MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
X

Yarbay
04 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme (?)
175 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
X
2 hafta
Yoğun kar yağışı beklentisi var. Tedbir alan var mı?
Gelecek hafta için özellikle İstanbul için uyarı var. Kapalı otoparkı olan için sorun yok ama dışarıda parkeden ve hergün kullanmak durumunda olan arkadaşlar önlem düşünüyor mu? En azından kar yağışı haftası için ücretli kapalı otoparka bırakma ya da yakında avm, hastane varsa onların otoparkını kullanma gibi.
X
2 hafta
Yeni hat alma hakkında
Evde durması, acil durumlar için yeni hat alacağım. Uygun fiyatlı olabililmesi için nasıl bir yol izleyeyim sizce?
X
geçen ay
Araç hakkında fikrinizi alabilir miyim?
X
geçen ay
Karlı hava sonrası ilk çalıştırma
Arkadaşlar aracım 2,5 hafta kadar yatıyordu. Buçuklu haftası kar altında geçti. Bugün yıkamadıysa gideyim dedim. Aracı çalıştırdım. Tek kontak çevirme ile teklemeden çalıştı ama çalıştıktan hemen sonra motor stop edecekmiş gibi sesi kesilir gibi oldu ama sonra toparlayarak kendine geldi. Araç 2013 model. Maalesef hiç antifriz değişmedi. Fabrikasyon anlayacağınız. Ondan olabilir mi? Ya da başka birşey? Ya da normal mi?
X
5 ay
İstanbul Havalimanı güzergahı hakkında yardım
Kayaşehirden İstanbul havalimanına gideceğim ama araçta hgs var ama etiket yok. Gideceğim güzergahta serbest geçiş mi var yoksa bariyerli turnike mi var? Hgs etiketi olmadığı için bariyer maalesef kalkmıyor.
X
6 ay
Kırık far ayağı muayeneden geçer mi?
Farlar sağlam. Camlarda sorun yok. Ama far ayağı kırık önlerin ikisinde de. Belki önceki muayenelerdende bu şekilde geçti bilmiyorum ama tüvtürk sitesinde camlarda hasar olmamalıdır diyor. Far ayağından bırakırlar mı sizce?
X
6 ay
Ön cam çatlağı hakkında
Maalesef bugün aracı yıkarken farkettim. Tentesiz dolaşan hafriyat kamyonları nedeni. Büyür mü sizce? Sileceğin hemen üstü. Ön camın alt siyah şeridinde.

X
6 ay
Mobil Kaza Tutanağı mı yoksa kağıt tutanak mı tercihiniz?
Geçen indirdim programı. Oldukça pratik geldi. Özellikle karşı tarafın trafik sigortasını sorgulaması çok iyi. Sizin tercihiniz hangisi olu(r)yor?
X
7 ay
İpad Mini 2 için retina ekran temini
Arkadaşlar ekranın alt tarafında titreyen çizikler mevcut. Onun dışında sorun yok. Mobigel diye bir servis retina ekran için 540 tl fiyat verdi ama gerçekten taktıkları ekran retina mıdır? Bunu taktıktan sonra test edebileceğim program var mı? Apple aradım. 1600 tl karşılığı yeni ürün önerdiler. Sizce ne yapayım?
X
7 ay
Arka park sensörü içeri kaçtı. Ne yapılabilir?


İple çeksem yerine oturur mu yoksa illa tampon mu çıkacak?

Araç 2013 308.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.