MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
F

Çavuş
20 Mart 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
10 yıl
Tenda W330r router kullanan varsa bir soru
Merhaba,

Hem Gigabit ethernet hem de wireless olan bir router arıyordum. Bu cihaz çok uygun gözüküyor.
Kullanan varsa bir sorum olacaktı.
Kablosuz olarak bazen kullanacağım, router olarak devamlı çalışacak.
Kablosuz özelliği internet arayüzünden kapatılıp açılabiliyor mu?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
F
13 yıl
MSI K9AGM2 onborad TV-OUT kullanan var mı?
MSI K9AGM2 anakartım (onboard VGA) var. Anakarttaki onboard TV-out pinleri ile S-video çıkışı almayı denedim, Catalyst'ten 2. monitor(TV) aktif edildiğinde televizyon AV kanalındayken ekran birkaç kere flaş gibi parlıyor ardından görüntü gelmiyor. Anakarttaki TVout pinleri ile S-video çıkışı alabilen var mı? TV Bracket maalesef bulunmuyor.

Bağlantı için kasa içinde kulaklık jaklarına giden kabloyu kesip dişi S-Video jak'ına lehimlettirdim. Kablonun bir ucunda anakart pinlerine giren soketler var, diğer ucunda dişi S-video jakı var.
S-Video pin tanımları standart, anakartın TV out pin tanımlarına göre bağlantı kurdum, TV aktif edilince sadece televizyonda birlaç parlama oluyor, görüntü gelmiyor.
Anakarrtan TV çıkışı alabilen varsa nasıl yapıldığını anlatırsa çok sevinirim.
Saygılarımla
F
15 yıl
Xbox'a büyük hdd takıp mp3 ve klip izlemek
Merhaba,

Salondaki tv ve receiver'a bağlayabileceğim bir oyun konsolu almayı düşünüyorum. Amacım oyun oynamanın yanında pc'mde bulunan tüm medya dosyalarına (mp3, divx-wmv-mpeg formatlı klip, resim) salondan da ulaşabilmek. DVD player'dan DVD'ye kaydedilmiş mp3'leri dinlemek pek kullanışlı olmuyor, bir DVD'de çok fazla mp3 olabildiğinden parçalara ulaşım pek pratik değil. Bu nedenle salonda kullanacağım Xbox'a büyükçe bir hdd takıp, pc'deki tüm arşivi buna kopyalayıp Xbox aracılığı ile bu dosyaları izleyip dinleyebilir miyim? Daha önce hiç konsol kullanmadığımdan konsolların arayüzleri nasıldır, bir bilgim yok. Xbox böyle bir kullanıcı arayüzüne sahip mi, yoksa konsollara takılan hdd'ler sadece oyunları hdd'den çalıştırmak amacıyla mı kullanılabiliyor.
F
15 yıl
DVD DIVX Player A/V Receiver bağlantısı
Merhaba,
DIV X player almayı düşünüyorum, DTS - DOLBY Digital - PrologicII vs. dekoderli bir receiver'ım var.
Alacağım DivX player'da bu dekoderlerin olması gerekli midir, yoksa receiver zaten çözeceği için desteklediği ses formatlarına bakmadan optik çıkışlı bir Div X player alıp receiver ile izleyebilir miyim?

DVD- DivX Player olarak Philips'e tercihen SONY ve PIONEER düşünüyordum fakat, forumda önerilen Philips in 720 modeli ile PIONEER 380 DVD ve SONY DVP-NS52 arasında kaldım.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=17319&productid=evpioneerdv380

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=17232&productid=evsonydvpns52

Bir de PHILIPS DVP-3010 modeli PHILIPS DVP 720 SA 'dan daha yeni bir model sanırım, neden 720 daha pahalı ve daha çok öneriliyor?

Teşekkürler
F
17 yıl
CDRW'nin içinde CD patladı !!!
İçinde ziplenmiş word ppt excell pdf explorer vs. ofis dosyaları olan cd yi ASUS CRW-5224A'ya takmış içine bakıyodum cdrw'de devamlı dönüyodu daha 1 dakika olmadan baya yüksek bi sesle CD patladı kapağı açamadım, yarım açıldı CD tuzbuz olmuş.
Bu nasıl olur ve CDRW bi daha çalışırmı?
F
17 yıl
kulaklıkta sony mi sennheiser mı?
Sony nin mdr g52lp ve sennheiser'ın pmx60 modellerinden (ikiside enseden bantlı)hangisi daha iyi acaba kullananların yorumlarını alabilirmiyim?
F
17 yıl
sony mi sennheiser mı?
Sony nin mdr g52lp ve sennheiser'ın pmx60 kulaklık modellerinden (ikiside enseden bantlı)hangisi daha iyi acaba kullananların yorumlarını alabilirmiyim?
F
17 yıl
fişe takılı şarj tele bağlanmasada elktrk harcarmı
Devamlı fişte duran şarj cihazları (cep şarjı, pil şarjı) kullanılmasa dahi -yani telefona bağlanmasa vepa pil şarjına pil konmasada- yinede elektrik harcarmı(W/saat)? Bence harcamaması lazım sonuçta devre tamamlanmıyo ama alet ısınıyo!
F
17 yıl
M55 nekadar eder
Teli değiştirmeyi düşünüyorum, aralıkta aldığım, bi firmadan garantili, foto makinesiz M55i satsam ne kadar eder acaba?
F
17 yıl
hafıza takılabilen kameralı telefon tavsiyesi
Ek hafıza (mmc vs.)takabileceğim kameralı telefon arıyorum. Benim bildiğim Nokia 6600, 3650, Sonyericsson P800, P900, siemens Sx1 var. Devamlı yeni telefonlar çıkıyor bildiğiniz başka varmı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.