MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
X

Çavuş
06 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
19 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
X
4 yıl
WD PURPLE 2TB ve 3TB GÜVENLİK DİSKLERİNDE İNDİRİM
X
4 yıl
Micro Elektronik B2B Microelektronik.com.tr
Micro Elektronik B2B Bayi Portalı

Microelektronik.com.tr Bayi portalı, güvenlik ve geçiş sistemleri üzerine ürünlerin yer aldığı bir B2B online satış sitedir.

Micro Elektronik Otomasyon Sistemleri San.ve Tic. A.Ş. bünyesinde kurulan B2B portalı güvenlik sistemleri ve geçiş sistemleri üzerine yoğunlaşan firmalara hizmet vermek için kurulmuştur.

Microelektronik.com.tr adresinde güvenlik kameraları, güvenlik kamerası aksesuarları, yangın alarm sistemleri, hırsız alarm sistemleri, otomatik kapı motorları, pdks ürünleri, ağ ürünleri, kabinet ürünleri ve daha birçok kategoride ürünler bayilerimize uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Ayrıca Micro Elekronik B2B portalımızda, Micro Elektronik Otomasyon Sistemleri San.ve Tic. A.Ş. tarafından yerli sermaye ile üretimi gerçekleştirilen comadoor ve microtec markalarına ait ürünlerin satışı da yapılmaktadır.

Otomatik kapı sistemleri alanında lider Nice, BFT ve Faac markalarının tüm ürünleriwww.microelektronik.com.tr 'de bayilerimize en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Micro Elektronik B2B fiyatlarından yararlanmak için www.microelektronik.com.tr adresinden bayi başvurusu yapmanız yeterli.
X
4 yıl
MicroTec AHD 4 Kameralı Güvenlik Kamerası Seti (Harddisk Dahil)
MicroTec AHD 4 Kameralı Güvenlik Kamerası Seti (Harddisk Dahil)

Yeni Teknoloji AHD (Analog HD) Kameralar ve AHD Kayıt Cihazıyla oluşturulmuş olan bu pakette özellikle fiyat / performans açısından değerlendirildiğinde, eski CCTV kamera sistemleri ile aynı yakın maliyetlere çok daha fazla yüksek çözünürlükte görüntüler olması özellikle hem ekonomik hem de kaliteyi aynı anda isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunmaktadır.

Evinizde, işyerinizde veya sizin için önemli olan bir çok mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz ve MicroTec uzmanları tarafından basitleştirilmiş montaj ekipmanları sayesinde kendinizin kurulum yapabileceği bu ekonomik güvenlik sistemi paketi ile çok uygun fiyata kendi güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Bu paket fiyatına 2 WD Purple 2TB Hard Disk dahildir.

Güvenlik Kamerası Set İçeriği:

4 adet MicroTec 1.3MP 1080P AHD Kamera (SONY IMX 1.3mm Sabit Lens)
1 adet MicroTec M2004 1080P 4 Kanal Kayıt Cihazı
1 adet WD Purple 2TB SATA3 3.5 Harddisk
100 Metre 2+1 CCTV Kablosu 2x0.22mm
1 Adet MicroTec 12V 5A Adaptör
8 Adet MicroTec BNC Konnektör
4 Adet MicroTec Kamera Enerji Soketi

Detay Bilgi İçin:
https://www.kamerauzmani.com/p-10290-MicroTec-AHD-4-Kamerali-Guvenlik-Kamerasi-Seti-(Harddisk-Dahil).html
X
4 yıl
Kapiuzmani.com - Otomatik Geçiş Sistemleri E-ticaret Sitesi
Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir.

Otomatik Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Moonwell, Motso, Becker vb. daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.

Kapiuzmani.com Ürün Kategorileri:

Yana Kayar Kapı Motorları
Dairesel Kapı Motorları
Otomatik Kapı Aksesuarları
Kollu Bariyer Sistemleri
PDKS Personel Takip Sistemleri
Parmakizi ve Biometrik Geçiş Sistemleri
Panjur ve Perde Motorları
Fotoselli Kapılar
Fotoselli Kapı Aksesuarları
Akıllı Ev Sistemleri

Site Adresi: www.kapiuzmani.com
X
4 yıl
Güvenlik Sistemleri Online Alışveriş Sitesi
Kamerauzmani.com

Günümüzde firmaların güvenlik kamerası sistemlerini kullanması zorunlu hale geldi. Güvenlik problemlerinin tespiti ve caydırıcılık açısından güvenlik kamera sistemleri son derece önemli bir konumdadır.

