MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
08 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Ezi'de 16k gold satılır
100g=5tl ilgilenen varsa özelden yazabilir.
4 yıl
Hesabı West'ten TR'ye aktarırken askıda kaldı.(ÇÖZÜLDÜ...)
Dün akşam saat 9 gibi hesabı geçirdim hala böyle.Supporta ticket atamıyorum böyle bir hesabınız yok diyor ne TR de ne de westte.Siteye giriş yapamıyorum.Yardımcı olabilicek var mı ?

4 yıl
.........
yanlış oldu pardon
5 yıl
Raf hakkında bilgisi olan var mı ?
Arkadaşıma mail yolluyorum raf için,wow2,wow3 diye ayrı account açmaya başlıyor.Raf yapamıyoruz o yüzden sebebini bilen var mı?
5 yıl
0.5 TL den 850 Gold Satılır(Satıldı)
İlgilenenler Pm atabilir.Toplu alımda indirim yaparım.300 Gold satıldı elimde 550 gold daha var.Bütün goldlar satıldı arkadaşlar....
5 yıl
Blade And Soul Gold satıyorum
Elimde 900 gold var almak isteyenler pm den ulaşırsa fiyatı konuşuruz.
7 yıl
YGS'de ek tercihler var mı ?
YGS de geçiş haklarımı kullandım ama hiç bir üni. tutmadı sebebi ilk mezunlara öncelik vermeleriymiş.Ek tercihlerden yararlanabiliyormuyum bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
7 yıl
Bronz'dan Gold'a
Daha önce bronzdan nasıl çıkarım diye konu açmıştım.Şuan gold 5 e kadar geldim.Bazılarının ne kadar low'sun oynamayı bilsen çıkarsın demekki bilmiyorsun demelerine rağmen gold 5 serilerine geldim.Taze kan vardı eğer seriyi atlarsam gold 3 olucaktım.Ama sadece karakterini seçip oyuna giren ve afk kalan karma yüzünden ilk maçımı verdim.Bronz ve gold arasında en ufak bir fark yok emin olabilirsiniz.7 yıl
Bronzdan çıkmak için elo tost dışında çözüm.
Beyler beyin şeylemesi geçirmek üzereyim adam salın mid oyun taşıycam diyor 1/20 feedliyor.Soloyum diyor feedliyor kimse supp almıyor.Oyunu bitirmek yerine barona gidiyolar ve baronda ace olup oyun kaybediyoruz.Solo takılıyolar sürekli eğer birisi iyi kasmışsa sürekli 5 vs 1 atmaya çalışıyor.Canı az olana herkes dalıyor ve baseye kadar kovalayıp ace veriyolar.Normal oyun atıyorum 2 sezondur karşıma sürekli gold plat silver atıyor alıştım onlarla oynamaya bu bronz nedir böyle Allah aşkına kanser olucam.Kaç yaşında bunlar ? Anaları babaları yokmu bunların.
7 yıl
2 yıllık geçiş hakkı konusunda.
Geçiş hakkımı ne zaman ve nasıl kullanabilirim 2 yıl önce meslek lisesini bitirdim ama üni. ye gitmedim.Bu sene sınavlara girdim barajı geçtim.Bölümümle ilgili yerleri nasıl bulabilirim ve geçiş hakkımı kullanabilirim.Bilenler yardımcı olabilir mi ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.