MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
R

Çavuş
23 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
24 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
11 yıl
Disk birleştirme hakkında basit bir soru
Merhaba, bilgisayarım C: ve D:(Recovery) olmak üzere iki bölüm halinde ayrılmış vaziyette. Geçen gün performası arttırmak için C: sürücüsünü windowsun disk birleştirme aracını kullanarak birleştirdim. Recovey olan kısmı yani D:'yi de bir çözümleyeyim dedim ve parçalanma oranının yüzde 36 olduğunu gördüm.Şimdi ben Recovey kısmında kendi içinde bir birleştirme yapsam bir daha kullanamama gibi bir durum olabilirmi ve bu bana bir fayda sağlarmı ?

Not: bilgisayar alındığında recovery kendi içinde vardı,ben oluşturmadım ve kendi işlevinin dışında hiç kullanılmadı.
R
13 yıl
Kamuflajsız Scenic III!
Nasıl olduysa Fransız otomobil dergisi “Autoplus”, 2009’da yollara çıkmaya hazırlanan Scenic III modelini kamuflajsız bir şekilde fotoğraflamayı başardı.

Autoplus” artık herkes tarafından bilinen Renault aşkını bir kez daha göstermiş oldu. Fransız otomobil dergisi bir şekilde Renault’un fabrikasına sızarak 2009 yılında yollara çıkacak üçüncü nesil Scenic’i fotoğraflamayı başardı.

Renault’ın MPV modeli üçüncü nesil Scenic, aynen şu andaki gibi 2009 Megane platformunda üretilecek. Aracın güncel versiyonda olduğu gibi yine 5 ve daha uzun dingil mesafesine sahip olan 7 koltuklu olmak üzere iki farklı versiyonu bulunacak.

Önceki nesilde olduğu gibi çok popüler olması beklenen Scenic III, esnek bir iç hacim ve farklı yükleme seçenekleri sunuyor. Renault Scenic III, muhtemelen yeni Megane ile birlikte eylül ayında yapılacak Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak ve 2009’ın başlarında da satışa çıkacak.


Kaynak : arabam.com
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.