Firmanızın güvenlik ürünleri ihtiyaçlarını karşılamak artık çok kolay. Kamerauzmani.com sitesindeki hazır güvenlik ürünleri ile firmanız güvence altında. Güvenlik kamerası ürünleri en uygun fiyat ve tüm kredi kartlarına taksit imkanı ile www.kamerauzmani.com 'da.

Güvenlik kamerası sistemleri ile ilgili tüm ürünler www.kamerauzmani.com online alışveriş sitesinde.
X
4 yıl
Güvenlik Kamera Sistemleri Online Alışveriş Sitesi
Kamerauzmani.com

Günümüzde firmaların güvenlik kamerası sistemlerini kullanması zorunlu hale geldi. Güvenlik problemlerinin tespiti ve caydırıcılık açısından güvenlik kamera sistemleri son derece önemli bir konumdadır.

Firmanızın güvenlik ürünleri ihtiyaçlarını karşılamak artık çok kolay. Kamerauzmani.com sitesindeki hazır güvenlik ürünleri ile firmanız güvence altında. Güvenlik kamerası ürünleri en uygun fiyat ve tüm kredi kartlarına taksit imkanı ile www.kamerauzmani.com 'da.

Güvenlik kamerası sistemleri ile ilgili tüm ürünler www.kamerauzmani.com online alışveriş sitesinde.
X
4 yıl
MicroTec Akıllı Ev Sistemleri Wifi Ürünleri
MicroTec 8 Kanal WIFI Akıllı Ev Sistemi Kontrol Kartı

MicroTec Wifi kablosuz kontrol kartı, üzerinde bulunan röleleri kablosuz olarak kontrol edebileceğiniz bir donanımdır.

WiFi protokolü (IEEE 802.11 b/g standartlarında) ile bilgisayar veya mobil cihazlarla bağlanarak istediğiniz röleyi açıp kapatabilirsiniz.

MicroTec Wifi Akıllı Ev Sistemi Kontrol Kartı; akıllı ev sistemleri ve endüstriyel otomasyon uygulamalarında kullanılmaktadır.

MicroTec Akıllı Ev Sistemi Kontrol Kartı Genel Özellikler:

Uzaktan kontrol anahtarı
8 kanal çıkış, 3 kanal giriş özelliği
Maksimum çalışma akımı 10A
Iphone, Android, PC ve Mac sistemleriyle uyumlu
Zamanlama fonksiyonu desteği

MicroTec Akıllı Ev Sistemi Kontrol Kartı Kullanım Alanları:

Enerji yönetimi uygulamaları
Akıllı ev otomasyonları
Endüstriyel otomasyonları
Tarımsal internet uygulamaları & otomasyonları
Güç kontrolü
Güvenlik izleme uygulamaları

Teknik Veriler:

Boyutu(LxWxH): 104.5*83*28.7mm
Besleme gerilimi: dc 12v
Port sayısı: 8 çıkış 3 giriş
Giriş portu çalışma modu: pasif anahtarı
Max çıkış portları akım/gerilim: AC 250v/10a
Çalışma sıcaklığı:- 25~75 C

Ürünü www.kamerauzmani.com/p-10231-MicroTec-8-Kanal-WIFI-Role-Kontrol-Karti.html adresinden online olarak satın alabilirsiniz
X
5 yıl
WD Purple Serisi Sata3 7/24 Güvenlik Harddiskleri
WD Purple Güvenlik Kamerası Sabit Sürücüleri

WD Purple Güvenlik Kamerası Depolaması, ev ya da küçük veya orta ölçekli işletmeleriniz için güvenlik sisteminizi kurarken, yüksek güvenilirlik ve içinizin rahat olmasını sağlamak için özel AllFrame teknolojisini sunar. WD Purple'ın özel üretici yazılımı güncellemeleri, masaüstü sabit sürücülerinin güvenlik sistemlerinde depolama olarak yanlış şekilde kullanılması sırasında meydana gelen piksel hatalarını ve video kesintilerini azaltmak için ATA veri akışı ile ortak çalışır. WD Purple Güvenlik Kaydı Depolaması, 7/24 güvenilir çalışan, 8 adede kadar sabit sürücü ve 32 adede kadar kameraya sahip, her zaman açık, yüksek çözünürlüklü video kayıt güvenlik sistemleri için üretilmiştir.

