MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Onbaşı
10 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
alalımbakalım sakın yanından geçmeyin.
27/12/2014 tarihinde, n11 e-ticaret sitesi üzerinde satışta olan Siemens HR74X546T 67Lt. 4 Gözü Gazlı Paslanmaz Çelik Elektrikli fırını, 1650 birim fiyatı üzerinden 222 TL aynı sitede geçerli indirim kuponu ve 25 TL günlük indirim kampanyası ile toplamda 9*155,88=1403 TL karşılığı aldım. Satıcı satış işlemini onayladı. Birkaç gün sonra aradım yılbaşı dolayısı ile ürün mevcut olmadığı gerekçesi ile teslimin gecikebileceğini ama göndereceklerini söylediler. Henüz ürünü göndermediler 1 haftaönce arayarak kendilerini n11'inaradığını ve istersem bosch marka muadil bir ürünü göndereceklerini söylediler kabul ettim şu ana kadar onu da göndermediler. Durumu Tüketici Hakem heyetine intikal ettirdim. Ürünümün peşindeyim neyse ki Ankara yakın değil yakın yer olsa telefonda sorununu n11 e hallet diyen iyi aile çocuguna merhaba derdim.Zamanınız ve paranız değerliyse bu tür yerlere bulaşmayın.
8 yıl
iPhone Uygulamamızı Yükleyin, 20 TL Kazanın‏ (Hızlı Al içerir )
Kampanya Koşulları
- 20 TL hediye puanınızı 31 Mart 2013 tarihine kadar Hızlıal iPhone ve Android uygulamalarından tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
- Altın ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.
- Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir.
- Kampanyalar birleştirilemez.
- Hızlıal.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- 31 Mart 2013 tarihine kadar Hızlıal mobil uygulamalarından yapacağınız alışverişlerde kargonuz bedava olacaktır. Kargo bedava kampanyasının geçerli olmadığı ürün grupları: Derin dondurucular, çamaşır makinaları, çamaşır kurutma makinaları, bulaşık makinaları, davlumbazlar, fırınlar, ankastre setler, buzdolapları
13 yıl
netsiparişzedeler--INTEL CORE 2 EXTREME QX6850 3.0Gh. 1333MHz 8MB
Malum alışverişten bilgi verecek olan var mı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.