MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
U

Onbaşı
21 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
22 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
U
12 yıl
Razer Mantis X750F atlama sorunu
Selamlar arkadaşlar.Razer Mantis Speed Pad aldım ve hevesle kullanmaya başladım.Sonradan farkettimki mousem deli gibi atlama yapıyor.Acaba bu X750F serisiyle alakalı bişeymi yoksa benim mousede olan bi sorunmu ?
Logitech g5 almayı düşünüyorum almadan sizlere bir danışayım dedim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
U
12 yıl
Ram Seçimi Konusunda Yardımcı Olurmusunuz
Herkesin bayramını kutlarım.Sistemimi yavaş yavaş yeniliyorum sıra ramlara geldi ve bu konuda fazla bilgim yok . Gigabyte EP35 DS3R anakart , E8400 İşlemci , Zerotherm Nirvana soğutucu , HIS İceq 4850 Turbo ekran kartı; bu sistemi stabil kalacağı en yüksek değerlere oc etmek istiyorum işlemcim ramlarım yüzünden 3.6 dan yukarı çıkamıyor.DDR2 1066 mhz ram almayı düşünüyorum .

Ocz reaper hpc 1066 mhz ramlar hoşuma gitti sizin görüşleriniz nedir ? Sizce OCZ ile amacıma ulaşabilirmiyim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
U
13 yıl
Palit 9600GT Sonic Driver Sorunu !!!
Anakart EP45-DS3.
Ekran kartı Palit 9600 GT Sonic
İşltm Sistemi XP Pro SP3

Windows XP Pro yüklü bilgisayarım xp açılış aşamasındayken (3-4 defa mavi bar dolduktan sonra) ekran kartı fanı yavaşlıyor ve xp donuyor. Normal şartlarda (diğer bilgisayarımda) anlık donmayla ekran kartı fanı yavaşlıyor ve xp yüklemeye devam ediyor. Güvenli kipte driver kaldırılınca normal açılış yapıyor.Güncel driverla da aynı sorunu yaşadım.
Yardımlarınızı bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.