MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Er
04 Nisan 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
geçen hafta
Silinsin

Silinsin

geçen hafta
Anket; İnancınız nedir?

.

4 hafta
Esnafa yazıklar olsun enflasyon %15 açıklanmışken YKS sınav ücretine %29 fahiş zam yapıldı!!!
4 hafta
Artık bakkal'lar bile bim, şok ve a101'den daha ucuz!!!

Tabiki normalden daha pahalı satan market ve bakkallar vardır bu inkar edilemez. Bim, şok, ve a101'de kendi markalarının ayçiçek yağıda diğer marketlerden bir nebze daha uygun bu da inkar edilemez lakin diğer ürünlerde artık bariz fiyat farkları var. Bulunduğum şehrin yerel marketlerde ve bazı bakkallarda fiyat araştırma imkanım oldu, sizi temin ederim aynı ürünlerde 10tl'ye kadar fiyat farkları gördüm. Ben uzun zamandır bu zincir, yandaş ve birbirleriyle anlaşmalı marketlerden alışveriş yapmıyorum amacım tepki göstermek, bence sizde artık bu tepkiyi gösterseniz iyi olur üstelik göstereceğiniz bu tepkilerde daha hesaplı ve karlı alışveriş yapma imkanınız var.

Lütfen öne çıkarın...

#Bim, şok ve a101 alışverişin tekeli olmasın!!!

2 ay
Orman müdürlüğü kamu personeli kura çekimleri 16.01.2021'de yani kısıtlamada basına kapalı yapıldı.

Türkiye genelinde orman genel müdürlüğüne 800 kusur kamu personeli alımı yapılacak, kura çekimleri sokağa çıkma kısıtlamasına denk getirildi. (neden acaba) kura çekimleri basına kapalı ve gizli yapımıştır ayrıca iki gün geçmesine rağme sonuçlar hala açıklanmadı.

............

Her türlü şahlanıyoruz!!!

........

https://www.kamubulteni.com/amp/sonuclar/tarim-ve-orman-bakanligi-isci-alimi-kura-cekimi-basladi-tarimormangovtr-h34156.html

3 ay
Kuran'da "piç" lafzı geçiyor "kuran tanrının sözü olamaz" diyen Mustafa öztürk'e linç

Kalem suresi 13. Ayette veledi zina lafzı geçmekte, her ne kadar bazı mealler bunu gizlesede bu böyledir.

Mustafa öztürk kuran'da böyle küfürlü, hakaretli, beddualı sözler geçtiği ve bunların tanrı tarafından yapıldığı için bu kuran metni tanrının şanına yakışmaz dolayısıyla kuranın lafzı tanrıdan bu şekilde gelmemiştir dediği için akp teşkilatları ve bilimum kan emici tarikat ve cemaatler tarafından, sürü piskolojisi ile linç edilmiş ve ölümle tehdit edilmiş nihayetinde istifa etmiştir.

Not: Mustafa öztürk'kün bu görüşü birçok geçmiş islam uleması tarafından daha öncede dile getirilmiştir.https://www.youtube.com/watch?v=fYEX3DPkULI&app=desktop

3 ay
Acil yardım türk telekom 24 mgps aldım yarın bağlıyacaklar, nasıldır iptal edeyimmi?

İş işten geçmeden tecrübesi olanlar fikir yazsın lütfen. Not 101 tl herşey dahil

4 ay
Silinsin

Silinsin

4 ay
Öğretmenlerin yattığı yerden maaş almasına tamam'da canlı derse ek para almaları büyük haksızlık!!!

İçinde bulunduğumuz ekonomik durumda asgari ücretliyi ölümüne ez, vergi al hiç bir destek verme, emekliyide ez, özel sektür çalışanlarınıda ez, vs.. ama öğretmene yattığı yerden bir asgari ücret kadar ek para ver. Pes doğrusu bu ne haksızlık!!!

.........

Edit: haklı ya da haksız öğretmenlerin haksız kazanç elde ettiğini, bunun diğer meslek gurupları göz önüne alınırsa adaletsizlik olduğunu düşündüm ve hakaret etmeden yazdım, lakin gördümki çocuklarımızı emanet ettiğimiz eğitim memurlarının ağzından hakaret eksik olmadı. ( öğretmen diyemiyprum) yazık öğrencilerimizin haline, yazık Atatürkün kutsal gördüğü meslek'e ne hale getirmişler.

4 ay
Silinsin

Silinsin

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.