MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
02 Haziran 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
24 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
12 yıl
dvd im cd leri okumuyor
vestel av3000 dvd im var. herhangi bir problemi yok. dvd taktığım zaman okumakta problem yaşamıyor fakat cd taktığım hiç bir şeyi okumuyor.

servis loader değişmeli dedi. optik arızası diyte tabir ettiler. 130 ytl sadece yedek parçasının fiyatı bende kalsın dedim.

optik arızası olsa nasıl dvd leri okur. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap yazarsa çok memnun olurum
14 yıl
MOVED: nokia 6101
14 yıl
arkadaşlar Star Wars : Jedi Knight 2 arıyorum
bu oyunun malesef cd sini kaybettim. eski bir oyun. elinde olan veya cd ye çekebilecek olan olursa büyük bir sevap işler.

kargo cd falan problem değil. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

izmirden biri olursa gelip elden alabilirim
15 yıl
data kurtarma
arkadaşlar hdd içerisindeki bilgilerimi almak istiyorum. gece bir anda kartı tanımıyor ve hdd kafa vuruyor model quantum kart üstünde ki tanımlama ise AASY - 1310

acilen önerilerinize ihtiyacım var isteğim sadece bilgiler hdd yi umursamıyorum

yardım edecek arkadaş izmir den olursa sevinirim
16 yıl
olympus c 5000 zoom
arkadaşlar merhaba

olympus c 5000 zoom makinama cla-6 convertor takılabiliyor. geniş açı olarak da wcon-17 bağlayabiliyorum. bunun dışında ben telephoto istiyorum bu konuda olympusun telephotosu (tcon 17 gibi gözüküyor ama emin değilim) yada başka bir markanın telephotosunu kullanabilir miyim?
ve bana önereceğiniz marka ve uygun fiyat ne olabilir. bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. zahmet edip cevap yazan herkese şimdiden teşekkür ediyorum.


saygılarımla,

ps. tcon 17 de kesin bilgilere ulaşamadım. cla-6 convertore takılıp takılmadığı hakkında bilgi verebilir misiniz?
16 yıl
kartuşun yerini nasıl hizalatırım
epson stylus color 460 yazıcımın kartuşun durduğu yer yanlış bu yüzden sayfanın ortasından (sağından) başlıyor yazmaya bu konuda bana yardım edebilirmisiniz?
16 yıl
KART DOLUMU EPSON STYLUS C460
BU KARTA DOLUM YAPILABİLİYORMU ARKADAŞLAR BİLEN ARKADAŞLAR BU YAZICI KARTININ SIFIR FİYATINI VE YAPILIYORSA İZMİR DE ADRE SVEYA DOLUM FİYATINI VEREBİLİRMİ?
17 yıl
yahoo da ki sorunum
yahoo da mailime bakmak istediğimde bozuk bir yazı tipi çıkıyor ve defalarca yenile yaptığım halde sayfa açılmıyor. maillerime bakmak şans gibi bir şey oluyor. acil yardımlarınızı bekliyorum
17 yıl
beynimizin ne kadarını kullanıyoruz
gerçekten çok ilginç bir durum bazı insanlarla görüyorum 5-6 işlemi kalem kullanmadan yapabiliyor. yada adam 9 dili anadili gibi konusuyor. bu sadece o insanlara özgü bir şey mi yoksa herkes buna çok isterse sahip olabilir mi? bu konu aslında çok geniş kafamdaki düşüncelerimi tam tarif edememiş olabilirim. konu sizin elinizde yorumlarınızı bekliyorum arkadaşalar
17 yıl
ısa radyo kartı xp de çalışırmı?
zoltrix radyo kartım var driveri xp de çalışmadı driverını henüz bulmadım ama size sormak istedim. yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.