyonları
Oyunu buldum fakat şuan serverlerin genel versiyonu nedir ve gereken non-steam patchleri nereden bulabilirim ?
S
12 yıl
Pokemon Emerald
Pokeon emerald oynamaya başladım fakat su pokemonlarını nasıl alabileceğimi çözemedim yardım edebilecek kimse var mı ?
S
12 yıl
Nasıl anlarım ?
Pokemon Deluge de 89 adet pokemonum var içinden kullanacağım 15 tanesini 100 level yaprım ve gymlerin çoğunu bitirdim fakat buna rağmen efsanelerle karşılaşamıyorum yada fark etmiyorum. Efsanelerin bir listesine sahip olan varmıdır eğer yoksa hangi pokemonların efsane olduğunu anlamanın bir yolu var mı ?
S
12 yıl
Bu monitör
S
12 yıl
Age of Conana yeni başlamak isteyen varsa
Oyuna yeni başlamak isteyenler için avantajlı bir fırsat olacaktır elime bir adet kullanılmamış (sadece DVD lerde çizik varmı diye denemek için D&R da açılmış) AoC DVD si geçti şuan D&R a gidip alacağınız ile tamamen aynı ve fiyat olarak 50 YTL düşünüyorum. İstanbul içi elden satmak tercihimdir.
S
12 yıl
AoC DVD si
Age of Conan için sadece bir sefer DVDler sağlam mı diye denenmek için açılmış oyun paketi var elimde ve 45 TL ye satmayı düşünüyorum almak isteyen olursa istanbul içi elden yada kargo ile halledilebilir

SARGENIOUS@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz
S
13 yıl
AOC Dvd leri ve 1 aylık oynama süresi satılık
D&R dan aldığım age of conan hiç açmadığım halde para ihtiyacım yüzünden satıyorum fiyat olarak 60 YTL istiyorum. Kutu 1 kez açılmıştır oda D&R da DVD leri kontrol etmek için açmışlardı onun dışında dokunmadım bile. SARGENIOUS@hotmail.com eklerseniz daha rahat konuşabiliriz.
S
13 yıl
Yakındaki projemle ilgili fikirlerim var sizce çalışır mı ?
Yakında eski tasarımından sıkıldığım kasamı modlamayı düşünüyorum. Server tipi kasamı yine server tipi bir tasarım ile değiştireceğim. Kasanın üst kısmına 2 fan takmayı düşünüyorum işte pek uygulanmayan fikrim burda. Ben takacağım fanların kanat kısımlarını ışığı yansıtan ince bir yüzeyle kaplamayı ve sonra üzerine ışık vermeyi düşünüyorum böylece kasa da sabit bir görüntü değil değişen bir görüntü oluşacak.

Projeye başlayana kadar bu tarz fikirlerimi burada sunacağım dikkate alır ve yanlış (düzeltilmesi gereken birşey) olunca uyarırsanız memnun olurum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.