MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Caner Aksoy
20 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
78 üye
Görüntülenme (?)
2843 (Bu ay: 28)
Gönderiler Hakkında
3 sa. önce
testyonlenme

test

3 hafta
Tedt
4 hafta
testttttttttt
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/4d/97/41/4d9741af135862f60a7346270eed7c9a.jpeg&t=0&width=480&text=1

cc

4 hafta
görseltesti


C
c
geçen ay
hareket dökümü test after

hareket dökümü test

geçen ay
streamabletest
2 ay
sizce tıp ve ilaç alanındaki gelişmeler insan evrimini olumsuz etkiliyor mu?

bazen düşünüyorum, insanlar sürekli yeni tedavi yöntemleri bularak, ilaçlar kullanıp hastalıklarının belirtilerini gizleyerek ve bu şekilde yaşam sürelerini uzatarak acaba kendi evrimlerini olumsuz mu etkiliyorlar.


yani, bir hastalığım var diyelim. bunu tamamen tedavi edemiyorum ama ilaçlarla ömrümü uzattım. neslim devam etti. hastalığa yatkın genlerimi, başka bir hastalığa yatkın genleri olan başka bir insanla birleştirip sonraki nesle aktardım.


nesiller boyu devam eden bu çaprazlama sonucu daha kırılgan, hastalığa daha yatkın bireyler elde ediyor olabilir miyiz acaba. her şeyi oluruna bıraksak sadece sağlam bireylerin devam ettiği bir popülasyonda daha mı güzel olurdu acaba veya şimdiye kadar çoktan yok mu olmuştuk.

2 ay
I Care a Lot (2020 | J Blakeson | Rosamund Pike)


Vesayeti altındaki yaşlıların birikimlerinin içini boşaltan düzenbaz bir yasal vasi, bu sefer baltayı taşa vurur. Çünkü dolandırmaya çalıştığı yaşlı kadının oldukça güçlü ve karanlık bağlantıları vardır. Rosamund Pike, Peter Dinklage, Eiza González, Dianne Wiest ve Chris Messina başrollerde.

3 ay
Yeni Özellikler | Yeni Profil | Kullanıcı Forumları |Bağlantı Paylaş

Selamlar arkadaşlar, yepyeni özelliklerle karşınızdayız.


Bu özellikleri bir süredir geliştiriyoruz ve hepsi birbiri ile bağlantılı özellikler oldukları için hepsini aynı anda yayına almanın doğru olduğunu düşündük. Tüm özellikler belirli geliştirme süreleri geçtiği için bunları Beta sürüm olarak sizlerle paylaşmak ve fikirlerinizi almak istedik.


Özelliklerimizden ilki Yeni Profil Sayfası.


Çok daha modern, kullanıcı dostu bir arayüz ile profil sayfamızı baştan aşağı değiştirdik.

Arkadaşlık sistemi yerine, Takipçi sistemimizi devreye aldık. Artık istediğiniz üyenin profilini takip edebilir, o kişi konu açtığında haberdar olabilirsiniz.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a9/99/22/a99922219f18ae88977c3c3c8b1a9c5b.png&t=0&width=480&text=1


Artık açtığınız bütün konular profil akşınızda yer alıyor. Profilinizden forumun herhangi bir yerine veya sadece profilinizde yer alacak konular, içerikler oluşturabilirsiniz.

Dilediğiniz gönderiyi de buradan gizleyebilirsiniz !


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/77/6d/6f/776d6fa719779e7e8adef39a067e3a10.png&t=0&width=480&text=1

Profilde keşfedilecek daha bir çok özellik var, gerisini size bırakıyorum :)İkinci Özelliğimiz Bağlantı Paylaş,


Standart konu açmanın yanında, sadece url ekleyerek içerik oluşturabileceğiniz bu özellik arayüz olarak yeni editörün aynısı. Dilerseniz url, dilerseniz bilgisayarınızdan içerik yükleyebileceğiniz bu özellik ile saniyeler içerisinde içerik oluşturabileceksiniz.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/bc/83/ec/bc83ecb2f597c8da69edae529dc633f2.png&t=0&width=480&text=1


Bombayı sona bıraktık !


Üçüncü Özelliğimiz Kullanıcı Forumları,


Evet artık istediğiniz her konunun forumunu açabileceksiniz, bunun için Bana Özel menüsü altındaki "Alt Forumlarım" sayfasından istek formunu doldurabilirsiniz. Küçük bir sır; forum sahibi kişi, o forumda moderatör yetkilerine sahip olabilecek(bu kısımda bir yönetim değerlendirmesi söz konusu). İstek formunu onaylayıp gönderdikten sonra gerekli değerlendirmeler yapılacak.
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/0f/f5/87/0ff587dc0fc4f23878f7d582afd23c18.png&t=0&width=480&text=1


Tüm bu özelliklerin hala geliştirme aşamasında olduğunu, bunların beta sürümler olduğunu hatırlayalım tekrar. Sizlerin düşünceleri ve dönüşleri ile birlikte çok hızlı bir şekilde nihai sürümleri yayınlayacağımızdan şüphemiz yok.


Sizlere güzel, kullanıcı dostu işler üretmeye devam edeceğiz.


İletişimde olalım.


Caner AKSOY.3 ay
nerde o eski tivitler on Twitter
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.