MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
29 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
ÖDÜLLÜ FİFA17 TURNUVASI
PS4 Dijital oyun grubumuzda ödüllü fifa17 turnuvası düzenlenmektedir. Grubumuza ps4 dijital kardeşlik alım ve satışı yapan referanslı üyeler katılabildiği için bu kriterlere sahip olan her arkadaş bana pm ile ulaşıp grup linkini alabilirler.
4 yıl
silinebilir
...
4 yıl
SON DAKİKA:TS taraftarı Fenerbahçe'nin Şampiyonluk Kupasını Çalarken Yakalandı
4 yıl
Bu Yılın Amorti Rakamlarını Bilen İlk Kişiye 40 TL değerinde Rubi Küp Hediye
Tahmin yarışmamız gayet basit 2 tane amorti rakam söyleyeceksiniz 2 tahmin yapma hakkınız var. Bir mesajta 4 tahminde birden bulunamazsınız. Bir mesajınızda 2 rakam, son mesaj hakkınızda 2 rakam belirtebilirsiniz. Bu yılın 2 amortisini doğru bilenler arasında yapılacak çekilişle kazanan belli olacak. Çekiliş random siteden yapılıp buraya video olarak konacaktır. Daha önceki çekiliş konularımda olduğu gibi :)

Ödül çok ahım şahım değil belki ama maksat muhabbet ve kendi tahmininle bir şey kazanmak.

Bu arada geçen yılın amortileri 2 ve 8'di

Kargo benden arkadaşlar bunu belirtmenize gerek yok. :)

Herkese bol şanslar
4 yıl
Dünyanın Merkezine İniyoruz En Derine Kim İnecek
LÜTFEN DİKKAT: Bileğiniz ve parmaklarınızda oluşacak defermasyonlardan sorumlu değilim. 6 saat boyunca pc başında oturan birisinin sadece su kısmına geldiğini düşünürsek fazla inat etmemenizi öneriyorum.

Bir içecek firmasının yaptığı muhteşem yaratıcı bir internet sitesi mausunuzun tekerleğiyle derine inmeye başlıyorsunuz. Sağ üstte kaç metre derine indiğiniz ve sağ taraftaki çubukta nerede olduğunuz gözüküyor.

http://thedeepestsite.com/ site bu Allah kolaylık versin :)
4 yıl
Zaman Yolculuğu ve Boyutlar Arası Geçiş Mümkünmü? Neden Dejavu Yaşarız?
Rölativite teorisini Einstein ilk ortaya attı. Genel olarak ne kadar hızlı hareket edersen zaman o denli yavaşlar olduğu iddasıydı. 1975'da Carol Allie senkronize 2 saatten birini sabit bir yere bıraktı ve diğerini çok hızlı bir uçakla uçurduktan sonra karşılaştırdı. Hızla havada yol alan saat salisenin bir parçası kadar yavaş işlemişti. Uzayda yer alan kara delikler (solucan delikleri) boyutları arası geçiş imkanı sunabildiği gibi bunu test imkanı henüz gerçekleşmedi.

Şunu düşünün: Eğer bir astronot ışık hızının hemen altındaki bir hızda altı ay boyunca uzayda seyahat ederse ve Dünya’ya geri dönmesi de altı ay sürerse, gelecekteki dünyaya ayak basacaktır.

Astronotun ışık hızına ne kadar yakın yolculuk yaptığına bağlı olarak astronotun saatinde bir yıl geçerken, dünyada on binlerce yıl geçmiş olabilir. Bu zaman yolculuğunun mümkün kılınabildiğini gösteriyor.

Çoğu idealist ise geçmişe gidilebileceğini ama müdahale edilemeyeceğini düşünür. Bazı kesimler insanların zaten geçmişte yaşadığını düşünürler ki çoğu kişinin başına gelen ben bu anı daha önce yaşamıştım olayı yani dejavuyu bundan kaynaklı sanırlar. Zamanda yolculuk yapılması özellikle geçmişe gitmenin müdahale edilebildiği takdirde farklı kırılmalar ve farklı zaman çizgileri yaratacağını düşündüğümüzde belkide boyutlar arası sizden pek çok kişi var.

Evet zaman yolculuğu mümkünmü değerli bilimsel görüşlerinizi bekliyoruz.
4 yıl
YILBAŞI BİLETLERİ İFŞA KONUSU İKRAMİYE ÇIKANLARA ÇÖKELİM HERKES BİLET NUMARASI YAZSIN
Merhaba,

Malum her sene olduğu gibi bu senede büyük yılbaşı ikramiyesi hayalleri süslüyor. Burada açık açık bilet numaralarımızı yazıyoruz. İkramiye çıkanlar sonradan editlemesin takibini yapacağız ve forumca o arkadaşa çökeceğiz. Amorti çıkanlara dokunmayalım. Herkes kendi bilet numarasını ve hangi son 2 rakama amorti çıkacağını düşündüğünü yazsın. Ben başlayım

5706107 çeyrek bilet bence amorti tek rakamlara çıkacak

NOT: GEÇEN SENE AMORTİ 2 ve 8'e çıktı
4 yıl
Sizin veya Tanıdığınızın Başından Geçen Gerçek Paranormal Olaylar +18
Merhaba arkadaşlar,

Daha öncesinde Kırıkkale Üni de okurken oranın erkek yurdu ve kız yurdu binaları çok yakındır birbirine. Sınıftan bir bayan arkadaşım çalışma odasında dersini çalışıyor ve ordan odaya geçmeden önce lavaboya gidiyor. Lavaboda oda arkadaşı Selin'i görüyor naber diyor Selin cevap vermiyor. Ders çalışırken elleri kurşun kalemden siyah olduğu için sadece ellerini yıkayıp odasına gidiyor. Sonra bir bakıyor Selin yatağında uyuyor. Lavabodan odaya başka yol yok tek koridor yani ondan önce gidip yatağa yatması imkansız. Bu arada uyuyan Selin yumruklarını sıkmış şekilde uyuyor. Biz anlattığında tabi ki inanmadık ama çok korkmuştu yeminler etmişti.

Sizin veya yakınınızın da bizzat başından geçen bu tarz olaylar varsa paylaşırsanız sevinirim.
4 yıl
Bu Herif Bir Gün Çarpılacak (Korku içerir)
Hacı ben bu herifi tanımam ne dostum ne arkadaşım 3 gündür denk geldim izliyorum. Bu adam karadedeler olayının yaşandığı köye gitti, kapalak kızı okuluna gitti bu da en korkunç olanı kıbledere köyü. Paranormal olayların yaşandığı bu yerlere gitmek cesaret ister bence. Örnek videosu

4 yıl
Bu Programı Bulsa Bulsa Siz Bulursunuz
Arkadaşlar merhaba,

Kafayı yiyeceğim kaç gündür arıyorum. Özellikle Ebru Şallı'nın instangram hesabında bolca kullandığı şu karakter yapma programını bir türlü bulamıyorum. İş yerindeki bilgisayar resim upload sitelerini açmadığından anca linkleri verebilirim. Çok benzer karakterler oluşturulabiliyor, ayrıca videolarda kullanıyor ve istediği yazıyı kalbi şekli yapıyor. Örnek resimler aşağıda nedir bu program lütfen yardım edin

https://www.instagram.com/p/BL3tb49DDbw/?taken-by=ebrusalli.com.tr

https://www.instagram.com/p/BL_10eujJV3/

https://www.instagram.com/p/BLqfmuIjwzg/?taken-by=ebrusalli.com.tr
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.