MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
K

Teğmen
25 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
8 yıl
macbook air bluetooth sorunu
merhabalar, Apple MacBook Air Z0MDQ i5 1.7GHz 4GB 128G SSD 13.3" cihazım var. note2 ve macbook'umda kullanmak üzere şu ürünü aldım:

http://www.novero.com/collections/music-headsets/rockaway.htmlnote2 ile düzgün bir şekilde eşleştrip kullanmama rağmen macbook'um cihazı görmüyor, bu sorunu nasıl çözerim acaba ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.Edit: cihazı resetleyince kendine geldi, sorun yok şimdilik.
K
9 yıl
lastpass sorunsalı
Merhabalar, firefox'da şifre hatırlatma programı olarak lastpass eklentisini kullanıyordum. Firefox da ccleaner tarzı programla bir temizlik yaptım. Dolayısıyla lastpass ana şifrede silindi. Ana şifreyi hatırlamadığım için şifre kurtarma yapmaya çalışıyorum. Şöyle bir hata alıyorum;

Sorunun çözümü için herhangi bir önerisi olan var mı acaba ?
K
10 yıl
iphone 4.3.3 ana menü sorunu
Arkadaşlar merhaba, bir sorunum hakkında sizden yardım talep edecektim. Mayıs ayında amerikadan bir iphone 4 aldım, bir iki ay kadar önce iphone işlerinden anlayan bir arkadaşım tarafından jailbreak yapıldı. Cydiadan eklentiler indirip deniyordum, bu esnada cihaz "safe mode"a düştü. Bende bunun en son yüklediğim eklentilerden biri olan "folder enhancer" isimli eklentiden kaynaklandığını düşünerek cydiadan kaldırdım. Ve cihazda folder enhancer'ın artıklarını silmek için "ifile" isimli eklentiyle arama yaptım. Çıkan sonuçlarda folder enhancer'la bağıntılı bir dosyayı sildim. Bu aşamadan sonra cihaz respring yaptı, tekrar açıldıktan sonra aşağıdaki ekran dock'ta dahil olmak üzere ortadan kayboldu;apple store ve installous'tan yüklemiş olduğum diğer programlar menüde duruyor, herhangi birine girmek istediğimde cihaz safe moda düşüyor.Şimdi bu işlerden o kadar anlamayan biri olarak ne yapabilirim, cihazı nasıl eski haline getirebilirim ?Yapılacak işlemleri en alt seviyede kullanıcı olmam göz önünde bulundurarak bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.Umarım eski haline getirebilirim.
K
11 yıl
Vmware Mac Os X
Merhabalar, vmware 7.1.0- build 261024 versiyonuna sahibim, vmware ortamında mac kurulabiliyor mu acaba? Elimde Mac OS X 10.6.3 ve 10.6.2 vmware imajları bulunmasına rağmen denemelerimde hep başarısız oluyorum. İnternetteki videoları ve anlatımları uygulamama rağmen sonuç hep hüsran. Aslında donanımsal bir problem mi diye de düşünmüyor değilim. Anlatılanlar çerçevesinde bana yardımcı olabilecek birileri var mı acaba ?Sistem konfigürasyonum şöyle.Teşekkürler.
K
12 yıl
Fotoğraf makinesi tavsiyesi
Üst tavan 500- 600 lira olan bir fotoğraf makinesi almak istiyorum. Hangi ürünleri tavsiye edebilirsiniz acaba ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.