MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
A

Onbaşı
13 Ağustos 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
59 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
5 ay
" Borç Ödenmiyor"ABD Büyükelçisi Açıklaması
Bu konu hakkında görüşleriniz nedir beyler bayanlar?

abd türkiye büyükelçisi david satterfield'ın "türkiye abd'li ilaç şirketlerine borcunu ödemiyor, şirketler satışı durdurabilir" şeklindeki açıklamalarıdır. haberin devamı şöyle; "abd türkiye büyükelçisi david satterfield, türkiye'nin abd'li ilaç şirketlerine borcunu ödememesi durumunda şirketlerin türkiye'ye ilaç satmayı durdurabileceğini açıkladı. satterfield, türkiye'deki devlet hastanelerinin yabancı ilaç şirketlerine borcunun bir yıl içinde 230 milyon dolardan 2,3 milyar dolara çıktığını söyledi ve şirketlerin böyle devam etmek istemeyebileceğini, bunun da türkiye'nin çıkarına olmayacağını söyledi. bir yıl önce abd ticaret bakanı wilbur ross'un cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan ve hazine ve maliye bakanı berat albayrak ile görüşmesinde bu sorunun çözüleceğine dair söz verildiğini aktaran satterfield, türkiye'nin ilaç şirketlerini bazı alacaklarından vazgeçmeye ikna etmeye çalıştığını söyledi. abd ve türkiye arasında yıllık ticaret hacmi 21 milyar dolar. iki ülkedeki liderler birkaç yıldır ticaret hacmini 100 milyar dolara çıkarma hedefinden bahsetse de mevcut tablo bu durumun çok gerisinde. bir ticaret konferansında internet üzerinden konuşan satterfield, türkiye'nin abd'li sosyal medya şirketlerinden türk kullanıcıların verilerini türkiye'de tutmasını talep etmesini de eleştirdi.
A
8 ay
İKRAMİYEMİZİ ALAMIYORUZ YARDIM!!
Öncelikle kısaca olayı özetlemek gerekirse babamın başına gelen bir olay ve SGK hak ettiği emekli ikramiyesi 75 gün geçtiği halde hâlen bizi oyalıyor ve paranın üstüne yatıyor. Son çare bilen biri varsa durumu çözebilecek minnettar olurum.

14.04.2020 tarihinde babam SGK açtığı davayı kazandı ve emekli ikramiyesinin yasal faizi ile birlikte verilmesine karar verdi . Bu süre zarfında aradığımızda işlemde diyerek oyalanıyoruz . Ne yapmamız gerekiyor mahkeme kararı olduğu halde kimse işlemleri yerine getirmemekte ısrarcı. 23.06.2020 tarihine geldik ama ortada bir durum yok .


Yardımcı olabilicek birisi var mı acaba?
A
9 ay
FİTNESS İLE UĞRAŞANLAR BAKABİLİR Mİ?
Beyler sorum olucak. 19 yaş 186 boy 115 kg biriyim spor yaparak kas yapmak istiyorum . Amacım aşırı zayıf olmak değil. 90kg civarlarında inip kas kütlemin iyi olmasını istiyorum . Tavsiyelerinizi bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.