Ev ve iş yeri güvenlik kamerası depolama sistemleri için tasarlanan ve üretilen bir sürücü seçin ve sadece güvenlik kamerası depolaması sınıfı bir sabit sürücüden elde edebileceğiniz rahatlığın tadını çıkarın.

WD Purple 1TB Teknik Özellikler:

Marka: WD
Boyut (inç): 3.5 inch
Bağlantı Tipi: Sata 3
Cache Bellek: 64 MB
Disk Tipi: Güvenlik Kamerası Diski
Dönüş Hızı: Intellipower
Kalınlık: 10,2 mm
Kapasite: 1 TB

WD Purple 4TB Intellipower Sata 3.0 64Mb 3,5" Güvenlik Diski 7x24 - 150,00 USD + KDV - online satış
WD Purple 3TB Intellipower Sata 3.0 64Mb 3,5" Güvenlik Diski 7x24 - 105,00 USD + KDV - online satış
WD Purple 2TB Intellipower Sata 3.0 64Mb 3,5" Güvenlik Diski 7x24 - 80,00 USD + KDV - online satış
WD Purple 3TB Intellipower Sata 3.0 64Mb 3,5" Güvenlik Diski 7x24 - 52,00 USD + KDV - online satış
X
5 yıl
Bodrum Web Tasarım Creative35
Günümüzde firmaların dijital pazarlama süreçlerinin temelini kurumsal web siteleri oluşturmaktadır. Standartlara uygun olarak yapılmamış ve firmaların
kurumsal kimliklerini yansıtmayan web siteleri, dijital pazarlama bütçelerinin boşuna harcanmasına neden olmaktadır. Firmanızın web sitesini yaptırırken
tüm bu nedenlerden dolayı Creative35 gibi profesyonel bir web ajansı çalışmanız gerekmektedir.

BODRUM WEB TASARIM
Firmalar açısından web sitelerini internet üzerindeki mağazaları olarak düşünebiliriz. Firmaların kurumsal kimliklerini yansıtmayan ve amatörce yapılmış web sayfaları prestij kaybına neden olmaktadır. Bu sebeplerden dolayı profesyonel olarak hazırlanmış bir web sayfası firmanızın tanıtımı için çok önemlidir. Creative35 olarak Bodrum Web Tasarım alanında profesyonel dijital pazarlama çözümlerimiz ile firmalara hizmet vermekteyiz. Firmanızı ve hizmetlerinizi kusursuz olarak internete taşıyacak web projeleri için Creative35 ile iletişime geçebilirsiniz.

BODRUM RESPONSIVE WEB TASARIM
Günümüzde kullanıcıların tablet ve akıllı telefonlar ile internete girme oranları giderek artmış durumda. Mobil internetin bu kadar geliştiği bir dönemde, firmanızın web sitesinin mobil uyumlu olmaması düşünülemez. Bodrum'da firmanızın responsive yani mobil uyumlu bir web sayfası olsun istiyorsanız Creative35 ekibi ile tanışabilirsiniz. Mobil uyumlu web siteniz ile potansiyel müşterilerinize çok daha kolay ulaşabilir, hizmetlerinizi geniş kitlelere
tanıtabilirsiniz.

