MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
H

Onbaşı
26 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
7 Gün Cezalı
4 gün 12 s. 58 dk.
Gönderiler Hakkında
H
geçen hafta
Ehliyey sınavı ne zaman yapılacak

24 kasımda yazılı sınava girdim ve geçtim o zamandan beri direksiyon sınavı için ne arayan oldu ne soran oldu haberlerde direksiyon sınavları başladı diye gördüm. Sınava ne zaman alırlar dönemde başlıyor bir an önce sınava girmek istiyorum.

H
2 hafta
Hadi gene iyisiniz 2.dönemde uzaktan eğitim

Ünili kardeşlerime hayırlı uğurlu olsun.

H
2 hafta
10 liraya hatay usülü t döner + ayran yedim

Ölür müyüm?

H
3 hafta
Twitterda üniler açılsın 1.sırada

Bütün okumayla alakasız elemanlar toplanmış altına cahil kaldık diyorlar.

H
4 hafta
Winter bow master

Bu oyunu nereden oynayabilirim. Hiçbir yerde yok. Çocukluğumun efsane oyunuydu.

H
4 hafta
Üniversitelerdeki kdv indirim iadesi hakkında

Merhabalar özel bir üniversitede tam burslu olarak 4 senedir okuyorum. Geçtiğimiz sene yapılan kdv indirim iadesinden tam burslu öğrenciler yararlanabiliyor mu? bilgisi olan var mı?

H
4 hafta
Anket yapıp para kazanma muhabbeti

Ek iş fırsatları olarak bu şekilde ilanlar görüyorum. Nasıl işlediğini sorduğumda ise biri kendi referansı üzerinden size üyelik veriyor ve minimum 300 lira aylık kazanç iddia ediyor. Bunu daha önce yapan oldu mu? Herhangi bir kişisel bilgi istenmiyor ama yinede bir işkillendim ülkede ortalık iyi değil sonuçta. Anket başına 3-20 arası para kazanmakta pek mantıklı gelmedi.

H
2 ay
Acer 5750g fan çalışmayı durdurdu

Bugün standart şekilde arkada autocad chrome word power point adobe pdf açıkken laptopta oyun açtım çalışmaya mola vermek amaçlı bu zamana kadar sıkıntı yoktu oyuna başladım daha ilk maç bitmeden bilgisayar kendini birden kapattı. Hatta dedim acaba şarja takmayı mı unuttum baktım takılı fanın sessiz olması dikkatimi çekti sonra fark ettimki fan çalışmıyor. Ne kadar ısınırsa ısınsın en son pc kendini kapatıyor. Problem neden kaynaklı olabilir? Son temizliğini 1, 5 sene önce yaptırmıştım yaklaşık olarak. Daha önceden ofiste vs kullanıldı hatta son temizlettiğimde bilgisayarcı bu bilgisayar nasıl çalışmış bu zamana kadar fan tamamen toz toprak pislik kaplı demişti hatta resmini göstermişti. Bende inanamamıştım şimdi 1. 5 sene önce temizlettiğim bilgisayarın fanı duruyor. İçini açmasıda zor. Fana ulaşmak için anakarta kadar sökmek gerekiyor. Yoksa açıp bakardım acaba süpürge ile fan yuvasını süpürsem bir faydası olur mu?

H
2 ay
İdeal erkek boyu 167 cm'dir

Aksini iddia eden altın orandan ve matematikten anlamaz. Kadın boyu ise tam 160 cm olmalıdır.

H
2 ay
2 aylığına a101de çalışabilir miyim?

.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.