MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
01 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme (?)
1313 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
İzmir Menemen Merkez Komutanlığı Nasıldır ?
Merhaba arkadaşlar, Dün itibariyle yerlerin açıklanmasıyla bende askerlik yapacağım yerleri araştırdım ancak fazla bir bilgi bulamadım. Özellikle Usta birliğim İZMİR/MENEMEN MERKEZ KOMUTANLIĞI hakkında pek bir bilgi yok. Burada askerlik yapan/yapmış olan arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim açıkcası.


Acemilik: Bornova 57.ci Top Tug K.H ve KH.BL

Usta Birliği: İzmir Menemen Merkez Komutanlığı
4 yıl
Silinsin
Silinsin
4 yıl
Galax(KFA2) gtx 1070 hakkında?
Arkadaşlar gtx 1060 alma planım vardı uzun süredir ancak biraz daha bütçe artışı ile gtx 1070 de alabileceğimi gördüm daha doğrusu gtx 1070 in en hesaplı modeli diyelim Evga ve msi gibi modellere nazaran daha hesaplı, Türkiye de galax markası adı altında satılıyor Amazonda ise KFA2 adı altında. Sorum ise kartı alıp kullanan var mı? diğer modellere göre hesaplı olması kalite ve diğer açılardan sorun yaratır mı? Ek olarak şunu da belirtmek isterim ki kartı kullananlar gpu-z ile görüntü aldıklarında kartta "Micron" bellek kullanıldığını gördüm, samsung belleklere kıyasla micron belleklerin sorunlu olduğuna dair yazılar okumuştum fark yaratacak derece bir sorun yaratır mı sizce belleklerin micron olması?

İlgili kart:https://www.amazon.de/gp/product/B01J5ZJHWW/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
5 yıl
Mesaj yazarken smiley eklenmiyor
Merhaba, Herhangi bir konuya mesaj yazarken smiley ekleyemiyorum iOS 9.3 ip5s DH beta uygulaması en güncel sürümü yüklü.
5 yıl
i3 4160 HD 4400 ile ETS 2 Oynanır mı?
Arkadaşlar ETS 2 yi alıp kurmayı düşünüyorum ancak ondan önce şuan sistemim yeterli gelir mi sorayım istedim. Şuan ekran kartı yok sistemde yani sistemdeki işlemci i3 4160 içindeki onboard grafik kartı ise hd 4400 ile oynayacağım. Bu şekilde oynayabilirmiyim oyunu?
5 yıl
Sabahtan beri internet yok(Uydunet)
Arkadaşlar sabahtan beri internet yok modemdeki ds bölümündeki mavi ışık sürekli yanıp sönüyor sorun nedir acaba bakım çalışması falanmı var?
5 yıl
TTnet den uydunete geçtim iyimi yaptım?
Arkadaşlar bugün itibariyle TTnet hattımı iptal ettirip uydunete geçtim. İlk önce telefonda arayıp sordum binamızda altyapı olduğunu söylediler ardından başvuru yaptım. İnternetsiz olmaz paketini aldım. 25mb hız 50gb akk yanında kablolu tv hizmeti ve modem ücreti dahil 12 ay taahhüt ile ayda 59 küsür ödeyeceğim. Yarın gelip kurulumu yapacaklar. TTnet de 16mb hız paketi kullanıyordum ama 3mb hız anca görüyordum:) umarım uydunette bu vadedilen hızları görebilirim resmen çağ atlamak olacak benim için bu çünkü.
5 yıl
Hat değerleri normal mi?
Arakdaşlar ttnet 16mbit adsl kullanıyorum. ancak hız testlerinde 2,50mb civarı bir hız alıyorum. Güya 16mbit alıyoruz aldığım hız tam bir rezillik. Müşteri hizmetlerini aradığımda tesisat kablolarındandır vs diye zırvalıyorlar. aramaktan da bıktım açıkcası. Son olarak hat değerlerimi paylaşmak istedim. hat değerlerinde bir sorun varmı sizce? yani bu kadar düşük hız almamın nedeni hat değerlerinden anlaşılır mı?

ADSL Hat Durumu SHOWTIME.L0
ADSL Modu G992.5
Gönderme Hızı 788 kbps
İndirme Hızı 2676 kbps
İndirme Hızı Zayıflaması 18
Gönderme Hızı Zayıflaması 10
İndirme Hızı SNR Marjı 8.3
Gönderme Hızı SNR Marjı 7.9
Üretici ID'si TP-LINK
Firmware Versiyonu 3924ca26
CRC hataları 0
Gönderme Hızı BER 0e-7
İndirme Hızı BER 0e-7
Yukarı Çıkış Gücü 12
Aşağı Çıkış Gücü 19
ES 0
SES 0
UAS 0
5 yıl
Farcry 4 çift çekirdekli işlemcilerde Nasıl çalışır?
Arkadaşlar steamdan farcry 4 satın aldım kurulumunu yaptım ancak oyun açılışta siyah ekranda kalıyor yani açmıyor. internetten biraz araştırdım sanırım oyun 4 çekirdekli işlemcilerde çalışıyor olup, çift çekirdekli işlemcilerde çalışmıyormuş. benim işlemcimde intel g3240 çift çekirdekli. oyunu çift çekirdekli işlemcilerde çalıştırmanın bir yolu yokmu acaba?
5 yıl
Ttnetden süperonline ye geçmeyi düşünüyorum?
Arkadaşlar 30 gün sonra ttnet taahhütüm bitiyor. şuan yalın adsl 8mbit sınırsız kullanıyorum taahhüt olarak da 12 aydı. yalnız 8mbit olmasına rağmen şuan 3.5mbit civarı bir hız görüyorum bu sebep ile arıza kaydı oluşturmuştum ve eve gelen yetkililer eve gelen internet kablolarında rutubet olduğunu bu sebeple hızımın yavaş olduğunu söylemişlerdi. şuan süperonline a geçmeyi düşünüyorum. taahhüt olarak yine 12ayı geçmemeli ve de ev telefonu kullanmıyorum alacağım internet buna uygun olmalı. binamızda fiber internet var diye biliyorum bu yazdığım şartlarda fiber veya bana önereceğiniz başka bir kampanya var ise önerilerinizi bekliyorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.