MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
C

Er
22 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
64 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
geçen hafta
TÜİK araştırmasına göre kadınlar, evliler ve bir okul bitirmeyenler daha mutlu,Ne düşünüyosunuz.

TÜİK’in bugün açıkladığı 2020 verilerine göre kadınlar erkeklerden daha mutlu olurken bir okul bitirmeyen bireyler de okuyanlara göre daha mutlu ve her 10 kişiden 7'si geleceğinden umutlu


Evli bireylerin, evli olmayan bireylere göre daha mutlu olduğu görüldü. Mutlu olduğunu belirten evli bireylerin oranı, 2020 yılında %51,7 iken evli olmayanlarda bu oran, %41,3 olarak gerçekleşti. Evli olanların mutluluk düzeyi cinsiyete göre incelendiğinde; evli erkeklerin %46,7'sinin, evli kadınların ise %56,8'inin mutlu olduğu gözlendi.

C
geçen hafta
Ailemle evlilik hakkında konuştum,önceden evlen falan demezlerdi.

Bugün ailemlede konuştum yaşım 36 bu saatten sonra birini bul evlen çocuk hemen yap falan hızlı tren gibi herseyin olmasını sevmiyorum ben,limit 28 aga zamanında iyi biri şansına denk geldimi herseyini tanıyon bi anın oluyor,evleniyon falan bu şekil güzel aslında yine kötü olabilir hersey ama hiç değilse sevdiğin kadınla oluyon.


 Şimdi birileri seni biriyle tanıştıracak bi yerde buluşacan çay kahve içecen pat hemen nişan evlilik bazı şeyler zamanında güzel haksızmıyım

C
geçen hafta
Ailemle evlilik baskıları hakkında konuştum.Önceleri hiç evlen demezlerdi.

Bugün ailemlede konuştum yaşım 36 bu saatten sonra birini bul evlen çocuk hemen yap falan hızlı tren gibi herseyin olmasını sevmiyorum ben,limit 28 aga zamanında iyi biri şansına denk geldimi herseyini tanıyon bi anın oluyor,evleniyon falan bu şekil güzel aslında yine kötü olabilir hersey ama hiç değilse sevdiğin kadınla oluyon.


 Şimdi birileri seni biriyle tanıştıracak bi yerde buluşacan çay kahve içecen pat hemen nişan evlilik bazı şeyler zamanında güzel haksızmıyım

C
2 hafta
Evlendim diyelim hayatımda ne değişecek,nedie bu evlen evlen telaşı.

Merhaba arkadaşlar genel itibari ile bakıyorum,seven sevmiyen herkes evlilik derdinde benim yaşım 36 ve hayatımdanda çok memnunum,çok kız çevrem var ve bazen ben bile çekemiyorum evlenenler nasıl bi ömür yaşıyor?


Evli arkadaşlarıma bakıyorum saç baş kalmamış,habire hep bi sorumluluk derdi ama sorsan evlilik iyidir yaehh diyiyorlar,yarın evlendim nolacak biriyle aynı evde yaşayacam ne getirisi olacak bana? Kimsede iş garantisi yok o kadar borç harç içine girecem işimiz garanti değil neden bu zorluğa göğüs gereyim yani neden.

C
3 hafta
Evlenmeye meyilli arkadaşlar bi gelin.Kadınlarla içli dışlı olan birisi olarak konuşuyorum.

Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim,çok yakışıklı bi adam değilim ama çevremde,işyerimde kız arkadaşım baya vardır içli dışlıyımdır burda amacım kimseyi kötülemek değil.


Çevremdeki kadınlar herseyini benimle paylaşır sevgilileri,ayrılıkları friendzone olurum ara sıra ve çokta sevgilim olmuştur,size şunu anlatayım geçen bi kız arkadaşımla sohbet ediyordum 4 yıllık sevgilisinden ayrılmış ve üzgündü neyse konuştuk moral verdim derken bi baktım 1 hafta sonra yeni birini bulmuş e hani sen üzgündün:) bi nefes alın yahu falan neyse işte konuştuk ettik o ayrıldığı eleman,tekrar buna geri dönmeye çalışıyor ve oda eskisi dönerse yenisine ne diyecem diyip duruyor:)


Geçende yemekhanedeyim kız arkadaşlar aralarında sohbet ediyor,bi arkadaş nişanlanacak takılan takıları anlatıyor sanırım 7 milyar civarı takı takılmış ve kız daha bu başlangıç diyiyor:))


Başka bi kız arkadaşta evli ama hayatının çok rutin geçtiğini söylüyor,erkek dediğin biraz hırpalamalı sert olmalı diyiyor:))

SiZe farklı üç kişiyi anlattım şimdi bunlarla evlenenler evlilik çok güzel diyip gezecekler ben bu forumda bekarları küçümseyip evlenip nice pişman olanlar gördüm.Ben aile yapısına karşı değilim ama değermi mesela neden evleneyim.


Evlilik bi kumarsa gidin idda oynayın belki kazanırsınız paranızı ikiye katlarsınız:)

C
3 hafta
Evli arkadaşlarımın eşleri ailelerinin yanına gittimi bayram sevinci yaşıyorlar.

Arkadaşlar çoğu arkadaşım evli ve eşleri ailelerinin yanına gidip kaldığı zaman inanılmaz bi bayram sevinci yaşıyolar,o kadarmı mahrum bırakılıyolar herseyden ya ve hemen evde masayı diziyolar mezeler,içecekler falan.


Adamlar cep telefonlarıyla uğraşmayı öZlemiş:)

C
4 hafta
Arkadaşlar ailem evlen evlen diyip duruyor.

Arkadaşlar merhaba ben belli bi yaşta yalnız yaşıyan bi adamım,kız arkadaşım oluyor,sevgilim oluyor ama özgürlüğüde seven bi adamım cep telimin bile karıştırılmasını sevmem.

Bu saatten sonra liseliler gibi aşık olamam,hoşlantı olur belki hadi evlendin diyelim bu sakin hayatıma hiç tanımadığım insanlar girecek eşimin ailesi gibi,tamam güzel taraflarıda vardır illaki ams o sorumluluğu almak istemiyorum,gerek duymuyorum.


Çocuk için düzen kurmak için evlenmek gereksiz geliyor,siz ne düşünüyosunuz.

C
geçen ay
Evlilik kadınlar için bir başarıdır.

Arkadaşlar bir sürü evlilik konusu açılıyor biliyosunuz,kimisi evleneceğim kadın bişey istemedi,evlendik çocuk oldu bana soğudu ve boşanmak istediğini söylüyor,kimisi çocugunu göremiyor ve bu zor zamanda bir sürü nafAka ödüyor.


Kadınlar çocuk ister,hamile kalır bu toplumda bi başarıdır peki erkek neden evlenir,yaşlandığında biri çorba yapsın diyemi e o zaman yaşlanınca evlenin.

C
2 ay
Annene git demek boşanma nedeni sayılacakmış.

Arkadaşlae her gün yeni bi madde ekleniyor hadi hayırlısı:)

C
2 ay
Tv programlarına bakıyorumda kimin çocuğu kimden belli değil noluyo ya?

Arkadaşlar sorsanız avrupa zina fuhuşta ilk sırada ama her hafta bi dna testi yapılıyor neler oluyo aga.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.