MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
V

Binbaşı
25 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
11 ay
Koronadan dolayı kredi erteleme gelme ihtimali nedir ?
Şuan ödemeler sıkıntıya girdi özellikle ihtiyaç kredisi ağırlıklı tahmin ediyorum. Keşke komple kredi ve k.karti ödemelerine 1 ay olsun 2 ay olsun erteleme gelse ama bu hükümet yapar mı bilemiyorum...
V
geçen yıl
PLAYSTATİON 5 İÇİN TV TAVSİYESİ.
Evet PS5 için TV tavsiyesi bekliyorum. Daha önce PS4 için 2 sene boyunca SAMSUNG SAMSUNG KS8500 kullandım ve çokta memnun kaldım ama geçen sene satmak zorunda kalmistim. Eğer istediğim gibi bir TV bulamazsam tekrar ikinci el KS8500 alabilirimBu arada bütçe 4.500

Sıfır ya da ikinci el farketmez benim için ona göre tavsiyelerinizi bekliyorum...
V
2 yıl
Marmariste Apart tavsiyesi bekliyorum
Marmariste güzel bir konumda apart tavsiyelerinize ihtiyacım var.

2 genç izin aldık 1 hafta tatilimiz var değerlendirmek istiyoruz😀
V
2 yıl
İhtiyaç kredisi ve taşıt kredi oranlarının aynı olması
Bu işte bir terslik yok mu? İhtiyaç kredisi ve taşıt kredisi nasıl aynı olabilir. Yeşillendirmek isteyen yazabilir
V
3 yıl
Bir şeyler ters gitti ...
Böyle bir sorun yaşıyorum. Ama kumandanın koluda müdahalede bulunmuyor dondu ekran aç kapa yapıyorum yine böyle.

V
3 yıl
One X internet sorunu help me
Xboxı kablosuz bağlıyordum internete şimdi modemi görmüyor ama modemin kablosunu Xboxa taktiğimda internete bağlanıyor problemi anlayamadım daha önce bu problemi yaşayan oldumu ya da problemi çözebilecek biri.
V
3 yıl
300 bin öğrenciye kredi borcu müjdesi
300 bin öğrencinin öğrenim kredisine bağlı gecikme faizleri siliniyor. 3.9 milyarlık öğrenim kredisi yapılandırılıyor. Eylülden itibaren yeni ödeme takvimi hazırlanacak

Hükümet, yeniden yapılandırmayla birlikte öğrenim kredisi borcu olan 300 bin öğrencinin yüzünü güldürecek bir karar aldı. Karar kapsamında öğrencilerin 3.9 milyar liralık kredi borcu yeniden yapılandırılacak. Öğrencilerden eylül ayından itibaren öğrenim kredisine bağlı herhangi bir gecikme faizi alınmayacak. SABAH'a konuşan Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Sinan Aksu, "Üniversite eğitimi süresince öğrenim kredisi almış ancak mezuniyetinden 2 yıl sonra ödemesini gerçekleştirmeyen öğrencilere gecikme zammı uygulanıyordu. Eylül ayından itibaren artık öğrencilerden gecikme zammı alınmayacak. Önümüzdeki dönemde Maliye Bakanlığı'na başvuru yapacak öğrenciler için yeni ödeme takvimi hazırlanacak" diye konuştu. Öğrenciyi mağdur etmemek için her şeyin yapıldığını söyleyen Sinan Aksu, "Son düzenlemeyle beraber öğrencinin ödeyemediği taksitlerden sonra oluşan faiz ortadan kaldırıldı. İlk ana borcu gibi işlem görecek" dedi.

BAŞVURU MALİYE'YE

Öğrenim kredisi borcunu gecikme faizi silinmiş olarak ödeyecek öğrencilerin yeni dönemde Maliye Bakanlığı'na başvuru yapmaları gerekiyor. Bakanlığa müracaatla birlikte öğrencilere yeni ödeme takvimleri faizler silinmiş halde sunulacak. Kredi borçlarının yapılandırmasından yaklaşık 1 milyon 37 bin öğrenci yararlanacak. Öğrencilerin 3.9 milyar liralık kredi borcunu yapılandırması sağlanacak.
V
3 yıl
.....................SAMSUNG'dan super S9 değişim kampanyası............
Samsung super bir kampanya yapmış. S8 plusı 2.100 tl ye sayıp s9 da 2.100 tl bir indirim sağlıyor.Samsung bile biliyor kendi cihazlarının ikinci ellerinin beş para etmeyeceğiniİlgilenenler telefonlarını zararına samsunga verebilir.
V
3 yıl
ISTANBUL ANADOLU YAKASI ROMANTIKA TARZI YER TAVSIYESI
Sessiz sakin dinlenebilecegimiz güzel bir akşam yemeği yiyebileceğimiz bir mekan bakıyorum. Genelde kadıköy fenerbahcede ki romantika aklıma geliyor.

Gene ulaşımı güzel anadolu yakası kadıköy bostancı arası bir mekan tavsiye edicek daha önce tecrübe etmiş bir arkadaş var mıdır.

Desteğinizi bekliyorum...
V
3 yıl
....
...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.