MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
03 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
362450 Gün Cezalı
357804 gün 16 s. 6 dk.
Gönderiler Hakkında
13 yıl
Knight Online Artık Daha Fazla Kota Yiyecek.
Evet arkadaşlar Türk Telekom yetkilileri K2Network şirketini ve Knight Online oyununu ticari bir oyun olarak gördügünden dolayı kota artık daha fazla yiyecek.Yani artık KO oynarken 3 katı daha fazla kota dolucak.

Teşekkürler TürkTelekom Ve İngiliz YEtkilileri
13 yıl
Sapphire 512mb x1900xt in Mhz Hızları Normalin Altında Gözüküyor
Merhaba donanimhaber ailesi..
Ekran kartını daha dün aldım. denedim oyunlarda fena değildi donma takılma reset yoktu sorunsuz hepsini çalıştırıyordu. Fakat sonradan ben kartımın özelliklerini görmek ve fan hızını ayarlamak için ati tray tools indirdim ve overclock bölümüne girdim birde ne göreyim. saat hızları normalin çok altında(500/600) ve default bios değeri öyle gözüküyor. Neyse dedim ben en iyisi kendim oc ile normale alayım(625/1450) ve o hızları ayarladım. Denemek için oyunları açmaya çalıştım menülerde gayet normal yani 2d yerlerde çalıştı hızlı bir şekilde. Ama tam oyuna girdim 3d sahneler gözüktü direk kilitlendi monitör kapanıp açıldı.Bütün 3d uygulamalarda kilitleniyor standard hızlara alınca..Sizce nedir bunun sorunu.

Sistemim:
a64 3200+ venice
epox 9npa+ultra nf4 ultra
2x512 ddr400
x1900xt 512mb
530 watt raidmax psu.12v-22a 5v-30a

13 yıl
Hadi Gözümüz Aydın Banlar Açıldı:=)
1 lvl charlarda 10gb+ para bulundurmaktan dolayı banlanan charların büyük bir bölümü açıldı.Bizim charımız dün sabaha karşı 4 sularında açıldı.Charda 50gb nakit para hariç herşey duruyordu.Önemli itemlere hiçbir şey yapmamışlar
13 yıl
The X-Files (1993–2002)
FBI'da yüksek fizikten, şeytana tapanlara, gözü dönmüş şiddet tarikatlarından, uzaylıların istilasına dek karanlıkta kalmış ve 'açıklanamaz 'olarak nitelendirilen bütün dosyalara X-Files adı verilir. Olaylara yaklaşımları farklı, iki FBI ajanı Fox Mulder ve Dana Scully, günümüz Amerika'sında çözülmemiş bu en gizemli dosyaları araştırmaktadırlar. Mulder asidir, hayalcidir, yıllar süren araştırmaları sayesinde edindiği tecrübeler ve bilgiler neticesinde, ele aldıkları davaların geneline, tamamen alternatif ve genelde gerçeküstü bir bakış açısından yaklaşmayı tercih eder. Scully ise FBI ajanlığının yanında aynı zamanda doktordur, bilimkadınıdır ve gerçekçidir, Mulder'ın tersine davalara mantıksal düzeyde yaklaşır, O'nun ortaya attığı alternatif teorileri, her zaman bilimin getirdiği kuşkuculukla değerlendirir. The X Files'ın her bölümünde işlenen olaylar, bu iki ajanın "inanan" ve "kuşkucu" bakış açıları çerçevesinde ele alınarak iki türlü argümana da yer verilir.. Böylece ortaya, zekice kotarılmış, izleyiciyi konu üzerinde düşünmeye iten, izlemesi oldukça zevkli bölümler çıkmaktadır.

X-Files adı verilen bu dosyaları araştıran FBI ajanlarının maceraları yıllardan beri birçok ülke televizyonunda heyecanla seyredilmektedir. Dizi, Türkiye dahil 92 ülkede yayınlanmış ve bu ülkelerin birçoğunda yayınına halen devam edilmektedir. Amerika'da 10 Eylül 1993'te ilk bölümü yayınlanmış olan The X Files, 2002 yılında, 9 sezon sonunda, 2 saatlik The Truth adlı bölümü ile ekranlara veda etmiştir. Dizinin ayrıca, 1998 yılında FIGHT THE FUTURE adlı bir de sinema filmi çekilmiştir.. X-Files işlediği konulara getirdiği gerçekçi yaklaşımı sayesinde, gerek oyunculuk, gerek yaratıcılık, gerek dizi yönetimi alanında, aralarında Emmy, Golden Globe gibi televizyon dünyasının prestijli ödüllerinin de bulunduğu, bir çok ödül kazanmıştır.

