MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
M

Çavuş
31 Aralık 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
52 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
5 ay
Playstation 5 / Dubai - Türkçe Dil Seçeneği ?

Arkadaşlar selamlar,


Dubai 'den Playstation 5 getirtmeyi düşünüyorum. Acaba Türkçe dil seçeneği olur mu ? Bir arkadaşım sadece Avrupa 'dan satın alınanlarda Türkçe dil seçeneği oluyor demişti de, sizlere bir sorayım dedim.

M
9 ay
Yurtdışı Dil Okulu/Eğitimi Hk.
Arkadaşlar selamlar,

Konuyu doğru yere mi açtım emin değilim, eğer yanlış yerde ise sizlerden af diliyorum ve meramımı anlatmak üzere sizlere yazıyorum.

28 yaşındayım, mesleğim makine ressamlığı, sektörde yaklaşık 6,5 senelik bir iş tecrübem var ve hala buna devam ediyorum. Yurtdışında İngilizce dil eğitimi almak gibi bir düşünce var aklımda, yakın zamanlarda ülke farketmeksizin yurtdışı dil okulu/eğitimi tecrübesi yaşayanınız var ise oradaki tecrübelerinizi eğer mümkünse buraya aktarmanızı rica ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

M
geçen yıl
Call of Duty Warzone / Çapraz Platform
Arkadaşlar merhabalar, iyi günler.
Playstation 4 te, Call of Duty Warzone oynuyorum. Burada "Account" kısmından çapraz platformu kapattım. Şimdi gelen oyuncuların hepsi mi benimle aynı platformdan yani PS4'ten yada Xbox'tan geliyor yoksa sadece takım arkadaşlarım mı aynı platformdan gelip diğer gelenler yine farklı platformlardan mı geliyor nasıl oluyor.

Şimdiden teşekkürler.

Saygılar, sevgiler.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.