BODRUM GOOGLE ADWORDS REKLAMLARI
Firmalar açısından Google Reklamları, dijital pazarlama süreçlerinin en önemli halkası konumuna gelmiş durumda. Potansiyel müşterilerinize kolayca
ulaşabilmek ve satışlarınızı attırmak için google reklamlarını etkin şekilde kullanmak gerekmekte. Profesyonelce optimize edilmeyen Google Reklamları
geri dönüşüm oranlarınızın düşük olmasına neden olacaktır. Bodrum Google Reklamları alanında hizmet veren Creative35 ekibi, reklam bütçenizi en etkin şekilde kullanarak minumum maliyetlerle, maksimum geri dönüşüm almanızı sağlamaktadır.

BODRUM E-TİCARET SİTESİ
E-ticaret sektörünün altın çağını yaşadığı günümüzde firmaların bu alandan uzak durması beklenemez. E-ticaret siteniz sayesinde ürünlerinizi minumum
masrafla dünyanın her yerinden müşteriler ile buluşturabilirsiniz. Bodrum'da firmanıza e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorsanız başvurmanız gereken ilk
adres Creative35 olmalı. Creative35 olarak müşterilerimizin e-ticaret projelerini gerçekleştirmenin dışında firmalara satışlarını attırmaları için profesyonel çözümler sunmaktayız.

BODRUM SEO HİZMETİ
Creative35 olarak web tasarım ve yazılım hizmetlerimiz dışında seo çözümleri de sunmaktayız. Profesyonel Seo çözümlerimiz ile firmaların google
aramalarında üst sırala çıkmalarını ve daha fazla müşteriye ulaşmalarını sağlamaktayız. Creative35 firmanızı en iyi şekilde analiz ederek seo
hedeflerinize en uygun fiyatlarla ulaşmanızı hedeflemektedir.

www.creative35.net
X
5 yıl
Web Tasarım İzmir - Creative35
Günümüzde internet dünyasının gelişmesiyle birlikte potansiyel rakiplerinizi geride bırakabilmeniz için çok farklı çalışmalar yapmanız gerekmekte. Bu çalışmaların başında firmanızın tanıtımını doğru yapabilecek Creative35 gibi profesyonel bir web tasarım ajansı ile anlaşmanız çok önemli. Creative35 olarak firmanızın ihtiyaçlarına göre web tasarım ve yazılım süreçlerini gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel kadromuz teknolojik gelişmeleri devamlı olarak takip ederek firmanızı internet üzerinde en iyi şekilde temsil etmektedir. Creative35 İzmir Web Tasarım Ajansı olarak web tasarım, web yazılım, kurumsal kimlik tasarımı alanlarında firmalara profesyonel çözümler sunmaktayız.

Creative35 Responsive Web Tasarım
Tabletlerin ve akıllı telefonların insanlar tarafından daha çok kullanılmasıyla birlikte mobil uyumlu (responsive) web sitelerinin popülaritesi de artmış durumda. Kullanıcılar mobil cihazlardan bilgiye daha hızlı ulaştıklarından firmaların web sitelerini mobil uyumlu hale getirmeleri gerekmekte. Creative35 olarak İzmir'de mobil uyumlu web tasarım alanında profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Creative35 E-ticaret Çözümleri
İnternet üzerinden yapılan alışveriş oranlarının gün geçtikçe arttığını düşürsek firmaların e-ticaret konusunda hızlı ve güvenli çözümler aradıklarını görmekteyiz. Creative35 e-ticarete adım atmak isteyen firmalara hem yazılım hem de dijital pazarlama alanında komple çözümler sunmaktadır. E-ticaret süreçlerini bir bütün olarak düşünen Creative35 ekibi müşterilerinin satışlarını maksimum, dijital pazarlama giderlerini ise minumum tutmak için çalışmaktadır. Creative35 e-ticaret alanında müşterilerinin satışlarını attırmaları için her türlü çözümü profesyonel olarak sunmaktadır.

Creative35 Dijital Ajans
Müştelerimize 360 derece kapsamlı hizmetler sunarak zaman ve maliyetlerden kazanmalarını amaçlamaktayız. İzmir Dijital Ajans denildiğinde ilk firma olmayı hedefleyen Creative35 başarılı projelere imza atarak çalışmalarına devam etmektedir. Creative35 web tasarım, web yazılım, markalaşma alanlarında uzman kadrosuyla firmalara profesyonel çözümler sunmaktadır.

www.creative35.net
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.