The X Files'ın dünya çapında oldukça büyük bir hayran kitlesi bulunmaktadır. Dizi ile ilgili materyaller (kitaplar, t-shirtler, şapkalar, cd'ler, posterler vb.) özellikle yurt dışında oldukça çok alıcı bulmaktadır. Ayrıca bir çok hayranın X-Files ile ilgili web sayfası bulunmaktadır. Ve bu web sayfalarının sayısı oldukça fazladır. Internet'teki herhangi bir arama motoruna girip X-Files yazdığınızda bunu açıkça görebilirsiniz.

The X-Files, Türkiye'de 1998 yaz aylarında 'Gizli Dosyalar' adıyla TGRT ekranlarında yayınlanmaya başlamış, 7. sezona kadar devam etmiş ve 2003'te yayın hakları CNBC-e'ye geçmiştir. CNBC-e kanalında Pazar günleri 21:00'da ekrana gelmekte olan dizinin yayınına ilk sezondan başlanmıştır. 22 Şubat 2006'da ise 7. sezona ait bölümlerin gösterimine başlanmıştır. Türkiye'de ilk yayınlandığı yıllarda yeteri kadar tanıtımının yapılmaması, bölümlerinin oldukça geç saatlerde ve düzensiz yayınlanması gibi nedenlerden ülkemizde gereken ilgiyi görememiş olsa da The X Files, CNBC-e'de yayınlanmaya başladığından beri daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşmaya başlamıştır.

The X Files Türkiye hayran grubu olarak amacımız; bu kült haline gelmiş dizinin ülkemizde de hakettiği yere gelebilmesini sağlamak, Türk The X Files izleyicilerini bir araya getirebilmek ve onlara The X Files hakkında Türkçe kaynak sunabilmektir.

THE TRUTH IS OUT THERE
(Gerçek orada bir yerlerde)

Şimdi arkadaşlar dizide temel olarak 2 kurgu var.Biri uzaylı komploları,öbürü ise genetik ile ilgili olaylar.Gerçekten beni ve çevremdeki bir çok arkadaşımın severek izledigi bir diziydi.8 sezon boyunca fantastik maceralar yaşattı bize.İşte bir kaç resim

En son olarak izleyen arkadaslarımız varsa burda anılarımızı ve hiç ununtamadıgımız olayları konusabiliriz.
13 yıl
İŞte Ek$i Sozlük 2004 Yılı Ko yorumları.(yorumlara kopucaksınız)
elşi sözlükte takılırken bi aratiyim dedim.Knight online yazdım ve 2004 yılı yorumları geldi karşıma.En çok güldügümde ilk yazan kişinin yorumu aynen şöyle:
oyun şu an için ücretsiz, sitesinden oyunu indirerek (280 mb) oynayabilirsiniz. bu arada oyunun rakiplerine göre birçok eksiği var. şu halde paralı olursa kimsenin oyunu alıp da oynayacağını sanmıyorum. öncelikle ırklar ve sınıflar çok kısıtlı. oynanabilir dört sınıf ve iki ırk var benim gözlemlediğim kadarıyla.

Paralı olursa kimse oynamazmış.Bu arada işte link yorumlar süper

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=knight+online
13 yıl
Ardream Mage:+7 oasis&+7 g.e
mage için kararsız kaldım.Oasis genel olarak daha fazla damage veriyor.Ama g.e de ıvır zıvır özelliikleri iyi.Takılarımda iyi ama ne yapsam acaba
13 yıl
Clementine Madurları İçeri
Clementine çizgi filmi sanırım bir dönem çocuklarının psikolojik sorunlarla uğraşmasına neden olmuş.İzleyen den gelen varmı acaba bu çizgi filme.Ve nerden temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim.
13 yıl
Bu Gm Türkçe Mi Konuşuyor Ne:)Bu arada savaşa girdigimizde bir kaç kişi spma yapıyordu.Gm banlarımızı aç diye

Not:server xige
13 yıl
Format Attım Oyunda Mouse Görünmüyor
Şimdi format attım fakat oyunda mouse görünmüyor.İlk defa oldu bu .Bir çözümü var mı acaba?
13 yıl
Siz Hiç +9 Ax Def.Chitin Gördünüzmü:)

Arkadaşaım almış +7 murky verip inşallah elinde patlamaz yoksa abisi
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.