MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
13 Mayıs 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
İlk Mesaj Tablo Başlığı Gibi Bütün Sayfalardai En Üstte Kalamaz mı?
Konunun İlk Mesajı Tablo Başlığı Gibi Bütün Sayfalarda En Üstte Kalamaz mı?Evet rica ediyorum sayın yetkililer.

Özellikle sıcak fırsatlar forumunda her yeni gelen aynı şeyi soruyor, ilk sayfayı oku diyoruz ama yok. Konu aynı sorularla, gündemlerle şiştikçe şişiyor.Böyle bir özellik getirilirse çok faydalı olacaktır.Teşekkürler.
7 yıl
Silinsin!
Silinsin!
7 yıl
SİLİNSİN
SİLİNSİN
7 yıl
GTA V kardeşi aranıyor, kredi kartı mevcut, geniş ödeme kanalı seçeneğiyle..
Merhaba,GTA V için kardeşlik aranıyor. Fiyat 75 TLÖdeme Kanalları: Enpara | Akbank | TEB | ING | Halkbank | Ziraat Bankası | Vakıfbank | Kuveyt Türk | Nesine.com | PayPal
7 yıl
PLAY'den %10 puan torpili!
Kafe, bar, restoran, fast food, sinema ve tiyatrolarda %10 puan torpili!Kampanya 16 Eylül - 31 Ekim 2013 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya kafe, bar, restoran, fast food, sinema ve tiyatro sektörlerinde yapılacak harcamalar dahildir.

Kampanyaya Play kredi kartı ve Play TLcard dahildir.

Kampanya sadece World POS’larından yapılan işlemler için geçerlidir.

Müşteri bazında en fazla 25 TL değerinde puan kazanılabilmektedir.

Kampanyadan kazanılan puanlar 12 Kasım 2013 tarihine kadar yüklenecek olup puanların son kullanım tarihi 21 Kasım 2013’tür.

Kullanılmayan puanlar 22 Kasım 2013 tarihinde geri alınacaktır.

Ödülün yüklenebilmesi için puan yüklemesinin yapıldığı gün itibariyle en az 1 adet kullanıma açık kredi veya banka kartı olması gerekmektedir.

Ticari kartlar, puan kullanılarak yapılan alışverişler, nakit çekim işlemleri ve iadeler kampanyaya dahil edilmeyecektir. İnternet harcamaları dahil değildir.

Biletix’ten alınan biletler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Play kredi kartları için SMS katılımlıdır. Kampanyaya katılmak için TORPİL yazıp kartın son 6 hanesinin 3160’a gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir.
8 yıl
silinebilir
silinebilir
9 yıl
DVD'siz Bluray'siz optik girişli ses sistemi
merhaba arkadaşlar,

ps3'üm ve televizyonumun optik ses çıkışı var, ve ben bunlara bağlayabileceğim sadece hoparlörlerden ibaret bir ses sistemi arıyorum.. böyle bir sistem var mıdır? önerileriniz nelerdir?
10 yıl
PES 2011 Online Turnuvalarda Rakip Bulamıyorum!!!
Arkadaşlar online modu içerisindeki turnuvalar (müsabaka) bölümünde, bir turnuvaya kaydolduktan sonra "maça git" dediğimde hiç bi şekilde bi takımla eşleşemiyorum.. bunun nedeni nedir bilen var mı?
10 yıl
(PS3) PES 2011'de Online Müsabakalar ???
arkadaşlar online'ın içerisinde müsabakalar diye br bölüm var bildiğiniz gibi, turnuva şeklinde maçlar oluyo sanırım.. bunlara katılmak istediğimde şu an alıma kapalı gibi bi ifade veriyo.. bunlara katılma şartları falan nelerdir bilgisi olan var mı?
11 yıl
Windows Anytime Upgrade
merhaba,windows 7 home premium kurulu bilgisayarımı ultimate'e yükseltmek istiyorum fakat linkte aşağıdaki uyarı var.quote:

Windows Anytime Upgrade is only available for online purchase in Australia, Belgium, Canada, Germany, France, Italy, Japan, the Netherlands, Spain, Sweden, Switzerland, the United Kingdom, and the United States.

türkiye'de bu paketi nasıl satın alacağımız konusunda bir fikri olan var mı? teknoloji mağazalarında satıldığını duydum ama araştırdım öyle bir şey göremedim..
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.