MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
22 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
85 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
2 hafta
Şu zamanda Zorla Evlilik mi olur? 50 yıl öncesi gibi mi oldu?
Beyler, ailem sürekli baskı yapıyor. Evlenmek istemiyorum. Zorla evlen de evlen diyerekten bıktırdılar beni. Şu an hayatın getirdiği zorluklar dışında kafam rahat. Ağrısız başımı ağrıtacaklar. Evlenirsem bi dünya para harcayacağım. Dertler artacak. Dost canlısı bir insanım fakat onu paylaş bunu paylaş her şeyi paylaş. Yahu, bi dünya iş çıkıyor. Yok senin ailen yok benim ailem. O bunu dedi şu onu dedi. Mühendisim, özel bir şirkette çalışıyorum. Ekonomik sıkıntım çok şükür yok diyebilirim fakat şu an zaten 1 ürün alıp 5 ürün parası ödeme zamanlarındayız. Tüm bunların yanında evlenmenin ne kadar doğruluk payı var, bilmiyorum? Cevaplarınızı eklemeyi unutmayın.
Selamlar.
2 ay
Gram altın fiyatları ne olacak ? 2020
Beyler selamlar herkese, Gram altın hakkındaki düşünceleriniz neler ? 1 - 2 aya artış gösterir mi? Bir de altın bozdurma hakkında bilgisi olan arkadaşlar, altın bozdururken gram ve bilezik ayrı ayrı mı hesaplanıyor, söyleyebilirler mi?

Sizce beklenmeli mi? 31 Ekim gibi 530 civarı değeri vardı. Şimdi ise 460 civarı. Sizce nasıl bir durum ceryan eder??
2 ay
Altın ne olacak ? Gram altın artar mı ? 2020 son günleri.
Beyler selamlar herkese, gram altın hakkındaki düşünceleriniz neler ? 1 - 2 aya artış gösterir mi? Bir de altın bozdurma hakkında bilgisi olan arkadaşlar, altın bozdururken gram ve bilezik ayrı ayrı mı hesaplanıyor, söyleyebilirler mi?

Sizce beklenmeli mi? 31 Ekim gibi 530 civarı değeri vardı. Şimdi ise 460 civarı. Sizce nasıl bir durum ceryan eder??
2 ay
Dahili Webcam Problemi
Arkadaşlar merhaba ,
Toshiba eski laptop var. Kamerası açılmıyor. Windows 10 yükledim olmadı 8.1 yükledim olmadı 7 yükledim olmadı. Driverları hepsini yükledim olmadı. Labtopun kendi webcam ini Online olarak Meet tarzı uygulamalardan açıyor. Sıkıntı yok. Fakat ebada felan kullanabilmek için açmıyor. Driver’dan dolayı sıkıntı veriyor. Online webcam test yapıyorum. Yine açılmıyor kamera çözüm bilen varsa yardımcı olabilir mi?
3 ay
Selamlar , Fiesta son kasada ışık paket ne anlama geliyor ?? Acil bilgi :)
Evet Fiesta 2017 sonrası ışık paket nedir arkadaşlar, içeriği nedir ? Bilgisi olan yazabilir mi ?
3 ay
Fiesta hakkında
... Fiesta B&o ses sistemi hakkında bilgisi olan var mı ?
3 ay
Yeni kasa Fiesta 2018-2019-20
Beyler selam,

Yeni kasa Fiesta almayı düşünüyorum. Fakat bazı sorularım var aklıma takılan.
1- Sizce 1.5 85 hp dizel manuel mi almalıyım.
2. Yoksa 1.0 100 hp otomatik mi almalıyım.

Manuel alırsam otomatik almadığım için pişman olur muyum. Fakat 2 araç da aynı fiyat olduğundan benzinli ile 1 depo yakıt alıp daha az km yapmak da var ve bu bi nevi akılsızlık olarak düşünüyorum. Benzinlinin de vergisi felan düşün 1.0 motor çünkü?Çok fazla araştırdım.
Bu söylediklerimi kullanışlılık açısından soruyorum
Fiyatları aynı hemen hemen ortalama 170-180 bin arası düşük km olarak bakıyorum.

Tecrübeli arkadaşların bilgilerinden yararlanmak isterim.
İyi forumlar dilerim.
4 ay
Fiesta 1.0 turbo otomatik. 2017-2020
Herkese merhaba,
Dostlar son kasa fiestanın benzinlisini kullanan var mı? Normal kullanımla ne kadar yakıt yakıyorsunuz? Tecrübeli arkadaşlar bilgi verebilir mi ? Yılda çok az km yaptığım için benzinli düşünüyorum. Sizce mantıklı olur mu ?
5 ay
Fiesta&İbiza&Corsa
Merhabalar arkadaşlar,
Engin bilgilerinizden yararlanmak istedim. Benzinli yeni ( Fiesta , İbiza ve Corsa) araçlarından hangisini tercih etmek mantıklı olur? Ayrıca otomatik benzinli dururken aynı fiyatlara manuel dizel Fiesta almak sizce daha mı kötüdür otomatik vites açısından. Tecrübe ve bilgisi olan arkadaşların değerli bilgilerinden yararlanmak isterim.
İyi forumlar herkese.
5 ay
Yeni Golf & dsg !!! (2017,18,19,20)
Arkadaşlar selamlar,

Yeni kasa golflerin dsg problemleri devam ediyor mu bilgisi olan var mı bu konu hakkında ? Malum Beklemede, kalkışta felan vs. problem yaratabiliyor. Bu konuyla alakalı olarak , arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirler mi ? Değerli yorumlarınız için teşekkürler. İyi forumlar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.