MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
N

Teğmen
25 Haziran 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
358120 Gün Cezalı
357511 gün 21 s. 39 dk.
Gönderiler Hakkında
N
2 yıl
Kedimin Tüyleri Çok Dökülüyor
Dişi, bir buçuk yaşında bir norveç orman kedim var. Şubat ayından beri birlikte yaşıyoruz. Öncesinde Konya'daydı, benimle birlikte Antalya'ya geldi. Eski sahibine soruyorum, tüy dökme probleminin olmadığını söylüyordu. Ama benimle yaşamaya başladıktan 2 ay sonra inanılmaz bir tüy dökme problemi yaşamaya başladı. Aşıları tam, düzenli tarıyorum. Mevsim geçişinden olabilir diye düşündüm ama mevsim geçişleri de bitti artık. Mamasıyla alakalı olabilir diyeceğim ama eski sahibinin bu konuya hiç özen göstermediğini, açık mamayla beslediğini biliyorum. Birinci problemim bu.
İkinci olarak; kızgınlık dönemi aldığım ilk günden beri asla geçmiyor. Eski sahibi de kızgınlık dönemiyle başedemediği için sahiplendirme kararı almış, kısırlaştırmamış, artık istemiyorlarmış vs vs. Beş gün normalse diğer beş gün kızgınlığa giriyor. Ve dönem ayırt etmeksizin sürekli koku bırakıyor her yere. Ne yapacağımı bilmiyorum artık, kısırlaştırsam geçer mi?
N
2 yıl
Zoom Halkası Tutukluk Yapıyor
2013'te Canon 650D almıştım. ama çok kullanılmadı açıkçası sıfır ayarında duruyor. Dün 18-55 lensin 30-35 arasında tutukluk yaptığını fark ettim. 55'e çok zor ve sürtünerek geçiyor. Netleme halkasında bir arıza yok, sadece zoom halkası. Zoom halkası ile netleme bileziği arası toz girmiştir diye okudum ama öyle de geçecek bir şey gibi değil. Neden olabilir böyle bir şey, düşme sarsıntı falan da olmadı, gül gibi yatıyordu evde çantasında. Ne yapmam lazım?
N
2 yıl
Diziyi Hatırlayamıyorum
Arkadaşlar bir yabancı dizi vardı, genç liseli bir çocuk bir karavanda yaşıyordu. Çingeneydi sanırım, geceleri kurt adama mı neye hatırlamıyorum ama doğaüstü bir şeye dönüşüyordu. Kasabada olan ölümlerden biri bunu sorumlu tutuyordu ama o değildi sanki ya... Yıllaar önce izlemiştim aklıma takılıyor ne zamandır, bilen var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.