MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
B

Er
30 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
geçen hafta
Aknetrent kullanırken dikkat edilmesi gerekenler ve öneriler
Yarın sabah itibari ile aknetrent sivilce hapına(20mg) başlıyorum ne kadar sürede etki gösterir? Sizde işe yaradı mı? Ve kullanırken nelere dikkat etmeliyim,sizin önerirseniz nelerdir?
B
2 ay
2 yıllık üniversite okunur mu ?
Ve bölüm tavsiyesi
B
4 ay
Arkadaşım yok,Nasıl bulabilirim?
Öncelikle merhaba "bir kaç kişi" dışında arkadaşım yok liseye geçtiğinden itibaren birçok kez lise değiştirdim. Bahsettiğim "bir kaç kişide" liseden sonra değişti , şu an özeldeyim okulum kekolar ile dolu bu sebepten dolayı herkesle muhattap olamıyorum istemiyorum.Bir tek arkadaşım var adam gibi bende ondam kendi arkadaşlariyla tanıştırmasını istedim siz ne önerirsiniz? Keko dediğim için lütfen linclemeyin okulumdaki insanlar cidden takılmak isteyeceğiniz türden değil çünkü.
B
6 ay
Saç bakım maskesi önerir misiniz ? (Market)
Saçlarimin biraz kırıldığını farkettim , bir kere berberde saç bakım maskesi gibi bir şey yaptırdım sacim aşırı yumuşak, kolay şekil alan ve canlı bir saça dönüştü . Marketlerde satılan bir saç bakım ürünü galiba maske olucak adı önerir misiniz ? Teşekkürler
B
6 ay
TAA'nın kullandığı saatin ismi
Sürekli taktiği saatin ismini arıyorum.
B
6 ay
Param yok sevgilim olurmu?
Merhaba bugüne kadar hiç sevgilim olmadı bir kızla konuşuyorum ama öğrenciyim, 11.sınıfayim günlük sadece 5-6 tl alabiliyorum, onuda zaten okulda yemek yemek için alıyorum ,1 hafta boyunca biriktirsem 25 liram oluyor , arkadaşımın dediğine göre kizla bir kafeye gitmek 80 tl falan tutuyormuş hesabıda sen ödüyormuşsun her zaman, kıza hesap ödemek centilmence değilmiş ne alakaysa yani 3 hafta okulda aç kalsam bile 75 tl oluyor kız benle çay içmeyecegine göre çay içemeyiz. Tamam baya para biriktirdin ten sonra sevgili olduk diyelim 1 kez bulusuktan sonra kıza param yok derse ayrılacak kızlar böyle kizada param yok demek kadar koyan birsey bilmiyorum,tabi siz kızlar lüks mekanlara bayilip her gün başka bir erkeğe hesap ödettirdiginiz için böyle dertleriniz yoktur. Saygılar.
B
11 ay
Mutlu olamıyorum
Mutluluğu nerde arasam arayım mutlu olamıyorum,hiç bir şey bana zevk vermiyor.
B
11 ay
Hayattan soğumuş birine verebileceğiniz tavsiyeler
Yaklaşık 4-5 yıldır yaptığım hiçbir şey bana zevk vermiyor diyebilirim.Boşuna yaşıyormuş gibi hissediyorum kendimi
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.