MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
02 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Üniversite bölüm tercihi
6 yıl
Cevap: Deri cüzdan tavsiye
bu konu nasıl açıldı yahu
6 yıl
Cevap: Sakal traşı olduktan sonra kendimi yakışıklı buluyorum.
bug oldu sanırım forumda
7 yıl
Türkiye'nin Geleceği
Bakıyorum ki nükleerle ilgili konu kapanmış. Adminleri greenpeace'ciler mi satın aldı yoksa onlarda cahiller arasına mı katıldı. Şu an Türkiye'nin en önemli olması gereken konusu direk kapanıyor. 1 ay gaz ve petrol kesilse bu ülkede neler olur biliyor musunuz? Bu gemi batarsa, olan bize olur zenginler yine kurtulurlar, aklınızı başınıza toplayın. Bu lafım herkeseydi.
7 yıl
Cevap: Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014
Yani kötü bir tabir olacak diye kullanmıyorum ama baya bir hava atma sevdası var bunlarda da
7 yıl
DÜNKÜ canlı tır canlı yayını
Dün gece bir kişi, 3 yada 4 kişinin muhabbet edip tır oyunu oynadıkları bir twitch adresi vermişti fakat ben o adresi bulamıyorum. Çok eğlenceliydi fakat gözlerim uykusuzluğa yenik düştü ve uyuya kaldım acaba kimse biliyor mu bu kişileri?
8 yıl
Wallbase deki yazı şekli
Wallbase.cc sitesindeki arama yerindeki yazı tipini kendi bilgisayarımızda her zaman nasıl kullanabiliriz acaba ?
8 yıl
Faster filmindeki katilin arabası
Arkadaşlar faster filmindeki Katilin ferrarisine binerken yanında siyah klasik bir otomobil var acaba bunun markası nedir yada klasikmidir. Hayatımda gördüğüm en hoş arabaydı. Ne kadar baktıysamda bulamadım.
8 yıl
Tissot saat hakkında
Aslında aklımda emporio armaninin bir modeli vardı 950 tl civarında kordonu güzel kokulu sonra biraz araştırdıktan sonra gerçek bir saat almak istedim ve kesinlikle otomatik olmasına karar verdim tabi otomatik olunca fiyatlar aniden yükseliyo şu an aklımdahttp://www.konyalisaat.com.tr/urun/tissot-t044-430-26-031-00/ bu saat var koluma filanda taktım hoşuma gitti otomatik olunca sanki benimle yaşıyor gibi oluyo ve beni cezbediyo aslında iskelet saat istiyorum ama onların fiyatı çok yüksek orientin bir modeli var 700 tl civarı ama oda öyle içime sinmedi bu beğendiğim tissot böyle dışardan bakılınca dikkat çekermi abartı durur mu? Biraz kalıplıyım yaşım 22 üniversiteye gidiyorum fazla abartı olmasınıda istemiyorum acaba bin tl civarı başka saat önerebilir misiniz. Son olarak kordonu deri değilde diğer metal (tam olarka maddesini bilmiyorum) kordondan mı almalıyım. Ayrıca lütfen o paraya bu saat alınır mı diye yazmayın ama sanmıyorumda bu bölümde böyle yazılacağın, yinede söylemek istedim
9 yıl
Finlandiyalı bir kız
2 gündür arıyorum bulamadım nerde bu konu nerde bu kızın bloğu? bilenler bilir
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.