MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
15 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
189 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen ay
Balon yapmış lastiğe kaynak güvenli mi?
Bugün hem ön hem de arka lastik çukura düştü ikiside balon yaptı. Balon lastiğe kaynak yapılıyormuş daha önce yaptıran var mı,güvenilir mi ve uzun yolda sağlıklı mı?

3 ay
Kral Şakir Mikrop Avcıları
Para kazanmak için yapılan saçma sapan bir çizgi film. Çizgi filmin konusu zorlama ve çoğu müzikle geçiyor,iyi ki deneme üyelik almışım. Kral Şakir'in eski içerikleri daha güzel. Siz de çocuğunuz için alıyorsanız deneme alın.
3 ay
Sizce bu bug mıdır?
Eski ipad de çocuk youtube'a az girsin diye ekran süresinden sınır koyardım. Şifrem 0 la başlardı süre bittiğinde tekrar süreyi uzatırdım ama bir süre sonra şifrematik de 0'a bastığımda 8 tuşu aktif olurdu 0 çalışmazdı. Yeni ipad aldım bunda da aynı sorun var kapatıp açmadan düzelmiyor. Ben hiç bir şekilde sıfıra basamıyorum,sıfıra bastığımda 8 tuşu aktif oluyor. Bu olayı hep yaşıyorum bunu apple'a bildirmeli miyim? Bu sizce yazılımsal bir hata mı? Video çekmeyi unutuyorum.
4 ay
Apple hesabınız güvenlik nedeniyle kitlendi.
Sabah iphone da bu uyarıyı gördüm şifremi değiştirdim,iki faktörlü doğrulamam açık zaten. Aynı kullanıcı adını ipadde de kullanıyorum,şimdi ipade baktığımda bilgilerinizi güncelle uyarısı aldım. Yeni şifreyi girdim telefona iki faktör uygulaması kodu geldi fakat konum İstanbul Bahçeşehir yerine başka bir yerdi. Sizce bu normal mi?Edit: Apple giriş yapan sizseniz endişe etmeyin dedi.
4 ay
Banka yoluyla borç vermek.

Havele ya da Eft yoluyla birine borç vermek istediğimizde açıklama kısmına ne yazmalıyız? Borç olarak verilmiştir hukuki açıdan yeterli midir?

4 ay
Şehirlerde su,dağlarda kar yok.
Şehirlerde su dağlarda kar yok. Kuraklığın ne denli büyük olduğunu Kartalkaya ve Uludağ resimlerine bakarak görebilirsiniz. 28 Aralık'a kadar da ahım şahım bir kar gözükmüyor anlıycağınız durum vahim.

Kartalkaya (https://kartalotel.com/canli-yayin)Uludağ (https://www.tatilsepeti.com/uludag-kamera)4 ay
B.Çiftlikleri için imza kampanyasına destek olur musunuz?
Milas, Adabükü, Boğaziçi mevkisinde mevcut balık çiftlikleri denizi telafisi olmayacak şekilde kirletmektedir. Bu durum biz çevre sakinlerini ciddi şekilde endişelendirmektedir. Bir çözüm yolu bulunmalı ve bu çiftlikleri buradan çok daha açığa alınmalı ya da komple kaldırılmalıdır. Bu kirlilikten öncelikle deniz, balıklar ve çevredeki insanlar yanı kısacası bütün doğa olumsuz yönde etkilenmektedir.
https://www.change.org/p/çevre-bakanlığı-balık-çiftlikleri4 ay
Almanya yardım görsün.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “İş yeri kira olan esnafa 3 aylığına Büyükşehirlerde 750 tl şehirlerde 500 TL destek vereceğiz. Toplam sayısı 1 milyon 239 bin 438 kişi olan esnaf kesimine 3 ay süreyle ayda bin lira destek ödemesi yapacağız.”
4 ay
Resim paylaşırken Whatsapp çıkmıyor.
İki gün önce ekran görüntüsü alıp Whatsapp dan gönderecektim seçeneklerde whatsapp yoktu. İşlemleri düzenleye girdim orda da yoktu. Daha fazla bölümüne girdim orda da bulamadım. Whatsapp sildim yükledim yine değişmedi. Normal fotoğraflardan da yollayamıyorum. Ne yapmam lazım?
5 ay
Acı reçete...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.