MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
24 Ekim 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Soluksuz okunacak kitap tavsiyeleri.
Selamlar sizden ricam soluksuz okuyabileceğim Aksiyon/Macera/Hayatta kalma vs tarzı kitapları önerilerinize açığım.

Ben başlayayım:

Adada Macera ;
Philip, Dinah, Lucy-Ann ve Jack için Cornwall'da tatil, tam da iple çektikleri türde bir şeydi -ta ki gizemli Gloom Adası'nda fena halde uğursuz olayların yaşandığını fark edene kadar.
Ama işte gelin görün ki, terk edilmiş bakır madenleri ve denizin altındaki gizli tünellerde kendilerini bekleyen tehlikeli serüvene hiç mi hiç hazırlıklı değillerdi.

geçen yıl
Kitap Önerileri
Herkese merhaba yaşım 18. Her tür kitabı okurum yeter ki sürükleyici olsun. Sürükleyici şekilde fantastik olsun. Veya ıssız adaya düşmeli (Robinson'u okudum) yalnız kalmalı tarzı kitap önerirseniz bu ay alırken onu da ekleyebilirim. Teşekkürler.
geçen yıl
Çok zevk alarak okuduğunuz ilk kitap neydi ?
İlk okul kitapları vs saymadan ilk roman diyebiliriz ilk macera vb vb arttırabiliriz ilk kez okuduğunuzda çok zevk alarak ve 1 oturuşta bitirdiğiniz kitap neydi ?
Şahsen ben macera kitaplarını Enid Blyton - Adada Macera ve Vadide Macera kitapları sayesinde tanımıştım. Adada macerayı tek oturuşumda kendimi kaptırıp bitirmiştim diğer gün de vadide macerayı alıp bitirmiştim fakat en çok Adada macera kitabına bayılmıştım diyebilirim. fakat 6 serilik kitaplardan sadece 2 sini okuyabilidim ve aldığım kitapçıda diğer kitaplar olmadığından okuyamamıştım ama en yakın zamanda okumayı düşünüyorum.

Var mı sizin de böyle anılarınız anlatın da dinleyelim.

geçen yıl
Konya Satılık Kitap
Konya da ucuza Stefan Zweig veya Dostoyevski kitapları satan var mı yardımcı olacak kişiler ?
geçen yıl
Dostoyevski kitapları hakkında
Dostoyevski'nin birçok kitabını sipariş etmiş bulunmaktayım sizce doğrumu yaptım? Daha önce okumam gereken farklı klasik kitaplar var mıdır ?
geçen yıl
Kitap Önerisi
Merhabalar kitap önerilerinizi alabilir miyim ?
Polisiye olursa daha çok sevinirim.
geçen yıl
Staj yerinden atıldığımızda ne oluyor ?
Bir kavga sebebiyle staj yerimizden atıldık diyelim ki bu sebepten ötürü sınıfta kalmış mı oluyoruz yoksa sadece staj tamamlamadı olarak mı geçiyor acil yardım ederseniz çok sevinirim.
geçen yıl
Telefon Önerisi
Telefon önerilerinize açığım. 1000-1500 TL arası fiyat/performans olarak değerlendireceğim telefon önerilerinizi bekliyorum.
geçen yıl
Fazla Kilolarım
Herkese Merhaba 17 yaşındayım 177 boyum ve 92 kilom var doktorum kilo vermem gerektiğini söyledi ve ben bunu üzerine her zamanki yediklerimi neredeyse yarı yarıya indirdim ama kısa sürede biraz daha hızlı kilo vermek istiyorum önerileriniz varmıdır ? (Staj görüyorum işim masabaşı, günlük ortalama 40-60 dakika arası yürüyorum)
geçen yıl
Ast Ve Alt Değerlerim yüksek çıktı
Herkese selam forum da yeniyim 2 gün önce kan testi yapıldı ve Ast değerim 54 Alt değerim 160 olarak çıktı herhangi bir problem olur mu ? Doktorum dahiliye bölümü ile görüş dedi oraya gittim 6 gün sonraya ultrason ve yine kan alınıp ona göre tedavi yapılacak dedi bu değerlerin yüksek olması neyi gösteriyor acaba ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.