MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Er
25 Eylül 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme (?)
197 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 ay
Uykuya Dalma Problemi

Başlıktan da anlaşılacağı üzere uykuya dalma problemi hakkında sizlerle konuşmak istedim.

Resmen her gece kıvranıyorum tam uykuya dalacağım aklıma sınavla alakalı bir şey geliyor uyku muyku hiçbir şey kalmıyor. Kendi düşüncelerime katlanmak gün geçtikçe zorlaştığı için podcast bağımlısı oldum resmen yemek yerken, uykuya dalarken kısacası ders çalışmadığım tüm zamanlarda podcast açıyorum arkada konuşsun ona odaklanayım diye.


Doğru düzgün uyuyamadığımdan olsa gerek sabah da uyanmakta zorluk yaşıyorum. uyanmam 9’u buluyor


Dün Ziya Selçuk tarafından yapılan açıklama da hiç yardımcı olmadı sağ olsun.


Benimle aynı problemi yaşayan var mı? Nasıl bir çözüm getirdiniz? biraz dertleşelim


not: herkese mutlu yıllar diliyorum bu arada :)

4 ay
Tanım Kümesi Hk. Bir Soru

Merhabalar, bu soruda tanım kümesi neden R^2 şeklinde verilmiş? Soruda burası epey aklıma takıldı, video çözümünde de buraya hiç değinilmemiş. Yani R'den R'ye şeklinde verilmesinin önündeki engel nedir onu kavrayamadım, yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler :)


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ec/d3/0f/ecd30f04f14635ec59dfc3233a6e9fc8.jpeg&t=0&width=480&text=1
7 ay
MF-15 bin / Gitmek mi daha zor kalmak mı?
Merhabalar, bu başlığı hafif ağlamaklı bir şekildeyken açıyorum. Biraz içimi dökeceğim, fikirlerinizi merak ediyorum. Baştan söyleyeyim, kafam inanılmaz derecede karışık, umarım bana sert çıkışmazsınız bu yüzden. :(
Sayısal sıralamam 15 bin geldi (sonucumu da ekliyorum), çok arada bir sıralama. Yıl boyu mühendislik istemiş olmama rağmen bu sıralamadan yazacağım hiçbir mühendislik bana güven vermiyor, gelen tıplar da hep küçük şehirlerde, onlar da içime sinmiyor. Çok güzel dişler geliyor ama abim diş hekimi, ondan biliyorum bu işi az çok ve KESİNLİKLE diş yazmak istemiyorum.

Kafam o kadar karışık ve o kadar bunalmış durumdayim ki annemi de delirttim galiba en sonunda dlfkjşdkdj Bugün en sonunda dedi ki "Git eczacılık yaz, emekli paramla sana dükkan açayım, sen gezersin ben de dükkanı beklerim"
Öyle aşırı tutkun olduğum bir meslek/bölüm de yok resmen vasıfsızın tekiyim ya şaka gibi cidden. Kararsızlığımla ve ne yapacağımı bilemememle herkesi aşırı bunalttım, hem delirdim hem delirttim...

Her neyse... Arkadaşlarım çok iyi sıralamalarla çok iyi yerlere gidiyorlar, içine düştüğüm bu durum çok da dokunuyor bana.

2021'de doğru düzgün bir sınav olacağını bilsem inanın gözümü bile kırpmadan mezuna bırakacağım ama sistem bana güven vermiyor.

Mezuna kalırsam ESŞ + Kenan Kara + Behzat Hoca + bol bol deneme yapmayı planlıyorum.

Lütfen bu kardeşinize bir yol gösterin.

edit: tyt'm ayt'me göre görece daha iyi. ayt odaklı çalışacağım tabii ayt diye bir şey kalırsa...

geçen yıl
8 TL'YE GEOMETRİ SORU BANKASI (ÇÖZÜM 3D)
geçen yıl
12 TL'YE 3-4-5'İN TYT MATEMATİK DENEMELERİ
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.